Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Строк затвердження проекту в архітектурі

accident

Рекомендовані повідомлення

Підкажіть будь-ласка

 

1. Який приблизно строк затвердження проекту на будинок в архітектурі?

 

2. Скільки часу займає "паперова" процедура на проведення електроенергії (3 фази)?

 

дякую

 

P.S. Район Бородянський

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

затвердження проекту це що??? - будівельний паспорт, погодження, дозвіл на будівництво, привязка, погодження дозволу чи що????

 

Паперова процедура на електроенергію залежить від її (електроенергії)наявності, займає часу від 2 тижн. до 6 місяців.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

затвердження проекту це що??? - будівельний паспорт, погодження, дозвіл на будівництво, привязка, погодження дозволу чи що????

 

Малось на увазі будівельний паспорт і всі процедури, які треба пройти щоб законно почати будівництво (державний акт "під забудову")

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

щоб отримати дозвіл потрібен будівельний паспорт.

Виготовлення будівельного паспорту - проект, дозвіл (рішення) місцевого органу самоврядування, складання плану на забудову садиби, погодження плану в СЕС, МЧС, райархітектурі, прив’язка проекту до реалій земельної ділянки (вода, газ, каналізація, геологія), акт про відведення в натуру проектуємих споруд на ділянці акт на землю, паспорт, код. та інше на вимогу райархітектури, виконкому сільради + офіційні проплати, хабарі, благодійни внески та інш.

 

щоб законно почати будівництво треба - дозвіл на виконання будівельних робіт від державної архітектурно будівельної інспекції при інспекції держ. арх. буд. контролю в київській області.

До буд паспорту додаємо договір на підрядні роботи з будівництва, ліцензія будівельників з додатком, протокол призначення прораба, договір про технічний нагляд + копія диплома відповідальної особи, договір на авторський нагляд + ліцензія з додатком. В СЕС отримаєм висновок на проект будівництва на підставі протокола розгляду проекту. Погоджуєм проект в відділі містобудування і архітектури при Райдержадміністрації, та ГУ МНС в області. + офіційні проплати, хабарі, благодійни внески та інш.

 

Якщо з вихідними документами все гаразд (проект акти та інш), то залежно від сесії виконкому органу місц. самоврядування, днів подачі та отримання документів та інш приблиз 2-3 місяці. Якщо не все гаразд - то довайте термін виправлення недоліків.

 

Допомогати можу в обухівському районі. По вашому не працював.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

щоб отримати дозвіл потрібен будівельний паспорт.

Виготовлення будівельного паспорту - проект, дозвіл (рішення) місцевого органу самоврядування, складання плану на забудову садиби, погодження плану в СЕС, МЧС, райархітектурі, прив’язка проекту до реалій земельної ділянки (вода, газ, каналізація, геологія), акт про відведення в натуру проектуємих споруд на ділянці акт на землю, паспорт, код. та інше на вимогу райархітектури, виконкому сільради + офіційні проплати, хабарі, благодійни внески та інш.

 

щоб законно почати будівництво треба - дозвіл на виконання будівельних робіт від державної архітектурно будівельної інспекції при інспекції держ. арх. буд. контролю в київській області.

До буд паспорту додаємо договір на підрядні роботи з будівництва, ліцензія будівельників з додатком, протокол призначення прораба, договір про технічний нагляд + копія диплома відповідальної особи, договір на авторський нагляд + ліцензія з додатком. В СЕС отримаєм висновок на проект будівництва на підставі протокола розгляду проекту. Погоджуєм проект в відділі містобудування і архітектури при Райдержадміністрації, та ГУ МНС в області. + офіційні проплати, хабарі, благодійни внески та інш.

 

Якщо з вихідними документами все гаразд (проект акти та інш), то залежно від сесії виконкому органу місц. самоврядування, днів подачі та отримання документів та інш приблиз 2-3 місяці. Якщо не все гаразд - то довайте термін виправлення недоліків.

 

Допомогати можу в обухівському районі. По вашому не працював.

 

 

Висновок: будувати без доволів, а потім узаконювати? я правильно зрозуміла?:)

 

А скільки приблизно це все погодження коштує (усі офіційні + накладні витрати). Проект і прив"язка до ділянки є. Цікавить власне Обухівський район (можна в особистий ящик). Якраз вивчаю питання "бути чи не бути" ;-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Допомогати можу в обухівському районі. По вашому не працював.

 

О! Шо почем? :)

Из документов есть только "дозвіл (рішення) місцевого органу самоврядування" :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підкажіть будь-ласка

 

1. Який приблизно строк затвердження проекту на будинок в архітектурі?

 

2. Скільки часу займає "паперова" процедура на проведення електроенергії (3 фази)?

 

дякую

 

P.S. Район Бородянський

Если надо дам телефон ускорителя. Пишите в личку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут людей послухаєш, то простіше :o ніж законно побудувати будинок.

А якщо будуватися власними силами, тобто проєкт власноруч накреслити у відповідності до ДБН і будівництво вести господарьським метеодом, без усіляких організацій? За таких умов взагалі можливо дозвіл на будівництво отримати?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут людей послухаєш, то простіше :o ніж законно побудувати будинок.

