Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

лечение зуба под наркозом ребенку Киев

ozzy

Рекомендовані повідомлення

Собственно вопрос в названии темы, наркоз желательно через маску

Кто что может посоветовать ?

 

Причина - ребенок 4,5 лет не дает врачу не то что лечить, даже заглянуть в рот. У ребенка после посадки в кресло начинается паника, плач, заикание с истерекой.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Собственно вопрос в названии темы, наркоз желательно через маску

Кто что может посоветовать ?

 

Причина - ребенок 4,5 лет не дает врачу не то что лечить, даже заглянуть в рот. У ребенка после посадки в кресло начинается паника, плач, заикание с истерекой.

 

Может не к тому врачу водили?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"Ефект" пихологічний, значить йдеться про загальний а не місцевий наркоз. Це величезний стрес для організму дитини, з ризиками неврологічних ускладнень...

Якщо там не серйозна операція то:

1) зомбувати (готувати) дитину як партія жовтенят.

2) поміняти лякаря

3) трохи пригрозити і відправти з татом а не мамою.

 

 

Мій молодший з мамою не давав робити нічого. У мене на колінах сидів як щур і не пікнув. Бо тато не панькається і не сюськається :)

 

Як результат, без загального наркозу, під місцевим почистили канал пошкодженого зуба і запломбували у 3 гаком роки. І ніякого особливого стресу для кіндера.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Набижали.

Не всем так везет. Иногда и правда общий наркоз - единственный способ

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Может не к тому врачу водили?

 

где нас только не носило в предела Житомира, по началу первый зуб он дал сделать но на втором скорей всего ему сделали больно и все никакие уговоры / обещания золотых гор/ угрозы ефекта не дают, как и смена врача. Последний раз сидел у меня на руках и только врач подходит - истерика.

 

 

і запломбували у 3 гаком роки

 

у три роки чувство страху не таке виражене, тут істерика + зціпив зуби і всьо ... хоть пригай біля нього

 

 

Це величезний стрес для організму дитини, з ризиками неврологічних ускладнень...

 

якщо ще трохи почекати з зубом то ризики ускладнень будуть набагато більші

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Набижали.

Не всем так везет. Иногда и правда общий наркоз - единственный способ

Мою дружину так переконувало пару різних лікарів. Повезло чи ні - я хз.

2ТС - відправляйте з татком. Будете здивовані, то буд зовсім інша дитина.

Хоча, як бачу коли татко з цуциком на руках приводить 4-токласника до школи і на прощання цьомає бичка синка у щічку, - єфект від такого татка сумнівний... :o

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я б радий но татко i є ТС :D

 

на жаль давити психологічно на дитину не бачу сенсу, якщо змусити через силу то психологічна травма буде така шо він врачів довго буде обходить стороною

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ніхто ж не наполягає. Кожна ситуація і дитина різні. Думки почули, приймайте рішення ну і здоров'я кіндеру, спокою батькам.

 

 

Мене тримали в рамках і "травмували" регулярно. Вважалось, що був затурканим. Прийшов час - розпустився достатньо :) Мої ж однокласники, що не мали рамок... мало хто прийшов до успіху. Хто спився, хто заліковуватиме до віку ітд. Істина десь посередині.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Собственно вопрос в названии темы, наркоз желательно через маску

Кто что может посоветовать ?

 

Причина - ребенок 4,5 лет не дает врачу не то что лечить, даже заглянуть в рот. У ребенка после посадки в кресло начинается паника, плач, заикание с истерекой.

 

Це маячня.Ні один лікар про таке навіть говорити не буде.Мене взагалі наркоз не бере,в мене така фізіологія,мені кололи 10 кубіків і без толку,коли я прийшов на кафедру щелепно лицьової хірургії з проханням ремонтувати зуби під загальним наркозом то вони там падали зі сміху.Ви напевно не уявляєте що таке загальний наркоз,його ризики і наслідки для організму,тим більше дитячого.Хто і як буде відводити слину,як контролювати в цей момент роботу серця,контролювати тиск,температуру тіла????Викиньте цей маразм з голови бо наробите лиха!

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

vikselmenu_open.gif усе контролюється і робиться. Але у крайніх випадках, коли нема варіантів. При ризики уже всі наголошують. Ну і про ціну питання не варто забувати.

