Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Реконструкція одноповерхового будинку власними силами

Roma_Z

Рекомендовані повідомлення

приїхав колектор ТП FADO на 7 виходів. Зараз буде задіяно тільки три, інші на перспективу.

..я взял сразу на пять,потом докупал два.

сітку 100х100, виставити маяки і залити підлогу.

..какой толщины стяжку будете делать?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

..я взял сразу на пять,потом докупал два.

щоб нічого не докупляти взяв відразу, а чи буду їх використовувати час покаже.

 

..какой толщины стяжку будете делать?

60-70мм.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

60-70мм.

..немцы делают до 120 мм,я смотрел у одного киевлянина,там 100мм, и я так сделал,по опыту он описывал,что ночь топит,утром выключает и до вечера хватает инерции тепла от объёма бетона в стяжке.Как раз для этого и двух зонный счётчик.Ночью топим,днём греемся от аккумулированного тепла.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

..немцы делают до 120 мм,я смотрел у одного киевлянина,там 100мм, и я так сделал,по опыту он описывал,что ночь топит,утром выключает и до вечера хватает инерции тепла от объёма бетона в стяжке.Как раз для этого и двух зонный счётчик.Ночью топим,днём греемся от аккумулированного тепла.

 

я роблю по рекомендаціях як форумчан так і виробників труб.

Рехау рекомендує від 62мм до 92мм товщина стяжки в залежності від навантаження приміщення. Інші німецькі виробники труб також в таких межах рекомендують товщину. eurosantehnik.ru/tolshhina-styazhki-vodyanogo-teplogo-pola-chto-rekomenduyut-proizvoditeli.html

Оптимально ціна/комфорт - 70мм. я на це і орієнтувався при своїх розрахунках.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

08-09.06.19 залив теплу підлогу. Загальний об*єм ~2,7 м3. Так як вперше в своєму житті робив подібне прошу не критикувати за роботу.

Маяки виставлені УДешкой по болтам, в ЕППС вбивав грибки і в них вкручував болти. Стяжку робив в два шари, перший на низ закладав бетон, не заливав а закладав, перевертаючи відро отримував пасочку. Куми які допомагали мені сміялися з мене, говорити що дуже густий і не буде толку. Но я впертий і робив своє. Другий шар робив відразу, без застосування щебню, виключно стяжку в пару мм яка просто вирівнювала перший шар. Як я не пробував но тягнути бетон в мене не виходило. Щебінь постійно мішав. В сам бетон і стяжку кидав пластифікатор і фібру.

Через 12-14 годив закидав місця після маяків, вичухрав всі нерівності правилом. Перепади 3-5мм по кімнаті. Як для першого разу класний результат.

Зараз проливаю водою, плівкою не застиляю, стяжка постійно мокра тому не бачу сенсу в плівці. Якщо зранку залив на вечір ще вода стоїть, от і думаю чи не багато заливаю.

 

55bf8e0b80d5.jpg

 

e6286689d079.jpg

 

4ae158722d81.jpg

 

7fd61081283d.jpg

 

0b665e1391bc.jpg

 

a82d3f3d8d67.jpg

 

ff7474e7c4bc.jpg

 

339eb5162330.jpg

 

89a64fd61dfd.jpg

 

91f582b42c9a.jpg

  • Лайк 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

..для первого раза великолепно,я маяки делал короче и по мере заливки протягивал их по болтам,сразу замазывал выемку.Первый раз когда заливал,тоже выдерал на следующее утро.Плёнка,что бы не поливать всё время да и влажности с запахом пластификатора меньше.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

Коротко про роботу за липень-вересень. Власними силами закінчили одну з кімнат. Майже все робили разом з дружиною. Штукатурив стіни сам, роботи з ГК теж самі, проводку сам,ідеї стелі дружини. Фарбували самі. Шпалери самі. Кум підшпаклював стелю і клав плитку. Доця, для якої робили кімнату, вже переїхала на нове місце.

Мені кінцевий результат, як для першого разу, сподобалася.