А якщо будуватися власними силами, тобто проєкт власноруч накреслити у відповідності до ДБН і будівництво вести господарьським метеодом, без усіляких організацій? За таких умов взагалі можливо дозвіл на будівництво отримати?

 

А если я без диплома врача по энциклопедии буду делать людям операции на сердце, без всяких там институтов, дипломов, интернатур ....

 

Хоз способ стройки иногда проходит (одноэтажное сооружение, в целом все на усмотрение местного архитектора. Но только стройки, все остальное по полной программе).

 

Может быть, где-то очень далеко от Киева, можно что-то подобное самому нарисовать и построить. Но в Киевской области НЕТ.

 

Как вы думаете, вы сможете официально отказаться платить налоги, или отказаться платить в пенсионный фонд, или в индивидуальном порядке несоблюдать законы...???

 

Узнав в чем заключается суть "бюрократии" вы ответите на свой вопрос.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не сдержался, сорри!

Ну почему все считают, что оформить документы сложно и дорого???

Пройти этот путь можно за месяц, без возни и больших трат.

Весна 2008 года: вся процедура заняла меньше трех месяцев (это при том, что все делалось медленно и неспешно, и в отпуск успел смотаться и т.п.). Реально без доп. затрат пройти ее за месяц. По деньгам получилось: 923,60 грн. (можно сделать дешевле на 172 грн.). Согласования в СЭС и у пожарников делаются бесплатно (на случай если начнут просить благотворительную помощь).

Согласовывать стройпаспорт надо только в СЭС, у пожарников и в архитектуре.

Хоз. способом можно строиться - никто не препятствует.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не сдержался, сорри!

Ну почему все считают, что оформить документы сложно и дорого???

Пройти этот путь можно за месяц, без возни и больших трат.

Весна 2008 года: вся процедура заняла меньше трех месяцев (это при том, что все делалось медленно и неспешно, и в отпуск успел смотаться и т.п.). Реально без доп. затрат пройти ее за месяц. По деньгам получилось: 923,60 грн. (можно сделать дешевле на 172 грн.). Согласования в СЭС и у пожарников делаются бесплатно (на случай если начнут просить благотворительную помощь).

Согласовывать стройпаспорт надо только в СЭС, у пожарников и в архитектуре.

Хоз. способом можно строиться - никто не препятствует.

 

Не сложно но дорого.

 

Посчитай сроки подачи и получения документов - месяц никак не получится:lol:. Стройпаспорт это если грубо - протокол намерений т.е. только один из сотавляющих документов полного пакета.

 

К 923 грн, добавь сельраду с ее благотворительностью, пожарников и СЕС (которым часто не нравятся некоторые разделы проектов, особенно типовых). И это только паспорт. На разрешение тоже с 01,01 новых зехеров прописали.

 

Хоз. способом можно строиться - никто не препятствует:lol: Ну если сельску хату, то да. А так один этаж и максимум мансарда при S до 300 м2. Определяет архитектор района. С 01,01,09 хоз способ только на сельские хаты оставили даже за;) - нельзя, только через организацию.

 

Сложного нет, просто ввести дом в експлуатацию с нуля, это - много времени и денег. Зная все тропинки, контакты и т.д. весь пакет меньше 1,5-2х месяцев не получается. А аппетит с начала кризиса у этих товарищей не уменьшился, иногда даже наооборот.

 

 

Про 923 грн. 60 коп. я даже не знаю, смеятся... или плакать..., или улыбатся... или дать калькуляцию...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не сложно но дорого.

 

Посчитай сроки подачи и получения документов - месяц никак не получится:lol:. Стройпаспорт это если грубо - протокол намерений т.е. только один из сотавляющих документов полного пакета.

 

К 923 грн, добавь сельраду с ее благотворительностью, пожарников и СЕС (которым часто не нравятся некоторые разделы проектов, особенно типовых). И это только паспорт. На разрешение тоже с 01,01 новых зехеров прописали.

 

Хоз. способом можно строиться - никто не препятствует:lol: Ну если сельску хату, то да. А так один этаж и максимум мансарда при S до 300 м2. Определяет архитектор района. С 01,01,09 хоз способ только на сельские хаты оставили даже за;) - нельзя, только через организацию.

 

Сложного нет, просто ввести дом в експлуатацию с нуля, это - много времени и денег. Зная все тропинки, контакты и т.д. весь пакет меньше 1,5-2х месяцев не получается. А аппетит с начала кризиса у этих товарищей не уменьшился, иногда даже наооборот.

 

 

Про 923 грн. 60 коп. я даже не знаю, смеятся... или плакать..., или улыбатся... или дать калькуляцию...

Я прошел этот путь сам, да и работа моя очень тесно связана с Обуховским и Васильковским районами была.

 

Сельсовет ничего за разрешение не брал, СЭС делают это бесплатно, как и пожарники (и даже, например, если стройка в Подгорцах, где они считают нет возможности обеспечить быстрый приезд пожарной машины - все равно денег не стоит никаких - проверено).

