Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

"Логистика" Укрпочты

karapuz74

Рекомендовані повідомлення

Понадобилось давеча передать небольшой груз ( детские вещи) на расстояние 50км ( это важно!). Из знакомых никто не ехал, автобусами передать неудобно (прямого рейса нет), поэтому воспользовались услугами Урпочты. Выбрали, потому что рядом отделение, доставят прям в село, тариф очень низкий ( по сравнению с той же НП).

Нас уверили, что через 2 дня!!! посылочка приедет.

А теперь самое интересное. Прошло 6 дней. Посылка не пришла...

Причина просто в голове не укладывается... Посылка еще в пути!

По данным Укропочты, посылка побывала в Харьковской, Днепропетровской, Запорожской ( вероятно), Донецкой областях, она проделала путь в 1300км!

Скрин отслежки прилагаю.

Логистика на высоте.

P.S. Не, ну я понимаю, надо пройти крупный узловой пункт сортировки почты, но зачем по трем соседним областям?

107524149_.thumb.jpg.30a7520a2ed9d49d1194592fa8cf1d44.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

посылка Николаев-Кировоград (соседние области, 175 км.) идёт через Киев. Т.е. километров 800.

ХЗ?.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

P.S. Не, ну я понимаю, надо пройти крупный узловой пункт сортировки почты, но зачем по трем соседним областям?

 

Возможно разные зоны ответственности в "зоне АТО", потому сначала Харьков, потом Днепр....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Возможно разные зоны ответственности

г=неа, просто...цитирую ответ Укрпочты...

У відповідь на Ваш електронний лист інформуємо, що Ваше поштове відправлення пересилається згідно за затвердженими поштовими маршрутами та нормативними строками пересилання.

Выходит не более 6 дней

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только ли укрпочта?

Отправлял пару месяцев назад по США федексом посылочку из одного города в другой - км за 150. Тариф дешевый, доставка 3-5 рабочих дней. В общем посылка уехала в другой штат пролежала там 2 дня и по итогу чере 3 рабочих дня (после отправления) была доставлена адресату. 1400 км.

А если бы оплатил в три раза дороже и доставка на следующее утро, то пакет само собой ушел бы по прямой.

в рашке таже самая фигня. Пересылка по Сибири идет через Москву.

Теперь вопрос - сколько вы заплатили за пересылку?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В отсутствие ЧС теперь такое в юморе постят?

Вроде не тянет на юмор?

Мне по крайней мере не смешно ниразу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только ли укрпочта?

Отправлял пару месяцев назад по США федексом посылочку из одного города в другой - км за 150. Тариф дешевый, доставка 3-5 рабочих дней. В общем посылка уехала в другой штат пролежала там 2 дня и по итогу чере 3 рабочих дня (после отправления) была доставлена адресату. 1400 км.

 

В свое время читал в журнале "Америка", что в центре США имеется аэропорт-хаб (название запамятовал), куда слетается вся корреспонденция, ночью сортируется и на следующий день отправляется по назначению.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

коли на ЯПі була стаття де відправили посилку а там в коробці телефон який час відчасу включався і залишав інформацію про місцеперебування то теж там поїздка була огогооо :)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...
то теж там поїздка була огогооо

Там было отправка из Украины в РФ. Сейчас там маразма чтало чутка поменьше: недавно посылка дошла из России за 11 дней. Что небывалый прогресс по сравнению с двумя месяцами. Правда, логистика там тоже была та ещё.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...
Мне из элиэкспресс шла посылка чуть больше месяца,при том, что в Украину она доехала за пару дней, а остаток месяца каталась по Украине - мир повидала
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 роки потому...