 

 

a551581e3c61.jpg

 

2a13e8e673a0.jpg

 

486a90a69629.jpg

 

e9ccdb27463a.jpg

 

1c918077f054.jpg

 

cba2a07573ff.jpg

 

cbebaa844627.jpg

 

1377baa97a15.jpg

 

d1caf6b66d7e.jpg

  • Лайк 16
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 5 місяців потому...

Вирішив витрати на опалення прописувати і в темі, з роками для статистики буде простіше шукати:

 

Листопад 2019:

ніч 949 кВт * 0,45 = 427 грн.

день 353 кВт * 0,9 = 317 грн.

 

Відкину ~250кВт на інші електроприлади то вийде 1052 кВт за листопад на опалення.

 

В будинку середня температура ~21

Середня вулична температура ~ +4,7

По формулі маю наступне : 1052/86/16,3 = 0,75 кВт*ч/м2*°C,

 

Програматор computherm q7 rf.

 

Грудень 2019:

ніч 1017 кВт * 0,45 = 457 грн.

день 388 кВт * 0,9 = 350 грн.

 

Відкину ~250кВт на інші електроприлади то вийде 1155 кВт за листопад на опалення.

 

В будинку середня температура ~21

Середня вулична температура ~ +6,4

По формулі маю наступне : 1155/86/14,6 = 0,91 кВт*ч/м2*°C,

 

Програматор computherm q7 rf.

 

Січень 2020

 

ніч 1377 кВт * 0,45 = 619 грн.

день 524 кВт * 0,9 = 471 грн.

 

Відкину ~250кВт на інші електроприлади то вийде 1651 кВт за січень на опалення.

 

В будинку середня температура ~21

Середня вулична температура ~ +0,6 (аеропорт Черкаси)

По формулі маю наступне : 1651/86/20,6 = 0,93 кВт*ч/м2*°C,

 

Програматор computherm q7 rf.

 

Лютий 2020

 

ніч 1235 кВт * 0,45 = 555 грн.

день 322 кВт * 0,9 = 290 грн.

 

Відкину ~250кВт на інші електроприлади то вийде 1307 кВт за січень на опалення.

 

В будинку середня температура ~21

Середня вулична температура ~ +2,0 (аеропорт Черкаси)

По формулі маю наступне : 1307/86/19 = 0,79 кВт*ч/м2*°C,

 

Програматор computherm q7 rf

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

За період від останнього фото, тобто за зиму, проводив внутрішні роботи, по мірі постування фінансів. Доутепляв всю стелю зі сторони горища, зашив досками щоб можна було ходити, фото буде пізніше.

Зараз займаюсь штукатурними роботами в "кухні-студії", штукатурю сам по струні ротбантом. Далі пішов процес шпаклювання. Ті частини щи не поштукатурив буду закривати декоративним камнем, тому не бачу сенсу їх штукатурити. Розкинув проводку+коробки. Дверей ще нема і це великий мінус.

d4b66cc37370.jpg

 

d4c47a9b421a.jpg

 

a7c35b9d3d8f.jpg

 

fb9eb421231c.jpg

 

d3819a504e0e.jpg

 

00171bede7e8.jpg

 

Ну і кімнату дитини доповнили деякими меблями

 

af0befbc995f.jpg

 

4c18b54bcc51.jpg

 

По планах стеля (гк+натяжний, двоярусний), двері (до чи після плитки).

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Двери после плитки. Иначе примыкание коробки к полу проблематично красиво сделать.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Двери после плитки. Иначе примыкание коробки к полу проблематично красиво сделать.

Розумію, але ж вся пилюка летить в інші кімнати, це при тому що її ще не багато, ще не шкурив ні стіни ні стелю.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Розумію, але ж вся пилюка летить в інші кімнати, це при тому що її ще не багато, ще не шкурив ні стіни ні стелю.

 

то покрывалом каким-то старым закрыть и все

даже лучше чем двери

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

то покрывалом каким-то старым закрыть и все

даже лучше чем двери

Звичайно зробив так. Но всерівно ідеально не можна + кішка бігає і сліди залишає після кімнати.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Розумію, але ж вся пилюка летить в інші кімнати, це при тому що її ще не багато, ще не шкурив ні стіни ні стелю.