Я не говорил, что стройпаспорт это весь пакет документов. Я получил (ал): стройпаспорт, согласование проекта, разрешение ГАСКа (строк строительства больше двух лет, хотя они на словах рассказывали, что только год).

Пока нет изменений в нормативке на этот счет - то это все их личные инициативы.

 

А о вводе в эксплуатацию я ничего в своем посте не говорил.

 

PS: речь о том, что перед тем как нести кому-то какие-то деньги за якобы решение сложного вопроса, надо самому пойти и прояснить ситуацию. За время работы и своей стройки (бумажной ее части) разного видал - иногда люди платят за такое, что диву даешься. Но если человеку хочется заплатить, то вопросов нет.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я прошел этот путь сам, да и работа моя очень тесно связана с Обуховским и Васильковским районами была.

 

Сельсовет ничего за разрешение не брал, СЭС делают это бесплатно, как и пожарники (и даже, например, если стройка в Подгорцах, где они считают нет возможности обеспечить быстрый приезд пожарной машины - все равно денег не стоит никаких - проверено).

Я не говорил, что стройпаспорт это весь пакет документов. Я получил (ал): стройпаспорт, согласование проекта, разрешение ГАСКа (строк строительства больше двух лет, хотя они на словах рассказывали, что только год).

Пока нет изменений в нормативке на этот счет - то это все их личные инициативы.

 

А о вводе в эксплуатацию я ничего в своем посте не говорил.

 

PS: речь о том, что перед тем как нести кому-то какие-то деньги за якобы решение сложного вопроса, надо самому пойти и прояснить ситуацию. За время работы и своей стройки (бумажной ее части) разного видал - иногда люди платят за такое, что диву даешься. Но если человеку хочется заплатить, то вопросов нет.

 

А скажіть, будь-ласка, з чого починати і куди йти (в якомі порядку) для отримання доволу на будівництво. І перелік необхідних докумнетів.

 

Дякую. (хочемо будуватись і Підгірцях, майже сусіди :))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я прошел этот путь сам, да и работа моя очень тесно связана с Обуховским и Васильковским районами была.

 

Сельсовет ничего за разрешение не брал, СЭС делают это бесплатно, как и пожарники (и даже, например, если стройка в Подгорцах, где они считают нет возможности обеспечить быстрый приезд пожарной машины - все равно денег не стоит никаких - проверено).

Я не говорил, что стройпаспорт это весь пакет документов. Я получил (ал): стройпаспорт, согласование проекта, разрешение ГАСКа (строк строительства больше двух лет, хотя они на словах рассказывали, что только год).

Пока нет изменений в нормативке на этот счет - то это все их личные инициативы.

 

А о вводе в эксплуатацию я ничего в своем посте не говорил.

 

PS: речь о том, что перед тем как нести кому-то какие-то деньги за якобы решение сложного вопроса, надо самому пойти и прояснить ситуацию. За время работы и своей стройки (бумажной ее части) разного видал - иногда люди платят за такое, что диву даешься. Но если человеку хочется заплатить, то вопросов нет.

 

Я иногда не хочу стоять в очередях и за это плачу деньги (дивного ничего пока не видно) Для меня иногда потраченный рабочий день может быть дороже похода к пожарникам или СЕС. Сельсовету на розвиток и решения виконкома получаешь когда тебе надо, а не после сесии. Иногда мне весь пакет документов нужен через месяц, а не через два года. Весь путь я тоже прошел сам и не раз в т.ч.в 2009ом и прояснил ситуацию.

 

Про их личные инициативы ответ простой не нравится - бери и оспаривай.

 

Если цель заключается не в борьбе, а в результате, то иногда нужно платить, даже если не хочется.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А скажіть, будь-ласка, з чого починати і куди йти (в якомі порядку) для отримання доволу на будівництво. І перелік необхідних докумнетів.

 

Дякую. (хочемо будуватись і Підгірцях, майже сусіди :))

Загляньте сюди. Все інше написав в приват.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

хочемо будуватись і Підгірцях, майже сусіди :))

 

О! А де в Підгірцях?! Можливо, сусіди?! :beer:

 

Загляньте сюди. Все інше написав в приват.

 

А можна й мені "все інше" в приват? :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

О! А де в Підгірцях?! Можливо, сусіди?! :beer:

 

дорозі Глеваха-Обухів, вул.Межигірська, біля військової частини.

 

Я довго і уважно спостерігаю за вашою будовою - повчально. Плюс складаю список питань, які буду вам задавати перед і в ході будівництва :rolleyes:

 

А ви де?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

О! А де в Підгірцях?! Можливо, сусіди?! :beer:

 

дорозі Глеваха-Обухів, вул.Межигірська, біля військової частини.

 

Я довго і уважно спостерігаю за вашою будовою - повчально. Плюс складаю список питань, які буду вам задавати перед і в ході будівництва :rolleyes:

 

А ви де?

 

www.stroimdom.com.ua/forum/showpost.php?p=167185&postcount=67

Заїзд із Новообухівської траси, не доїжжаючи метрів 200 до школи - наліво, до ангарів.

 

А питання - задавайте. По мірі можливостей буду відповідати :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...