Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Длительность горения котла

Dentist_kh

Рекомендовані повідомлення

А не може це призвести що гази підуть через отвори для забору вторинного повітря?

Повітря ж буде нагнвтатись а вихід майже закритий. Якщо залишити простір 2 см то площа зменшиться суттєво.

Якщо зовнішня труба 180 мм а внутрішню зробити 140, тобто зробити 20 мм то живий перетин утвореного кільця буде 100 см2. Це еквівалентно трубі діаметром 115 мм. І це 40% від перетину труби 180 мм, тобто, площа зменшиться, але не так вже й суттєво.

 

 

 

А ви взагалі використовуєте вентилятор? Як я розумію вентилятор там не обов'язково використовувати, якщо достатньо тяги.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо зовнішня труба 180 мм а внутрішню зробити 140, тобто зробити 20 мм то живий перетин утвореного кільця буде 100 см2. Це еквівалентно трубі діаметром 115 мм. І це 40% від перетину труби 180 мм, тобто, площа зменшиться, але не так вже й суттєво.

 

 

 

А ви взагалі використовуєте вентилятор? Як я розумію вентилятор там не обов'язково використовувати, якщо достатньо тяги.

 

Без вентилятора він не горить.

Там немає термопатрона який піднімає заслонку.

Програматор міряє температуру подачі коли вона перевищує задану 75 градусів то він вимикає вентилятор. Коли вона падає до 72 знову вмикає. Таким чином котел розгорається й гаситься.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Без вентилятора він не горить.

Там немає термопатрона який піднімає заслонку.

Програматор міряє температуру подачі коли вона перевищує задану 75 градусів то він вимикає вентилятор. Коли вона падає до 72 знову вмикає. Таким чином котел розгорається й гаситься.

Не думаю что возникнет проблема при уже горящем котле. Но как будет при розжиге, когда тяга ещё слабая - неизвестно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не думаю что возникнет проблема при уже горящем котле. Но как будет при розжиге, когда тяга ещё слабая - неизвестно.

 

Якщо для початку закрити не трубою а просто заглушкою. Наприклад диск від болгарки металевий 125 поставити?

Щоб перевірити як воно буде тягнути при частково перекритому димоході. Щоб не попадати на ціну труби для проби.

До речі трубу треба шукати з котлової сталі чи можна просту чорну яку з часом замінити.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо для початку закрити не трубою а просто заглушкою. Наприклад диск від болгарки металевий 125 поставити?

Щоб перевірити як воно буде тягнути при частково перекритому димоході. Щоб не попадати на ціну труби для проби.

До речі трубу треба шукати з котлової сталі чи можна просту чорну яку з часом замінити.

Спробуйте. Але диск буде давати менший опір тому-що він не на всю довжину труби.

 

 

І я так зрозумів що труба у вас одна, тому-що у паспорті і на сайти дві труби.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...