 

Зараз, доречі, модно під загальним (бабло косять) медикам по байдуже, адже ви перед операцією підписуєте бумагу, що усвідомлюєте ризики і берете усію відповідальність на себе.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я б радий но татко i є ТС :D

 

на жаль давити психологічно на дитину не бачу сенсу, якщо змусити через силу то психологічна травма буде така шо він врачів довго буде обходить стороною

 

Договаривайтесь, подкуп ребенка вертолетиком на радиоуправлении, сникерсом, футбольным мячем никто не отменял. Вы сами знаете чем подкупить, а лучше спросите у ребенка и поторгуйтесь если что то сильно непосильное попросит. Только сразу учтите что договариваться придеться не один раз, так что расчитывайте силы.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Перед походом (3,5 года) к стоматологу я неделю готовила ребенка. Рассказывала, что в зубках могут заводится червячки и нужно их от туда выгнать. Пришли к стоматологу. Ему все показали, покатали на кресле, дали поиграться слюноотсосом (слоником), включили экран и показали его зубки на экране. Я взяла его на руки и села в кресло. Стоматолог все время рассказывал ему про червячков, что они у него в зубе пир устроили, нужно их выгнать и т.д. На второй приход ребенок сел сам в кресло.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так и было

первый раз была просто экскурсия

но на третий или четвертый раз ему сделали больно и все - наотрез

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так и было

первый раз была просто экскурсия

но на третий или четвертый раз ему сделали больно и все - наотрез

 

Нет. В первый же день запломбировали 2 зуба. Если ребенку даже больно, нужно сказать, что это кусаются червячки и их нужно прогнать, иначе они съедят все зубки

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

что это кусаются червячки и их нужно прогнать, иначе они съедят все зубки

 

простите, кто ? :D

не нужно ничего выдумывать дети тоже люди, просто маленькие. Купить книгу про зубы и обьяснить откуда кариес почему и как его лечить.

3 года, ходим нормально к стоматологу без истерик и плача(до и после, в процессе конечно бывает)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Під загальним наркозом нормальний стоматолог не буде лікувати. Тим більше дитину.

Я своїх діток готувв до лікування просто: спочатку герметизували фісури, то геть не боляче. Періодично лікар інспектує зуби. Потім ще лайфхак: виривати зуби самому, але трохи боляче (ну, хоча так виходить, коли зуб ще міцно тримається), або пропонувати вирвати у стоматолога - то набагато менш боляче. Дитина розуміє, що біль буде, але терпимий. Ну і заключна стадія - з батьком до лікаря. В мене малі сидять сумирно, наша лікар їх дуже хвалить. І розказувати, чим може закінчитися не лікування зубів.

Хоча, для малюка 4,5 років мабуть тільки підкуп прокатить :D

Там ще можна попшикати анестетиком на ясна, вони заніміють і дитина не відчує уколу від місцевої анестезії. Але перед будь-якою анестезією ДУЖЕ рекомендую робити тест. Он недавно доросла жінка від анестетика померла, який перед цим нормально переносила. Тому будьте обережні.

Ну і щоб двічі не писати. Перед будь-яким відвідуванням стоматолога варто дуже гарно поїсти. Всім, хто буде в кабінеті лікаря. Туберкульоз. Стоматологія (будь-яка) дуже в цьому плані небезпечна, а на повний шлунок наче шанс підчепити набагато зменшується.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Про туберкульоз посміхнуло. Цікаво де корінь легенди?

 

Чи питались ви самого стомата як він ставиться до пацієнта з повним шлунком і чому? ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Боже, Вомбат, Вы были у врача? Лечили зубы? Доверили этим коновалам ребенка?

 

Боитесь какого-то туберкулеза? Это ж лечится микстурками, не?

 

А как же всемогущая гомеопатия? Анестезия раствором глюкозы? Кристаллики кварца приложить для снятия боли ?

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Про туберкульоз посміхнуло. Цікаво де корінь легенди?
Та хз звsдки воно пішло, але у нас на фірмі це було однією з причин безкоштовного харчування для співробітників - пацієнти, зазвичай, не розказують про свої болячки і стоматологи дуже в зоні ризику.

Чи питались ви самого стомата як він ставиться до пацієнта з повним шлунком і чому?
Ну, власне, це була ідея саме стоматологів :)

Боже, Вомбат, Вы были у врача? Лечили зубы? Доверили этим коновалам ребенка?
Будете сміятися, але стоматологія - то взагалі наш сімейний бізнес :D і мені доводиться там частенько бувати. Будете ще більше сміятися, оту псевдогомеопатію від HEEL, яку я клеймив позором і вважаю фігнею, ми активно використовували в стоматології - пацієнтам допомагає. Отаке от бентежне життя. :D

А как же всемогущая гомеопатия?
Арніка 30С 5 крупинок до і після оперативного втручання - і загоєння йде без ускладнень і набагато швидше.

