Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Импорт или не импорт? (выпилено из «Курс гривни…»)

AndyAntonov

Рекомендовані повідомлення

Локальные производители не думают цены снижать? А то жрац процентов на 20-30 за год подорожал. Импорт в магазине стоит уже практически в одну цену с местным производством. И это я не про фрукты-овощи, с которыми в этом году всё плохо, и это факт.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Локальные производители не думают цены снижать? А то жрац процентов на 20-30 за год подорожал. Импорт в магазине стоит уже практически в одну цену с местным производством. И это я не про фрукты-овощи, с которыми в этом году всё плохо, и это факт.

 

А о чем?

Не заметил изменений в структуре предложения. Шматья вроде даже больше украинского появилось. Может, изменилась структура в потреблении бизнеса? ИМХО, рост цен на товары украинского производства в этом году вызван необходимостью роста зарплат. Также местные услуги подорожали довольно значительно.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Локальные производители не думают цены снижать? А то жрац процентов на 20-30 за год подорожал. Импорт в магазине стоит уже практически в одну цену с местным производством. И это я не про фрукты-овощи, с которыми в этом году всё плохо, и это факт.

 

Ми живемо в системі ринкової економіки, а не комуністичної командно-планової.

Назвіть мені хоча б 2 причини чому вітчизняні виробники мають знижувати ціну? Тільки про соціальне навантаження не треба, це для романтиків.

Для всіх страждущих, що ціни ростуть: ціни максимально підганяються під ціну імпорту, щоб і максимальний прибуток отримати і не дати можливості конкурувати іноземним виробникам на нашому ринку. Саме тому наші ціни на продукти дуже наближені до тих же польских чи інших європейських сусідів але з врахуванням розмитнення.

До речі в Румунії ошийкок свинячий 128 грн на наші гроші (купував особисто), у нас 165. Тобто на межі.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ИМХО, рост цен на товары украинского производства в этом году вызван необходимостью роста зарплат.
С учётом того, что в себестоимости продукции доля ФОТ меньше 5-7% обычно, зарплаты должны были за год вырасти в несколько раз, если этот рост оправдывать только зарплатами.

 

Добавлено через 3 минуты

Ми живемо в системі ринкової економіки, а не комуністичної командно-планової.
Я в курсе, ога. И если польская сметана дешевле украинской — куплю польскую. А она часто таки дешевле. При том, что качество повыше будет.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

С учётом того, что в себестоимости продукции доля ФОТ меньше 5-7% обычно, зарплаты должны были за год вырасти в несколько раз, если этот рост оправдывать только зарплатами.

 

Не только, ясен пень. Но учитывая даже только з/п - они и в ФОТ, и в обслуживании, и в с/с сырья...

 

Добавлено через 2 минуты

Я в курсе, ога. И если польская сметана дешевле украинской — куплю польскую. А она часто таки дешевле. При том, что качество повыше будет.

Польская сметана, ооо... Где такая растет? А насчет качества, то как оцениваете? Вот по поводу продуктов на основе растительных масел - Польша впереди всегда была, спору нет. Мазанки там с укропом, спреды всякие.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Назвіть мені хоча б 2 причини чому вітчизняні виробники мають знижувати ціну?
Могу назвать одну: за те же деньги уже можно купить импорт лучшего качества. По крайней мере по молочке это уже так. На фоне безудержного роста цен на украинскую молочку (при стабильно низком качестве) цена импорта уже не кажется такой высокой. По овощам я на страну производства вообще никогда не смотрю, тем более что у нас сейчас даже в сезон картошка импортная (и по зимней цене).

 

Добавлено через 3 минуты

Где такая растет?
Ну, не сметана, а йогурт (один фиг без наполнителя, я его как сметану и использую). Растёт в Сильпо. Вёдрами по 1кг. Сыр растёт там же.

 

А насчет качества, то как оцениваете?
Органолептически. Я вредный, да. «Сметану» из пальмого масла и мела от сметаны я отличу и без анализов.

 

Вот по поводу продуктов на основе растительных масел - Польша впереди всегда была, спору нет.
Польские производители удавились от зависти, глядя на производителей украинских.
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а вот тут, с учетом размытости законодательства, в погоне за прибылью страдает и качество.

 

потому, лично я ооочень разочаровался в украинских продуктах.

при любой возможности предпочту импортные.

а с таким курсом все однозначно будет покупаться импортное (отдых, еда, вода, мебель и пр.)