О, как я вас понимаю! У самой такие же грязноватые процессы в разгаре.

Простынь на проем. Простынь смочить из пульвира. Простынь должна быть не просто до пола, но и лежать на нем. Ещё если прям много много пыли- открываю окна на сквозняк, которым частично выносится пыль на улицу. Но не везде так удачно получается открыть.

Это если летит пылюка. На входе влажная тряпка. Перед тем как выйти- заиметь привычку или переобуться или шаркнуть по влажной тряпке.

Все инструменты подключаю только через пылесос. После работы все тщательно пропылесосить, даже если уже не хочется работать- но это единственный способ не разносить грязь из « грязного» помещения в чистое. Дверь чистовая загадится боюсь. Я не рискую ставить дверь раньше, чем закончу мокро- грязные работы.

В общем три часа работы-1 час уборки. Это расплата за ремонт/ отделку в уже жилом доме.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В общем три часа работы-1 час уборки. Это расплата за ремонт/ отделку в уже жилом доме.

+100500 так і є, так і живемо. Дякую за поради. Зараз почну стіни/стелю шкурити, ось тут пильки і буде море.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

Березень 2020

 

ніч 1050 кВт * 0,45 = 473 грн.

день 235 кВт * 0,9 = 212 грн.

 

Відкину ~ 250кВт на інші електроприлади то вийде 1035 кВт за березень на опалення.

 

В будинку середня температура ~21,5

Середня вулична температура ~ +6,3 (аеропорт Черкаси)

По формулі маю наступне : 1035/86/15,2 = 0,79 кВт*ч/м2*°C,

 

Програматор computherm q7 rf

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 5 тижнів потому...

Квітень 2020

 

ніч 562 кВт * 0,45 = 225 грн.

день 207 кВт * 0,9 = 186 грн.

 

Відкину ~ 250кВт на інші електроприлади то вийде 519 кВт за квітень на опалення.

 

В будинку середня температура ~20,5

Середня вулична температура ~ +10,6 (аеропорт Черкаси)

По формулі маю наступне : 519/86/9,9 = 0,6 кВт*ч/м2*°C,

 

Програматор computherm q7 rf

 

Тепер можна опалення вимикати.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
Двери после плитки. Иначе примыкание коробки к полу проблематично красиво сделать

ах, не втримався я, точніше набридло постійна пил по будинку, сліди від кота який тікає з залу, постійне прибирання. Купив та поставив двері. Виставили з запасом під плитку з клеєм + якийсь запас знизу. Виставляли з майстром який мен і допомагає по внутрішнім роботам, він і буде класти плитку. Надіюсь не промахнулися і все буде ок.

 

e2f5f554ba6f.jpg

 

246313dae9db.jpg

 

За це й час також прикупив та поставив доводчик дверей (прикупив в форумчана El Porte за що і дякую). Так як каркас довкола мп дверей у мене з металу, то для підсилення наварив пластину, та закріпив доводчик на неї. Це має розподілити навантаження та не давити на двері і газоблок.

 

d9d41adaa42f.jpg

 

02b22143e217.jpg

 

Також провів внутрішні роботи , зашив стелю ГК, зробивши чорнову стелю для натяжної стелі, яка буде в залі. Кинув направляючі для короба.

Зробив ніші для карнизу:

 

cc4f5c87d40e.jpg

 

bf72c40dc890.jpg

 

cb8f21c037a9.jpg

 

250f62ccc265.jpg

 

66e0e7143683.jpg

a6966ba21aa6.jpg

 

Далі буде......

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Продовження...

На кухні виставив профіля та зашив ГК.Щоб не ризикувати, та по пораді багатьох вирішив на кухні кріпити вологостійкий ГК. У нас з такого тільки Плато 9,5мм. Купив та ним зашив. Зробив короб біс світильники над майбутнім барним-обіднім столом. Заклав проводку. Зробив отвори під основне світло, та кинув трубу для витяжки 150мм.