А в когось останній рік погіршилась доставка нереєстрованих і невідслідковуваних відправлень? Мені почали систематично не доходити посилки. Причому, лише такі, а номерні справно прилітають. Ситуація завжди однакова - трек по Китаю/Гонконгу відслідковується (залежно від компанії пересилки дивлюсь або на трек24 або на оф.сайтах), буває світиться ще на сортуванні (Туреччина якось була), маршрут з пунком призначення Україна і останній запис або вилетіло в країну призначення або передано пошті країни призначення. Не можу відкрити диспут - товар же відправляли, з країни він виїхав і назад його поштові служби не повертали... Дзвонив на гарячу лінію Укрпошти - а вони нічого не можуть, так само трекають на сторонніх сервісах і читають аналогічну інформацію. Порекомендували написати листа Смілянському де розписати всю інфо. Написав...

 

Генеральному директору

Акціонерного товариства «Укрпошта»

Смілянському Ігору Юхимовичу

мій ПІБ мій телефон

Шановний Ігор Юхимович, протягом останнього року значно погіршилась ситуація з доставкою нереєстрованих і невідслідковуваних міжнародних відправлень. Періодично стикаюсь з ситуацією, коли продавець дає такі трек-номери (нажаль, часто в замовленні доступне лише така форма міжнародного відправлення або ж реєстроване відправлення економічно недоцільне через малу вартість посилки), вони відслідковуються до моменту вильоту в Україну, після чого жодної інформації про посилку нема. Зокрема, можу надати нереєстровані і невідслідковувані трек-номери від травня і червня: UI*********CN, UC*********YP, UH*********TR. Загалом за рік мені вже не дійшло 7 чи 8 посилок, минулого року при значно більшій кількості відправлень я не отримав лише 2. Як покупець я не можу вимагати компенсації або повторної відправки товару у продавця – мені аргументують наявністю трек-номера, де вказана Україна пунктом призначення і останнім пунктом відслідковування «Вилетіло в країну призначення». В той же час, реєстровані відправлення (які з моменту відправки або перетину кордону України можна відслідкувати на сайті ukrposhta.ua) доходять без проблем. Тому допускаю думку про можливість зловживань персоналу АТ «Укрпошта» стосовно нереєстрованих і невідслідковуваних посилок, адже ніхто не несе відповідальності за їх неотримання адресатом. Прошу Вас розібратись з ситуацією та вжити заходів стосовно покращення роботи з міжнародними нереєстрованими і невідслідковуваними відправленнями. З повагою, мій ПІБ, телефон, адреса доставки, адреса поштового відділення

 

За 2 дні відповіли відпискою:

 

Доброго дня, шановний клієнте!

Повідомляємо, що з огляду на додані Вами номери відправлень встановлено, що дані відправлення подано для пересилання простим порядком.

Прості (не реєстровані) міжнародні поштові відправлення при пересиланні не фіксуються у системі відстеження країни одержувача ,тому і провести перевірку щодо розшуку таких міжнародних поштових відправлень не видається можливим, так прості відправлення проходять процес пересилання без запису до супровідних документів.

Для того, що би мати можливість відслідковувати відправлення по всьому шляху його пересилання рекомендуємо Вам звернути увагу відправника на необхідність подавати відправлення до пересилання саме реєстрованим порядком.

Відзначимо, що саме відправник обирає, яким саме способом надіслати відправлення: більш економним (вартість доставки буде нижчою) - простим відправленням - відстеження буде доступне тільки по території країни відправника, або ж дорожчим способом - надається рекомендований трек-номер, завдяки якому відстеження доступне протягом усього маршруту пересилання від початку до кінця.

Для відстеження номер відправлення має починатись з літер R, C, V, LM, LX,LZ, LL та містити 13 символів. Для того, щоб мати можливість відстежувати відправлення по всьому шляху його пересилання рекомендуємо Вам звернути увагу відправника на необхідність подавати відправлення до пересилання саме реєстрованим порядком.

Рекомендуємо уточнити інформацію щодо находження відправлення у відділенні за найменуванням одержувача та перевірити поштову скриньку.

Приносимо вибачення за незручності.

