Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Стик теплої підлоги і фундаменту біля вхідних дверей.

ви-рус

Рекомендовані повідомлення

Тепла підлога вище фундаменту на 2 см. Так як зовнішня стіна товста, вийшов такий собі неутеплений островок 30 на 100 см перед дверима. Його якось утеплити можна? Думав екстрадований пінопласт наклеїти 2 см, а зверху плитка 600*600мм . Не прочавить? Доливати фундамент якось не дуже хочеться, бо потім доведеться робити термошов в плитці...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ІМХО відпаде рано чи пізно, хіба приклеїти і еппс до основи і плитку до еппс на полімерний клей. Взагалі краще щоб в цьому вузлі рівень фундаменту був по нижньому краю утеплювача, щоб утеплювач і стяжка підходили впритик до дверей. Але наврядчи ви будете так глобально переробляти вузол
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ІМХО відпаде рано чи пізно, хіба приклеїти і еппс до основи і плитку до еппс на полімерний клей.

Так полімерний клей в цьому випадку і збираюсь використовувати. Питання чи не просяде еппс або що втулити замість нього.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я думаю нікуди воно не просяде, мінімальні рухи будуть, але клей це компенсує
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

IMG_20201002_153648.thumb.jpg.f21bb43791a94a125bcfc405e6e5eba0.jpg

А може ці 3 см замазати клеєм. І не мучатись ? Не звертати уваги на термоізоляцію.,..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А давайте я расскажу за 2 будущие проблемы,а то уже устал практически на каждом втором доме воевать с этими зубами на входных и террасных группах.Даже если Вы и утеплите это место 2 см ЭППСа,то оно всё равно будет самым холодным местом в доме,соответственно зимой там будет точка росы и если не вытирать постоянно влагу,то грибок.Ну и вторая проблемы это то что Вы не сможете красиво доставить целую плиточку,а обязанны сформировать там деформационный шов,иначе 100 % плитку порвёт.По правильному в эти ниши должен заходит утеплитель и туда должна укладыватся труба ТП и заливается она монолитом с основным помещением,особо продвинутые заказчики дополнительно ставят там в стяжку кабель электроподогрева для межсезонья.Ещё нюанс,сейчас модно клеить на пол кварцвинил,он на таких швах не лопает,т.к. чуток тянется,но когда трещина сходится,то там образуется небольшая складка,буквально доля мм,но фигня в том что верх той складки интенсивно стирается и через годик-другой отчётливо видно более светлую полосу шва.

Написал я это всё даже не для ТС,а для других застройщиков,чтобы не наступали на эти грабли и делали всё по уму.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...