Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Закладні для відкатних воріт

HumanKM

Рекомендовані повідомлення

Шановне панство, підкажіть мені як найшвидше по монтажу відкатних воріт.

На вихідних маю приварити до стовпців закладні для петель калітки і для механізмів відкатних воріт. Якщо з каліткою все зрозуміло, то по воротам неможу нагуглити нормальних схем знайти. Короче мене цікавить, де, які і для чого закладні я маю вивести зі стовпців для подальшого монтажу відкатних воріт. Може схеми людські маєте, люблю коли графічно показано.

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шановне панство, підкажіть мені як найшвидше по монтажу відкатних воріт.

На вихідних маю приварити до стовпців закладні для петель калітки і для механізмів відкатних воріт. Якщо з каліткою все зрозуміло, то по воротам неможу нагуглити нормальних схем знайти. Короче мене цікавить, де, які і для чого закладні я маю вивести зі стовпців для подальшого монтажу відкатних воріт. Може схеми людські маєте, люблю коли графічно показано.

Дякую.

 

В соседней теме обсуждалось:

https://www.stroimdom.com.ua/forum/showpost.php?p=4551422&postcount=35

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Два питання

1. А нахіба по середині третя закладна? Адже як я розумію туди на всю висоту стовпчика профільна труба вварюється і вже до неї потім уловлювачі?

2. А нахіба така величезна закладна? там же тільки направляючі ролики? Хіба не достатньо просто вивести уголок чи шмат профільної труби?

411224999_..thumb.jpg.27d9d01e51e43fd35912307fac194ddd.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

відповім за Вратаря

Схема - загальна. Універсальна для різних випадків.

Невеликі ворота - достатньо 2 закладних на протилежному стовпі.

Щодо закладної для верхніх роликів - іноді не роблять притворну трубу на стовпі біля бетонної подушки, а приварюють пластину одразу для закладної.

Ну і, звісно ж, нормальна верхня пластина на 4 ролики тільки на ролінгцентр, довга.

інші фурнітури мають зазвичай пару коротеньких бздиньок.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

відповім за Вратаря

Схема - загальна. Універсальна для різних випадків.

Невеликі ворота - достатньо 2 закладних на протилежному стовпі.

Щодо закладної для верхніх роликів - іноді не роблять притворну трубу на стовпі біля бетонної подушки, а приварюють пластину одразу для закладної.

Ну і, звісно ж, нормальна верхня пластина на 4 ролики тільки на ролінгцентр, довга.

інші фурнітури мають зазвичай пару коротеньких бздиньок.

 

Пройом воріт 3,3м.

Висота до 1,8м.

Зашивка профнастил.

 

Це для розуміння розмірів і ваги моїх майбутніх воріт.

 

Питання по роликам -чи є необхідність в тих роликах від ролінгцентр? В брата на воротах просто пара роликів - вже років 7 працюють, нарікань немає.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можете просто випустити кутник металевий, 40 мм, 50 мм тощо.

Нормально зв'яжіть його з центральним металевим стовпчиком.

Довжина закладної у горизонті = (ширина притворної труби) + 15-20 мм, щоб нормально було варитися, не попалити цеглу.

Вертикальна вісь закладної приблизно 130 мм від внутрішнього краю стовпчика. Залежить від того наскільки ширшою за отвір буде зашита частина.

Ширина отвору 3300 дозволяє робити будь-який "нахльост".

Єдине що я б радив - з'ясувати характеристики листа, загальну та робочу ширину, зробити внутрішню довжину каркасу для зашивки з розрахунку (загальна+робоча+робоча), щоб не різати лист.

Наприклад, є загальна ширина 1200, робоча 1160.

Тобто формула ширини зашитої частини становитиме, для воріт з труби 50х50:

50 мм + 1200 + 1160 + 1160 + 50 = 3620 мм. Ну плюс зазорчик можна дати.

Тобто ворота будуть доходити до середини стовпчика, де і робити вертикальну вісь закладної.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А нахіба по середині третя закладна? Адже як я розумію туди на всю висоту стовпчика профільна труба вварюється і вже до неї потім уловлювачі?

Средняя закладная нужна для приварки трубы. Когда варите трубу к двум закладным ее выгибает дугой.

Выбор фурнитуры за Вами. На прошлой неделе заменил опорные каретки фурнитуры Standart Rolling Center на воротах, установленных в 2004-м году. 4000х2100 мм., зашивка филенкой с двух сторон, вес ворот 450-500 кг. Направляющая труба в отличном состоянии.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Два питання

1. А нахіба по середині третя закладна? Адже як я розумію туди на всю висоту стовпчика профільна труба вварюється і вже до неї потім уловлювачі?

2. А нахіба така величезна закладна? там же тільки направляючі ролики? Хіба не достатньо просто вивести уголок чи шмат профільної труби?

[ATTACH]633264[/ATTACH]

 

Можно выпустить, аналогично левому столбу, три закладных...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Закладні сьогодні приварив, все ок, всім дякую.

 

Хочу уточнить один момент, а саме по встановленню привода.

В схемах вказується де ставиться шматочок швелера під привід. Поїхав подивився на працюючі зо 5 років ворота і зробив висновок що мотор можна встановити де завгодно (в рамках швелера того що 1/2 ширини воріт) Чи так це? бо мені треба максимально відсунути привід.

Мо якось тупо описав, тому на схемі покажу.

14506183_..jpg.2519ed72855b5e837186da0c9f01991b.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...