Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Допоможіть/покритикуйте каркас забору

prudenko1

Рекомендовані повідомлення

Доброго вечора, друзі! Перш за все вітаю всих форумчан з прийдешнім святом Нового року!

Потрібна Ваша допомога, бо у самого голова вже не варить. Планую на весну зробити забор, заг.довжина 75м, фундамент з каменю(висотою 0,5м) та профнастил, АЛЕ Горизонтально! (Європа/Корея, 0,5товщина), висотою в 1лист (тобто 1,05м). Виникло питання - як правильно зробити каркас?

Довжина пролету - 6м, Стовпи - 100*100,та один поміж для підтримки, перекладина - 40*20, посередині-40*30. Точки кріплення листа теж горизонтально, схематично указав на фото. Прикладаю фото як планую. Що скажете???

1621011050_.jpg.91c21588ba341f6e0ad54fdd72a27e5d.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Профлист буде накладатися на стовпчик 100х100 чи буде до нього підходити збоку?

Не дуже розумію навіщо робити поперечки з різних труб? Чи 40 буде в горизонті, паралельно землі?

Звідки взято 1.05 ширину листа? Це для дуже високої хвилі.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Профлист буде накладатися на стовпчик 100х100 чи буде до нього підходити збоку?

Не дуже розумію навіщо робити поперечки з різних труб? Чи 40 буде в горизонті, паралельно землі?

Звідки взято 1.05 ширину листа? Це для дуже високої хвилі.

 

Профлист буде підходити збоку.

Поперечки планував усі 40×20, один місцевий "майстер"(скоріш псевдомайстер) порекомендував поставити 30×20, виключно задля економії.

Хочу взяти 35 висоту профнастил, покищо зупинився на Кореї (матовий, для мене більш-менш адекватна ціна-157грн за 0.5 товщину). Точно не памятаю-але там чи 1.1 або 1.05 ширина

 

Добавлено через 2 минуты

Не дуже розумію навіщо робити поперечки з різних труб? Чи 40 буде в горизонті, паралельно землі?

 

ПОМИЛИВСЯ!!! НЕ 40×30 А - 30×20, ІНШІ 40×20

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гарні у Вас секції, по 6 метрів :-) не кожні ворота таку ширину мають.

Сам каркас секції має бути несучим.

Я б ще додав через кожні метри півтора опорні невеликі стовпчики від фундаменту до нижньої труби. Це - як мінімум. А ще краще - по всій висоті. Зрозуміло що профлист після кріплення до каркасу теж буде давати жорсткість, але враховуйте вітрові навантаження.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я б ще додав через кожні метри півтора опорні невеликі стовпчики від фундаменту до нижньої труби. Це - як мінімум. А ще краще - по всій висоті.

 

Дякую за допомогу!!! Прислухаюсь до поради-мабуть для підтримки поставлю не один, а два стовпчика, на всю довжину, а може і три... Ще раз дякую!:flag1:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...