наши потеряют прибыль?

ну ок, умирайте.

это капитализм, на пути к светлому будущему кормить никто не обещал.

 

и никаким патриотизмом меня больше не пробьещь.

 

на патриотизме тут в стране уже построили

капиталистический совок.

 

А я предпочту украинские, вне всяких сомнений. Кроме вина (хорошее украинское действительно дороже хорошего испанского, например), хамона, песто, оливок, рыбы. Ну то я, и не так часто. А что Вы едите из импортного?

 

Добавлено через 4 минуты

Добавлено через 3 минуты

Ну, не сметана, а йогурт (один фиг без наполнителя, я его как сметану и использую). Растёт в Сильпо. Вёдрами по 1кг. Сыр растёт там же.

 

Органолептически. Я вредный, да. «Сметану» из пальмого масла и мела от сметаны я отличу и без анализов.

 

Польские производители удавились от зависти, глядя на производителей украинских.

 

Йогурт делаем сами из украинского молока. 2-3 литра за раз. После 5 суток он все равно портится. То, что в магазине - это не йогурт, вне зависимости от происхождения.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

С

Я в курсе, ога. И если польская сметана дешевле украинской — куплю польскую. А она часто таки дешевле. При том, что качество повыше будет.

 

Я звичайно не великий спеціаліст по порівнянню цін на їжу в маркетах, бо звик купувати те, що подобається а не те, що дешевше на 3 грн, але поки в маркетах немає повального засилля імпортних товарів на полицях, я роблю висновок, що ціни на вітчизняні продукти не достатньо високі, щоб імпорт масово заходив. Значить попит є і по таким цінам і потенціал для росту є...

 

PS смак європейської молочки не один раз відчув в різних країнах, бо полюбляю зранку побалуватись, дуже спірне відчуття , немає там нічого такого мегасмачного .Це більше у людей на рівні психології:"західне завжди краще"

 

Добавлено через 10 минут

 

и низкий курс лупит по экспортерам сырья - раз;

и по производителям локальным с высокой добавленой стимостью - два.

 

е.

Не курсом такі речі регулюються, а митною політикою.

Саме тому в країнах-сусідах ПДВ на внутрішню їжу 9-10%, а імпорт під 19-23 залишається.

Це дає змогу легше конкурувати ціною з імпортом в межах ЄС і дає преференції власним виробникам.

Тобто збільшує дохідність виробників, а не перекупів і захищає ринок від чужих постачальників.

 

Хоча з серйозним імпортом європейці ведуть боротьбу пониженням євро і кількісним помякшенням(друкують бабки), але вони можуть собі це дозволити, у них ще є проблеми з дефляцією і перевиробництвом, тому вбивають 2 зайців Ми такого собі дозволити не можемо.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

навскидку практически все продукты переработки с высокой добавленной стоимостью:

- сыр

- рыба

- колбаса

- вино

- консервы рыбные

- масла

- гречка:)

 

по сезону и урожаю/не урожаю: картофан, яблоки и прочие фрукты.

 

украинским товарам отведена "сырьевая" зона, она же как на кухне, так и в экономике находится в этом месте:

хлеб, свежее мясо крс, крупы какие-то, сезонные овощи, зелень.

ну и кисломолочка.

 

короче мелочь остается.

 

и низкий курс лупит по экспортерам сырья - раз;

и по производителям локальным с высокой добавленой стимостью - два.

 

шах и мат.

Это делается, чтобы завести крупные корпорации и добить остатки пищи на этом рынке.

 

Импортную гречку, картофан, яблоки нужно еще постараться найти... Колбаса импортная дорогая и опять же - куча консервантов и химии. Консервы рыбные - это на большого любителя. Сыры я беру разные - и наши, и импортные (не польские).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

потому, лично я ооочень разочаровался в украинских продуктах.

при любой возможности предпочту импортные.

Только в продуктах?)))))

Я как-то решил купить туфли украинского производителя в сети магазинов "Всі свої". По курсу они стоили около 90, но с....ка дубовые, за несколько месяцев не разносились, разве что врагам советовать.

 

У нас не то, что нет производства, не хотят вкладывать деньги в технологии.

Да и зачем?! У большинства нет выбора, импорт еще дороже.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Колбаса импортная дорогая и опять же - куча консервантов и химии.

Тобто, наша ковбаса дешева і натуральна?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только в продуктах?)))))