Але у нормального гомеопата пацієнти дуже рідко коли зубами страждають. Проте нормальних гомеопатів у нас пару осіб на всю країну - Ви ж свого львівського в Польщу вижили, от тепер і мучайся :D

 

Добавлено через 10 минут

Боитесь какого-то туберкулеза? Это ж лечится микстурками, не?

Будете ще більш сміятися, але ТБ лікується в більшості випадків нормальним калорійним і жирним харчуванням та зміною умов проживання.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Будете ще більш сміятися, але ТБ лікується в більшості випадків нормальним калорійним і жирним харчуванням та зміною умов проживання.

 

Ню ню. Надо рекомендацию в минздрав написать.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В ООН напишіть.

Я поділився інформацією, яку отримав від лікарів-стоматологів з купою досвіду та постійними підвищенням кваліфікації, добра половина яких проводилася за кордоном (не в рашці, звісно).

А особисто Ви можете писати навіть в спортлото, якщо Вам від того стане легше.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Собственно вопрос в названии темы, наркоз желательно через маску

Кто что может посоветовать ?

 

Причина - ребенок 4,5 лет не дает врачу не то что лечить, даже заглянуть в рот. У ребенка после посадки в кресло начинается паника, плач, заикание с истерекой.

 

Нас тоже посылали два или три врача удалять зубы молочные под наркозом. Причина такая же как у вас, орет громко и зубы были сточены до десны.

Нашла клинику на Чайке - Мамадентис, они под общим наркозом лечат. Но когда я им позвонила, они почти смеялись, под наркозом лечат они только особо сложные случаи. В общем вырвали два сложных зуба и деть даже не заметил , как ему укол сделали

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ніхто ж не наполягає. Кожна ситуація і дитина різні. Думки почули, приймайте рішення ну і здоров'я кіндеру, спокою батькам.

 

 

Мене тримали в рамках і "травмували" регулярно. Вважалось, що був затурканим. Прийшов час - розпустився достатньо :) Мої ж однокласники, що не мали рамок... мало хто прийшов до успіху. Хто спився, хто заліковуватиме до віку ітд. Істина десь посередині.

 

помню в детстве тоже проистеричел. батя ввалил ляща-на этом вся истерика закончилась)) тогда о психологии,травмах для ребенка и тп никто не думал к сожалению

 

Добавлено через 1 минуту

Договаривайтесь, подкуп ребенка вертолетиком на радиоуправлении, сникерсом, футбольным мячем никто не отменял. Вы сами знаете чем подкупить, а лучше спросите у ребенка и поторгуйтесь если что то сильно непосильное попросит. Только сразу учтите что договариваться придеться не один раз, так что расчитывайте силы.

 

ну да ,договариваться лет до 20 придется)

 

Добавлено через 3 минуты

Про туберкульоз посміхнуло. Цікаво де корінь легенди?

 

Чи питались ви самого стомата як він ставиться до пацієнта з повним шлунком і чому? ;)

 

на голодный не рекомендуют они анастезию

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
Опираясь на свой опыт хочу посоветовать начинайте ходить к стамотологу даже если ничего ребёнка не беспокоит. Меньшую я начал водить с трёх лет сначала по катались потом открыли рот ,потом дали покавыряться в зубе и когда пришло время лечить все прошло на высшем уровне, сейчас нам 7 лет и на прошлой неделе посещая врача ребёнок просил чтобы я вышел из кабинета.. Да и не забудьте подготовиться купив мини подарок и передав врачу, первый контакт врача и вашего ребёнка должен пройти позитивно...
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 місяці потому...
Опираясь на свой опыт хочу посоветовать начинайте ходить к стамотологу даже если ничего ребёнка не беспокоит. Меньшую я начал водить с трёх лет сначала по катались потом открыли рот ,потом дали покавыряться в зубе и когда пришло время лечить все прошло на высшем уровне, сейчас нам 7 лет и на прошлой неделе посещая врача ребёнок просил чтобы я вышел из кабинета.. Да и не забудьте подготовиться купив мини подарок и передав врачу, первый контакт врача и вашего ребёнка должен пройти позитивно...

 

да , травмы детства заседают далеко. я до сих пор без укола не пломбирую даже небольшие..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...