Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Сетевой инвертор Huawei Sun 2000 ваши отзывы и схема включения

Novos

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня всем.Дякую за советы.но +18 панель для мене нереально хочу добавить 6 батарей иншого виробника и розкидати на 6 стрингу по 16 батарей и ци 6 в кожен стринг щоб в усих було одинаково ват.

А хіба можна в одному стрінгу монтувати різні панелі..?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А хіба можна в одному стрінгу монтувати різні панелі..?

 

можна. розуміючи в чому вони можуть бути різні

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Вітаю!

Коротко:

1. Діоди потрібні для захисту від зворотних струмів, там де вони можуть виникнути:

а. Стрінги різної довжини (взагалі не рекомендую)

б. Дуже сильне затінення (взагалі не рекомендую)

в. Нерівномірна освітленість, наприклад стрінги, що з'єднані паралельно, розташовані на схід-захід зі значним кутом до горизонту.

В усіх інших випадках діоди навряд чи принесуть користь. Стосовно діодів подивіться IEC 62548-2016.

2. Оптимальне відношення навантаження (DC/AC ratio, oversized array) при поточній вартості приєднання, компонентів, логістики, монтажу та тарифів знаходиться близько 150%. Саме тоді спостерігатиметься найвищий ROI та найкоротший строк окупності.

3. Huawei постійно розвиває систему моніторингу, швидкість роботи серверів FusionSolar постійно зростає.

4. Рекомендую по монтаж СЕС все ж таки звертатись до спеціалістів. Питання лише з пошуком саме толкових, але в принципі вирізнити їх не так уже і складно.

 

З повагою,

Олександр Альохін

Старший продакт менеджер Huawei

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вітаю!

 

здрасьтэ!

 

Ви що теж без роботи? Ладно ми))))

 

.... то я до того що завітали до нас:hlop:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та є що робить.

Вирішив втрутитись, щоб не створювались міські легенди :)

Бо люди знаходять інформацію на форумі, а потім ставлять діоди або вентилятори на інвертори. І пояснюй потім, що це неправильно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бо люди знаходять інформацію на форумі, а потім ставлять .....вентилятори на інвертори. І пояснюй потім, що це неправильно.

Дык, а что простите, может случится в моем случае, когда у меня принудительно запускались в 30градусную жару в тени дополнительные вентиляторы, не по фен шую или поламаеца? Я очень напрягся...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...