Я как-то решил купить туфли украинского производителя в сети магазинов "Всі свої". По курсу они стоили около 90, но с....ка дубовые, за несколько месяцев не разносились, разве что врагам советовать.

 

У нас не то, что нет производства, не хотят вкладывать деньги в технологии.

Да и зачем?! У большинства нет выбора, импорт еще дороже.

 

От в цьому суть: навіщо покращувати якість,якщо народ і таке "схаває", ще й подякує, що дешевше. Знизив ціну на 5 грн відносно імпорту і більшість клює.

Стосовно техніки 5 грнями людей не заманиш, там треба -20 -30% різниці щоб зацікавити

Якщо свої носом крутят , то і на експорт все це барахло важко відправляти. Так і сидимо в 19 столітті і на технологічній базі СРСР з відємним торгівельним балансом і постійними ризиками девальвації через сировинність економіки і її залежність від вартості сировини на світових ринках.

 

Лише сировину і деяку їжу продаємо далі. В минулому році в Еміратах зустрів молочку Простоквашино, здивувався, хоча і ціна її була в 3-4 рази вищою, ніж у нас.

 

PS З взуттям ви жорстоко на собі поекспериментували.:D

 

Добавлено через 3 минуты

Тобто, наша ковбаса дешева і натуральна?
таке ж лайно, але за менші гроші)))

Ковбаса в принципі-це лайно, обрізки виробництва.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я звичайно не великий спеціаліст по порівнянню цін на їжу в маркетах, бо звик купувати те, що подобається а не те, що дешевше на 3 грн
Я не ищу самую низкую цену (по этому признаку можно найти в 2-3 раза дешевле, но вот есть это будет нельзя). Я ищу то, что для меня съедобно, и уже из этого выбираю.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тобто, наша ковбаса дешева і натуральна?

 

Наша дешевша і різна. Не знаю як у нас, а колись працював на фірмі, що возила ковбасу із-за кордону. Робили її невідомо з чого, коштувала вона там копійки, смак-хімічне лайно, але народ брав, особливо під гарну цінову акцію. Імпорт же, а по ціні нашої!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Импортную гречку, картофан, яблоки нужно еще постараться найти...
В новом МГ — запросто. На фоне очередных рекордов по зерновым по фруктам и овощам — тоска-пичаль.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не, ну кеды я себе не додумался купить локальные)))

 

Взуття повинне бути зручним одразу. Хоча й це не гарантує захист від якихось натирань одразу. Краще знайти виробника "під свою ногу", звісно, з якісних матеріалів, місце виробництва - це вже третє.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В новом МГ — запросто. На фоне очередных рекордов по зерновым по фруктам и овощам — тоска-пичаль.

 

Ну не знаю, как у вас. В Киеве на базаре все есть.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Краще знайти виробника "під свою ногу", звісно, з якісних матеріалів
Гм, ну, вот нашёл я. Таскал обувку несколько лет. Как прихожу за новой, оказалось — размерная сетка у производителя ушла погулять. Вот как?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

на базаре все есть.
Здесь весь базар с первого километра (овощная оптовка на окружной). Даже бабульки божьи одуванчики. И обычно дороже магазина.

В магазине картоха 15-17грн. (дороже чем зимой). Это при том, что по ней уже новый МГ начался и сейчас должны быть минимальные цены. Но своей нет почти, тащат импорт из Беларуси. Зимой будет импорт из Египта. Первый раз, что ли?

По тыблокам: они по 16-22грн. Дороже, чем весной, когда их из хранилищ тащили. У нас по всем садам сначала прошлись заморозки, и почти не было завязи, сейчас их добивает засуха.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

у меня кум держал цех большой обувной, сейчас закрылся. Нет продаж, точнее есть, но все в долг и есть риск, что не вернутся вложенные, крупные отжали более мелких. Дешевле не работать, сдает 2 квартиры, жена стоматологом пашет, а сам он с детьми по кружкам ездит.

 

Особенности украинского обувного рынка такие.

Есть два дизайнера, которые слизывают модели с западных новинок, продают потом местным цеховикам лекала, те закупают сырье, нанимают сапожников и херачат тапки.

В итоге ты приходишь на Барабашова или в какой-то сетевой магазин этого оптовика, а там до боли похожиее одинаковые модели ортопеды из китайчинного сырья.

