Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Спрацьовує захист дифреле. Що робити

Pazan

Рекомендовані повідомлення

Вітаю,

4 роки тому прокладена проводка кабелем ВВГ-нг 3х1,5 для електрообігрівачів у квартирі. Минулого сезону додав дифреле Schneider Electric 25А 30 мА на весь блок автоматичних вимикачів для обігріву. Все було гаразд. Наприкінці вересня цього року (коли різко похолодало) вирішив запустити обігрів квартири увімкнув обігрівачі. Через деякий час спрацював захист дифреле. Проглянув усі зяднання, дотягнув болти. Увімкнув — пропрацювало довше і знову вимкнулося. Експериментальним шляхом вияснив, що проблема в одній кімнаті. Тимчасово вимкнув її. Спрацьовування дифреле припинилися. Увімкнув - вимикання продовжилися. Від’єднав провідник (у мене він чорного кольору) від головної зазмлюючої шини (ГЗШ), котрий іде до обігрівача. Вимкнення припинилися. Якось можна з’ясувати причину?

 

Фрагмент схеми підключення у вкладенні.

193317939_.thumb.jpg.e16c87d8572dabad106a8d627729dde0.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В обогревателе нагревающий элемент коротит на корпус при нагреве. Скорей всего придется поменять весь обогреватель. Хотя я бы для начала разобрал.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В обогревателе нагревающий элемент коротит на корпус при нагреве. Скорей всего придется поменять весь обогреватель. Хотя я бы для начала разобрал.

Там заклепки, розібрати не вийде. доведеться, мабуть, міняти. Тепер, питання, чи це критична ситуація? Чи може зачекати до весни?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та це вам вирішувати: обігрів цієї кімнати критично чи ні...

 

Та ні, тут потрібно вирішувати чи критично грубо кажучи напруга на корпусі чи ні)) я б розбирався вже і дивився, якщо ні то ніс в сервіс. Зими ж грубо кажучи нема, можно відремонтувати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та це вам вирішувати: обігрів цієї кімнати критично чи ні...

Звичайно, що обігрів важливий. Але сервісу в місті немає. Керамічна панель UDEN-700. Тільки відправляти в Кропивницький.

 

Тобто, при нагріванні на корпусі з’являється «фаза»? Я правильно зрозумів?

Просто, я подзвоню і скажу, що «пробиває» на корпус і «вибиває» дифавтомат. Вони почнуть «відмазуватися», типу, це проблема з кабелем,то те, то се... Якось би переконатися в «пробої» конкретніше....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

отсоедените кабель, заизолируйте провода, и включите кабель под напряжение и проверте, или переставьте этот обогреватель на место другого.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

отсоедените кабель, заизолируйте провода, и включите кабель под напряжение.
дифреле має спрацювати, якщо проблема в кабелі?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Есть такой волшебный прибор..... который определяет где и что и сколько :)

 

mexanik.net/elektroocherki/megaommetr-m-1101-m4/

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

... определяет где и что...

Щось не зовсім зрозумів, як це пристрій практично визначить проблему
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щось не зовсім зрозумів, як це пристрій практично визначить проблему

Лучше воспользуйтесь советом из поста №8

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

дифреле має спрацювати, якщо проблема в кабелі?
да, если кабел повреждён то диф сработет.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

да, если кабел повреждён то диф сработет.
Від’єднав обігрівач, прикрутив розетку, увімкнув електрочайник. Все гаразд. Значить, все ж таки проблема в панелі :(

IMG_20181005_110536.thumb.jpg.bba620a66afa2957959e46a3f11b4658.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гарантия 5 лет? Можно замерить ток утечки и если превышает допустимый - звонить ругаться чтоб поменяли :)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чим? Мегомметром?

 

 

есть электронные тестеры, меряют до 20 мегаом... я думаю он покажет.

можно даже им сопротивление померить на рабочем между корпусом и землей, и на проблемном. и сразу станет ясно.

 

 

кстати, корпус любого компьютера зазамлить не получится - дифреле будет срабатывать :) это намек :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чим? Мегомметром?

 

Есть специальные приборы меряют утечку. Они чувствительные и дорогие. Токовые клещи самого простого Unit где то раньше был до 10000грн.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

есть электронные тестеры, меряют до 20 мегаом... я думаю он покажет...

Звичайний тестер підійде?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

кстати, корпус любого компьютера зазамлить не получится - дифреле будет срабатывать :) это намек :)

 

 

Ви мали на увазі корупус копутера з несправним БЖ? :)

 

Любий комп не можна а треба зажемляти. І дифреле не спрацьовуватиме.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

аналогично, у меня три дифавтомата по 30ма и при включении на любой из них одного из ДВУХ насосов Спрут 180 с поплавком срабатывает утечка тока.........

я решил проще - вывел из щитка мимо дифов отдельную розетку под насосы........., розетка заземлена с ОТЛИЧНЫМ сопротивлением ))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Из серии как бы сесть чуть чуть, на пол шишечки что бы не забеременеть. Человеки окститесь. У вас пробой напряжения а вы обсуждаете как бы так сделать чтобы дифавтоматы перестали срабатывать. А если ребенок дотронется и током убьет? Насмерть. Насовсем и окончательно !!! О чем вы шепчете тут? Или отремонтируйте или выбросте на помойку свое оборудование и не морочте нам тухес.
  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как бы так сделать чтобы дифавтоматы перестали срабатывать.
звичайно, що це вирішується 2 шляхами: 1. заміною обладнання; 2. «вывел из щитка мимо дифов отдельную розетку». хочеться ПЕРШИЙ ВАРІАНТ. Завтра буду дзвонити виробнику за коментарями ситуації.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2. «вывел из щитка мимо дифов отдельную розетку»

 

розетка заземлена!!!

 

 

 

Дифференциальный автомат может защитить цепь от короткого замыкания (это к примеру), а вот если пользователя начнёт бить током, от прикосновения к корпусу какого либо прибора, то тут нужно заземление, а не дифференциальный автомат.

То есть это разные "вещи" (дифф автомат и заземление) и защищают по разному и от разного.

Данные устройства должны работать в паре (в схеме), то есть нужно и заземление и дифференциальный автомат, в этом случае защита будет качественной.

Вообще существуют правила прописанные в ПУЭ, есть там информация и об заземлении.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...