З повагою, Ваша Укрпошта 0800300545

 

 

Де воно зникає - ХЗ. Почалось з того, що біля мене закрили на якийсь час відділення і пару місяців отримував на центральному в місті. І от після повторного відкриття посилки регулярно недоїжджають. Працює в цьому ж відділенні знайома - каже, багато хто жаліється, її дочці теж інколи не доходять... Що робити - не знаю, зараз просто доводиться замовляти найдешевші відслідковувані варіанти

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спостерігаю схоже, але посилки приходять (дуже довго). Особливо туго іде з службою "Цінао" - їде через Естонію. Трекається до Естонії з визначенням "прибуло в країну призначення", далі трекінг висить без змін до місяця часу і тоді сигнал з поштового відділення "заберіть посилку".
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А ви впевнені що відпралення заходить на Укрпошту? З Естонії легко може бути Росан, наприклад. А Росан видає не на Укрпошті, а в ларьку з мобільними телефонами на базарі. Тому якщо вказано неправильно номер телефону то посилку ви ніколи не отримаєте, бо навіть не дізнаєтесь, що вона лежить в тому ларьку.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Понадобилось давеча передать небольшой груз ( детские вещи) на расстояние 50км ( это важно!). Из знакомых никто не ехал, автобусами передать неудобно (прямого рейса нет), поэтому воспользовались услугами Урпочты. Выбрали, потому что рядом отделение, доставят прям в село, тариф очень низкий ( по сравнению с той же НП).

Нас уверили, что через 2 дня!!! посылочка приедет.

А теперь самое интересное. Прошло 6 дней. Посылка не пришла...

Причина просто в голове не укладывается... Посылка еще в пути!

По данным Укропочты, посылка побывала в Харьковской, Днепропетровской, Запорожской ( вероятно), Донецкой областях, она проделала путь в 1300км!

Скрин отслежки прилагаю.

Логистика на высоте.

P.S. Не, ну я понимаю, надо пройти крупный узловой пункт сортировки почты, но зачем по трем соседним областям?

 

Ніхто не допустить розвитку Укрпочти.НовуПошту не для цього створювали, і вливали в неї таке бабло.Не здивуюсь якщо НП використовує транспортні потужності Укрпочти за смішними тарифами і виконує для держави послуги по доставці за страшенними тарифами...За все ж платить казна:D.Там логіки шукати не варто,тільки мотив,а мотив один-бабло.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ой, та що ви знаєте про вливання бабла. Запорєбрикова пошта вирішила перетворити свої відділення в "центри притягання". А що може краще притягнути, ніж півлітра? На перетворення поштових відділень в наливайки просять виділити з бюджету на розпил 85 млрд рейхсрублів.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ми обговорюєм Укрпочту і нюанси пов'язанні з її роботою.Намагаємось зрозуміти чому відправлення їздить за державний рахунок по 3 областях!До чого тут порєбрікова почта і вливання рейхрубрів??:o
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тоді повторюю запитання - а є впевненість, що відправлення має зайти в Україну через Укрпошту? Мені з Алі багато відправлень приходить не через Укрпошту, а через той же Росан, Нову Пошту й бозна кого ще. І якщо з Новою Поштою й бозна ким все просто, то Росан може принести додому або завезти до ларька на базарі, де потрібно забрати самостійно.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну, мені на реальну юр. адресу лист з Харкова взагалі не дійшов - неіснуюча адреса :D (хоча до відділення пошти метрів 250). Повернули назад, контрагент дзвонить уточнити реквізити - все вірно (для надійності навіть сфоткали і по Вайберу прислали для звірки). Другий раз попередив, що буде лист - хай двонять

 

...Працює в цьому ж відділенні знайома...

 

 

лист таки дійшов і мені подзвонили, прийшов забрав (ну, на всякий випадок, щоб неіснуючу адресу не шукали)...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

водила отправлял матрас. звонил на гарячку мол хочу с другого отделения забрать кэш наложка, девочка ему мол ваш кэш потерялся:)

звоню, мол а как это потерялся- другая девочка , все нормально, забирайте только на том же отделении

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...