Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Хміль - де купити?

Вомбат

Рекомендовані повідомлення

Хочу собі посадити хміль сортовий, і для озеленення, і для пива.

Може хто підкаже контакти?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если в Польше бываете, то у Марчинского www.clematis.com.pl/ru/encyklopedia?nazwa=%D1%85%D0%BC%D0%B5%D0%BB%D1%8C

 

Есть красивый с лимонными листьями. Но тоже агрессор. Ему место нужно.

 

В садовых центрах наших, кого знаю с надежных, ни у кого не нашла.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як на мене, для пива краще купувати різний сортовий. Навряд чи ви зможете розвести багато різних сортів. А варити постійно на одному якось зовсім не цікаво.

Колись теж хотів виростити свій, але перечитавши багато форумів зрозумів, що складна то тема, починаючи від того що на ньому розводиться багато різної зарази і закінчуючи нестабільністю характеристик через погодні особливості.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если в Польше бываете, то у Марчинского

Тепер я туди пару разів на рік буду їздити максимум. Хотілося б місцеву районовану селекцію.

Колись теж хотів виростити свій, але перечитавши багато форумів зрозумів, що складна то тема, починаючи від того що на ньому розводиться багато різної зарази і закінчуючи нестабільністю характеристик через погодні особливості.

Воно-то да, але в мене хміль буде служити ще й захистом від сторонніх очей. Дружина пропонує дикого хмелю накопати, але мені ця ідея геть не подобається - хочу пиво сам варити, а з дикого що там навариш?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...хочу пиво сам варити, а з дикого що там навариш?

Можна і з дикого. Але витрачати час на варку не будучи впевненим у хмелі і власне в кінцевому результаті - ідея так собі. А від очей можна плюща якогось посадити :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так а з дикого хтось робив? Я розумію, що теоретично воно можна, навряд чи в Середньовіччі хтось виводив нові сорти і варили з дикого, але ж...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В Києві 26 січня буде проходити великий ярмарок різних спеціалізованих насіневих станцій та інститутів. Це вул Львівька 23 університет" Україна" всі тонкощі і список учасників тут https://www.facebook.com/groups/organicseeds/?multi_permalinks=2260064094263563&notif_id=1548260961902187&notif_t=group_activity

 

 

 

P.S. Хміль не буде питати де йому рости - він заполонить все що називають грунтом. Варити пиво та вирощувати хміль мабуть не одне й те саме - мабуть краще купити сусло. Ковбасники не те що вирощувати часник , навіть купувати не хочуть - закуповують часниковий концентрат. Для заплітання паркану є не лише декоративні а і їстівні наприклад момордіка, трихозант, мелано, ківано - це все їстивні гарбузові родичі.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

P.S. Хміль не буде питати де йому рости - він заполонить все що називають грунтом.

Не на моєму піску :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так а з дикого хтось робив? Я розумію, що теоретично воно можна, навряд чи в Середньовіччі хтось виводив нові сорти і варили з дикого, але ж...

Багато хто варить на так званому "подзаборному", "дачному" хмелі, особливо на росії, можливо через "імпортозамєщєніє" :) Я раджу використовувати хміль з завчасно відомими параметрами. Тим більше що не лише гіркота важливий параметр, також і ароматичні властивості що не є гарантованим параметром у дикого. Звісно можна, проходячи повз зарості хмелю зірвати його, понюхати і обідрати, та якщо сподобається то зварити на ньому щось заради спортивного інтересу.

 

Варити пиво та вирощувати хміль мабуть не одне й те саме - мабуть краще купити сусло. Ковбасники не те що вирощувати часник , навіть купувати не хочуть - закуповують часниковий концентрат.

Ніколи не бачив у продажу сусла ("витяжку" солоду), можливо ви мали на увазі пивний концентрат (вже охмеленого та викип'яченого сусла) але його ціна в рази дорожче того що зробите ви самі, і знову ж таки - ви будете вживати те що зробили для вас в промислових масштабах а не власне творіння :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...