Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Сомнения в креплении стропилки

sly

Рекомендовані повідомлення

Вы точно понимаете о чем пишите?

Длиною 30 см? Диаметр саморезов 10мм? Цвяхи 150 мм куда, пардон, вгасить? А главное - как это сделать теперь физически, там нет места для махания молотком, там стропилка

 

 

Так , я розумію про що пишу. Ви що не бачили кутників довжиною 30см.?

Вони бувають довжиною навіть 6м. Судячи з фото, ніякої проблеми при забивані цвяхів там не має . При наймі для мене.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так , я розумію про що пишу. Ви що не бачили кутників довжиною 30см.?

Вони бувають довжиною навіть 6м. Судячи з фото, ніякої проблеми при забивані цвяхів там не має . При наймі для мене.

 

Ок, я все поняла :-))).

И обвязать все полосой, приварив к швеллеру:-))), предварительно швеллер болтами 200 мм прикрутить к армопоясу

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...Правильный уголок, правильно применённый - это нормально.

 

Но КОНКРЕТНО В ЭТОМ СЛУЧАЕ, проще и быстрее и дешевле (т.е. по-хозяйски) - скоба.

Как-то мало обращают внимание на ту досочку поверх муеэрлата и сомнения ТС по этому поводу

скоба самый простой и надежный вариант, длина и прочность дают большой простор для маневра, о надежности говорить вообще не приходится

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Обычный уголок 30 см под саморезы диаметром 10 мм, что тут непонятного :D

Для особливо "понятлівих" , я надіюсь так, зрозуміло?

 

 

a61c285571f0.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ой, ща вы меня невзлюбите, но - ваши советы вредны и не имеют никакого отношения к правильному крепежу стропилки, а к фермам так вообще. Это чистый колхоз. Что будет с деревом от вашего уголка через лет 5? Она нахрен все прогниет в точке соединения, конденсат его добьет.

 

П.С. на фото - не саморез, что логично, так как саморезы 10мм надо будет активно поискать

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ой, ща вы меня невзлюбите, но - ваши советы вредны и не имеют никакого отношения к правильному крепежу стропилки, а к фермам так вообще. Это чистый колхоз. Что будет с деревом от вашего уголка через лет 5? Она нахрен все прогниет в точке соединения, конденсат его добьет.

 

П.С. на фото - не саморез, что логично, так как саморезы 10мм надо будет активно поискать

 

А Ви знаєте , що дерево та залізо, при зєднанні завжди ізолюються?

Це зєднання нічим не вдрізняється від скоби , тільки на мій погляд набагато надійніше , і в данному випадку простіше при монтуванні.

 

 

Пс.. Собівартість такого зєднання:

Кутник 40х40мм довжиною 33см = 10,7гр.

Два саморізи під ключ 10х 100мм = 6,5гр.

 

 

Скоба будівельна 10х 60 х 200мм = стартує від 10гр. , і як правило зроблена з арматури , що є не зовсім правильно.

 

Добавлено через 26 минут

И синяя изолента

 

 

Ні , "синяя изолетна и скотч" , це муторно та дорого.

 

Я використовую геотекстиль.

 

 

40b142bc6213f74c876be3326f0b06a5.jpgeb689632a0eb244166d10214e4394e06.jpg

Змінено користувачем andrey_ka
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Геотекстиль стал гидроизоляцией :-(. Фсе. Ушла

 

 

Як би Вам простіше пояснити ?

До чого тут гідроізоляція? На геотекстилі конденсат випадати не буде від слова взагалі. Подивіться уважно на останнє фото , на геотекстилі конденсату немає , він випав на кінці який замотаний скотчем (всеж таки я його де не де використовую :)). Навіть якщо уявити що він там зявиться , то нічого страшното не буде , вентиляція дуже швидко зробить свою справу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як би Вам простіше пояснити ?

До чого тут гідроізоляція? На геотекстилі конденсат випадати не буде від слова взагалі. Подивіться уважно на останнє фото , на геотекстилі конденсату немає , він випав на кінці який замонтаний скотчем (всеж таки я його де не де використовую :)). Навіть якщо уявити що він там зявиться , то нічого страшното не буде , вентиляція дуже швидко зробить свою справу.

 

К сожалению, объяснить мне вряд ли выйдет.

Надеюсь, этот дом вы строите для себя, а не для заказчика

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

К сожалению, объяснить мне вряд ли выйдет.

Надеюсь, этот дом вы строите для себя, а не для заказчика

 

 

Ну ні то ні, я ж не наполягаю.

 

 

Пс.. В мене немає такого , для себе чи для замовника , я завжди будую однаково , бо інакше не вмію.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну ні то ні, я ж не наполягаю.

 

 

Пс.. В мене немає такого , для себе чи для замовника , я завжди будую однаково , бо інакше не вмію.

 

К сожалению, вы не умеете. Возможно, пока, возможно, в будущем у вас возникнет желание разобраться в том, что вы делаете и понять физический процесс. Но пока вы - Кулибин. Быть Кулибиным себе - ну такое, сам склепав, сам несёшь ответственность. Для заказчиков вы не имеете права так делать. ИМХО, конечно

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...