Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Помогите выбрать входную металлопластиковую дверь.

1973cc11

Рекомендовані повідомлення

60, 70, 80 та 86 мм - це ширина профільної підсистеми. 76 в данному випадку висота рами, 1 і 2 - види 76-ї рами по армуванню, відрізняються розташуванням упорних перетинок у камері армування.

 

Z74, Т94 і Т118 - види профілю стулок Євро60 або Термо. Анологічні є і в 70 мм системах, але пишуться з додаванням через дріб числа 70. Літери Z і Т означають внутрішнє і зовнішнє відкривання (перетин профлю нагадує ці літери) а цифри - ширина лицьової поверхні (зі сторони петель). Z74 і Т94 по суті одне й те ж, але з різними сторонами відкривання (до 74 додається ще висота штапіка).

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пропонують петлі Fapim і замок Maco - варто погоджуватись? І розкажіть по порогам - в чому різниця?

З.І. В мене чогось складається таке враження, що коли я питаю про двері REHAU, продавці вважають, що тут буде легкий і гарний заробіток... Ніхто нічого не хоче пояснювати (в трьох місцях зараз спілкуюсь), поки назвали 1 суму :shock: без уточнення складових, на питання чи можна щось спростити (=здешевити) запропонували розстрочку останнього платежу 30% і можливу знижку 5%...

Так що дякую форуму, тут хоч зміг для себе розібратись :flag1:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Фапім і Мако - це виробники фурнітури, петель і замків виробляють багато різних. Невідомо, що саме пропонують Вам.

 

Пороги в Рехау бувають алюмінієві з терморозривом висотою 24 і 54 мм, 54-й може на 30 мм ховатися під підлогу. Ще є ціла лінійка 20 мм порогів різної конструктивної глибини, але через їх відносно велику вартість пропонуються з топовими системами Синего і Генео.

 

Ви з якого регіону?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пропонують петлі Fapim і замок Maco - варто погоджуватись? І розкажіть по порогам - в чому різниця?

З.І. В мене чогось складається таке враження, що коли я питаю про двері REHAU, продавці вважають, що тут буде легкий і гарний заробіток... Ніхто нічого не хоче пояснювати (в трьох місцях зараз спілкуюсь), поки назвали 1 суму :shock: без уточнення складових, на питання чи можна щось спростити (=здешевити) запропонували розстрочку останнього платежу 30% і можливу знижку 5%...

Так що дякую форуму, тут хоч зміг для себе розібратись :flag1:

Рік тому хотів поставити вхідні двері металопластикові, обзвонив всі великі фірми , в розстрочку ні хто не дав. Рехау були дорожчі від wds приблизно на 7-8 тис.грн.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пропонують петлі Fapim і замок Maco - варто погоджуватись? І розкажіть по порогам - в чому різниця?

З.І. В мене чогось складається таке враження, що коли я питаю про двері REHAU, продавці вважають, що тут буде легкий і гарний заробіток... Ніхто нічого не хоче пояснювати (в трьох місцях зараз спілкуюсь), поки назвали 1 суму :shock: без уточнення складових, на питання чи можна щось спростити (=здешевити) запропонували розстрочку останнього платежу 30% і можливу знижку 5%...

Так що дякую форуму, тут хоч зміг для себе розібратись :flag1:

 

Петли Simons Werk, замок Fuhr, все остальное удешевление за счёт качества. Maco так же неплохой вариант, но на петлях лучше не экономить. Порог должен быть с термошвом. Есть аналог без термошва, дешевле - НО это уже мостик холода.

 

Добавлено через 1 минуту

Рік тому хотів поставити вхідні двері металопластикові, обзвонив всі великі фірми , в розстрочку ні хто не дав. Рехау були дорожчі від wds приблизно на 7-8 тис.грн.

 

Можно только представить, из чего сделаны двери wds...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мне не нравится замок Fuhr. Отдаю предпочтение GU (Europa).

 

Нравится - не нравится... от этого FUHR хуже не будет

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нравится - не нравится... от этого FUHR хуже не будет

 

Не посетила мысль, что FUHR оттого и не нравится,что он хуже, чем GU?

Особенно, если речь о дверях выше, так называемых, "стандартных".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не посетила мысль, что FUHR оттого и не нравится,что он хуже, чем GU?

Особенно, если речь о дверях выше, так называемых, "стандартных".

 

Есть такой аникдот:

- Грузины лучше чем армяне.

- чем лучше?

- чем армяне!...

 

А глупые мысли меня не посещают)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...