Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Температура в холодильнике

truck55

Рекомендовані повідомлення

Добрый вечер всем! Вопрос по обычному капельному холодильнику Норд, может кто подскажет. Мастер заменил терморегулятор (старый не выключал компрессор), теперь включается-выключается, но вот что непонятно: после того, как охладил обе камеры (+4 и -20 соотв.) - он выключается, а включается только тогда, когда они нагреваются до +10 и -10. Это нормально или должен раньше срабатывать?

Заранее благодарю за информацию.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не нормально. В идеале температура держится +1 градус от установленного минимума. Это для холодильного отделения и норма +4-6 градусов. Для морозилки, в вашем случае нужно понимать сколько он в состоянии достигнуть. Сейчас для современных холодильников стандарт -18 . С возможностью понижения до -28
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не нормально. В идеале температура держится +1 градус от установленного минимума. Это для холодильного отделения и норма +4-6 градусов.
Итересно, что это после замены регулятора так стало. Раньше я не помню таких фокусов. Может, он эту трубку криво установил, не достал куда надо? Терморегулятор, кстати, не родной, трубку пришлось складывать в кожухе.

 

Для морозилки, в вашем случае нужно понимать сколько он в состоянии достигнуть. Сейчас для современных холодильников стандарт -18 . С возможностью понижения до -28

-21-22 на термометре видел. А по паспорту -18. Это не очень современный, Норд 232 вроде, у него на лицевой панели нет названия модели.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Норд 232

Сорри. Нашел документы на него. Норд 271 010 ДХ.

В мануале написано, что температура в холодильной камере не ниже 0 и не выше 10.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Який цикл роботи компресора, скільки часу працює, скільки не працює?

 

Хоча одного заміру циклу може бути недостатньо.

 

МОже працювати як мій 2-3хв працює/ 5-6 стоїть, а потім трапляється працює десь 20-30 хвилин , потім певний час знову 2-3хв/5-6хв.

 

Мабуть у вас дуже довгий цикл , довго працює та довго відпочиває.

На ел механічних реле вказують у характеристиках діапазон роботи, але ж вони міряють не темп в камерах а температуру безпосередньо на випаровувачі.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Який цикл роботи компресора, скільки часу працює, скільки не працює?

 

Хоча одного заміру циклу може бути недостатньо.

 

МОже працювати як мій 2-3хв працює/ 5-6 стоїть, а потім трапляється працює десь 20-30 хвилин , потім певний час знову 2-3хв/5-6хв.

 

Мабуть у вас дуже довгий цикл , довго працює та довго відпочиває.

На ел механічних реле вказують у характеристиках діапазон роботи, але ж вони міряють не темп в камерах а температуру безпосередньо на випаровувачі.

Цикл десь 30 хв. роботи/ 40-50 зв відпочинку. Але, як з"ясував у іншого майстра з ремонту Нордів, я невірно виміряв температуру. Він говорить, що термометр треба поставити у склянку з водою. Поки що при непрацюючому компресорі бачу, що вода +5, а повітря поряд із склянкою вже +9. Тому зараз чекаю результату експерименту - коли запрацює компресор.

Отаке )

 

ЗІ. Вже ввімкнувся. Повітря +10, вода +5.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це чому так? :shock:

Тому що тепле повітря ззовні під час відкривання дверцят потрапляє на термометр, а склянка має більш стабільну температуру

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це чому так?

Бо така технологія вимірювання температури в холодильнику. В мене в інструкції теж написано вимірювати температуру води в склянці.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тому що тепле повітря ззовні під час відкривання дверцят потрапляє на термометр, а склянка має більш стабільну температуру

Термометр теж інерціальна система і за час відкриття дверцях не змінить показів.

ваш цикл дуже довгий.

За час роботи може трошки намерзати інею, а іней це теплоізолятор, що заважає відчачі холоду.

Елктронні реле температури краще тим що міряють безпосредньо температуру у камері, але вони складніші конструктивно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Термометр теж інерціальна система і за час відкриття дверцях не змінить показів.
Так він пізніше змінює, коли теплий воздух змішається з холодним. В усякому разі, в мене там зараз 2 термометра, один для повітря, другий у склянці. То у склянці помітно менші перепади температури.

А електронне реле туди ставити економічно недоцільно, бо апарату вже 9 років.

 

Добавлено через 39 минут

цикл дуже довгий

Я так розумію, що таким чином реле відкалібровано. Якщо б діапазон температур у нього був не такий великий... Але Норд - він такий :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...