 

Я раз в году покупаю какие-то кроссовки себе в Интертопе, намеряю что мне удобно, карточкой оплатил и забыл опять на год.

 

Кроссовки - это другое. Здесь альтернатив особо нет. И технологии на высоте, вариантов по размерам и полноте уйма. А вот туфли, да под свою ногу, да еще и удобные - это нужно немного поискать.

 

Добавлено через 53 секунды

Гм, ну, вот нашёл я. Таскал обувку несколько лет. Как прихожу за новой, оказалось — размерная сетка у производителя ушла погулять. Вот как?

 

Это был не я :).

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А что Вы едите из импортного?

Сыр и прочая молочка, рыбные консервы (и вообще у нас сейчас почти вся морская рыба — импорт, так что даже украинское производство использует импортное сырьё, но в итоге качество почему-то всё равно хуже), овощи, рис (100%, т.к. длиннозернистый рис только импортный, даже местной фасовки), гречка, маслины (100%, т.к. в Украине не растут).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

таке ж лайно, але за менші гроші)))

Наша дешевша і різна.

За останній рік купував ковбасу і м"ясні вироби в Прибалтиці і Польщі. То мій особистий досвід каже, що ніт. Причому по обом параметрам.

Щоправда, у низ купував акційні пропозиції. У нас так не ризикує, специфіка національного бізнесу, знаєтє лі...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И никто не отменял азиатчину, которая медленно вползает к нам в холодильник, такую как глютамат натрия.

Это вообще звиздец.

Глутаминовая кислота — одна из незаменимых аминокислот. Именно она даёт мясу вкус мяса. Чем производители без зазрения совести пользуются.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ми живемо в системі ринкової економіки, а не комуністичної командно-планової.

Назвіть мені хоча б 2 причини чому вітчизняні виробники мають знижувати ціну? Тільки про соціальне навантаження не треба, це для романтиків.

Для всіх страждущих, що ціни ростуть: ціни максимально підганяються під ціну імпорту, щоб і максимальний прибуток отримати і не дати можливості конкурувати іноземним виробникам на нашому ринку. Саме тому наші ціни на продукти дуже наближені до тих же польских чи інших європейських сусідів але з врахуванням розмитнення.

До речі в Румунії ошийкок свинячий 128 грн на наші гроші (купував особисто), у нас 165. Тобто на межі.

 

На полядвицю Ашан ціну загнав 170 грн,

була 150. Причому навіть залишки не розпродали , а тупо ціну стару на упаковках позакреслювали.Знов доведеться до польскіего в ковбасний тур їхати :(

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только в продуктах?)))))

Я как-то решил купить туфли украинского производителя в сети магазинов "Всі свої". По курсу они стоили около 90, но с....ка дубовые, за несколько месяцев не разносились, разве что врагам советовать.

 

У нас не то, что нет производства, не хотят вкладывать деньги в технологии.

Да и зачем?! У большинства нет выбора, импорт еще дороже.

 

Якщо мова про взуття то раніше брав наше. В принципі ходило нормально. Декілька сезонів міг носити. Потім знизилась якість сировини. Купував те що зміг знайти імпорт чи наше.

В цьому році купив на фабриці в Румунії. Ціна під 90. В нас за таку ціну тільки замінники шкіри.

Вкладати гроші в технології не квапляться бо є змога купити в Китаї й спулити тут дорого. При чому купити гуано а подати як цукерку.:flag1:

 

Добавлено через 13 минут

Про те що сховищ для яблук немає я б не заявляв настільки категорично.

Їх було мало. Будувались біля трас щоб була зручна логістика. Зараз кількість збільшилась на порядок. Але будуються на своїх паях тому їх не завжди видно. В нас в області сховища які займають пару га вже не дивина. Малі взагалі звична справа. Й з газами й з тепловими насосами. До речі навіть держава на це свято дотації дає. Правда не всім а виключно наближеним. :flag1:

Але з якого дива людина яка змогла ябко не тільки виростити й зібрати а ще й зберегти до весни, має продати дешевше ніж імпорт? Я таких ідіотів не знаю.

А то звикли до комунізму й встановлення ціни зверху. Ціну диктує ринок. Буде на ринку 5 грн продадуть за 5. Буде 100 звиняйте але за 5 не дадуть.

 

До речі в родича в саду врожай далеко не на рівні дерева відпочивають. Якщо б не град то мав би виручку. А так в сік піде половина. Тому десь є врожай а десь упс.

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...