 

73d094e9da01.jpg

 

a779c894fc66.jpg

 

238bb8e65e0c.jpg

 

2f4391ed6efe.jpg

 

a5a88211a71c.jpg

 

Підготовили стіни до шпалер.

af1f50a7b210.jpg

 

aea9394b7725.jpg

 

На ГК заробили шви бумагою, через день загрункували, потім купив скловолокно з клеєм та згідно інструкції приклеї його до стелі. Вистояв він 36-48 годин.

Наче нічого не передбачало біди і все мало іти по плану. Приїхав майстер для шпаклювання стелі, підійшов до стелі, для контрольного промірювання взяв рівень, приклав і ...... просто *оооопа і це м'ягко сказано. ГК на відстані 40см між профілями провис, перепади 2-3см. Яке ж це розчарування коли робиш, все по інструкціям а тут бам і він весь висить. Розчарування,матюки, потім знову матюки, потім "ну його на.......й це будівницвто і так далі...... (це все від мене).

 

Заспокоївшись давай видумувать як вийти із ситуації. Спочатку подумали вирізати тільки ті місця де він провис, дешевше но довше + не відомо як себе поведе інший ГК який не провис, та і + нові шви.

Вирішили демонтувати всю цю "погану стелю" і кріпити нову.

 

 

92ec3d8fd463.jpg

 

798a9ce77981.jpg

 

Далі буде.....

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Продовження....

Сам ГК був мокрим, рихлим. І це вологостійкий ГК який не повинен так промокати, але він промок. нічого крім клею я на нього не наносив. Сама структура теж не викликала довіри, під бумагою він не був цілісним, весь рихлий, в дірках. Бумага легко відривалася від нього. В одному місця з іншої сторони ГК утворилася булька, бумага сама відірвалася від гіпсу.

 

a03df54a2525.jpg

 

a189175cf385.jpg

 

4db01ce5564b.jpg

 

f300f4be1a65.jpg

 

753b0af4eff3.jpg

 

f9adfb849732.jpg

 

b49f9195c066.jpg

 

Далі буде.....

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Продовження.....

 

Поки проводився демонтаж ГК зі стелі я поїхав купувати інший ГК. так як вологостійки тільки плато, яке я демонтую і з який не хочу більше мати справу, вирішив придбати кнауф 12мм.

Підсилили каркас, кинули додаткові перемички, вийшли квадрати з профілю 40х50. Повісили ГК.

 

2aa5c8c119da.jpg

 

6e1fcc14ebea.jpg

 

b60439fb167b.jpg

 

Після вивішування 2-3 дні планую заново роботи по швам, та поклейки скловолокна.

 

Декілька разів писав на фейсбуку в компанію сініат www.siniat.ua/uk-ua/produkti-ta-sistemi/products/gipsokarton/plato-format про поганий ГК, но відповіді нема + мої пости видаляються. Відразу видно що компанія переживає за своїх покупців. Одним словом не рекомендую ГК від цієї компанії.

 

Поки все. На ці вихідні роботи виставить.

 

Має бути і негативний

 

П.С. Між цими подіями були і гарні моменти.

 

a719a3519f0e.jpg

 

 

e65f332a6f48.jpg

 

1ac9ec34ea00.jpg

  • Лайк 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В продовження, заробили шви фугенфюллером+стрічка. Після висихання швів, з великим страхом поклеїли скловолокно. Після його висихання перевірили рівність, і все як було так і залишилося, нема ніяких горбів чи ям.

Далі пройшлися першим шаром шпаклівки і чекаємо її висихання для продовження робіт.

 

76585ffc032d.jpg

 

567bbbb4f45e.jpg

 

dd0058b27139.jpg

 

d5ce4ad6e7a2.jpg

 

Поки все. Після висихання продовжимо шпаклювати та підганяти торцевий ГК для закладки направляючих під натяжну стелю. також кинуть ще проводку в коробі, на точкові світильники

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Очень похоже на то, что гипс замок где-то на складе от высокой влажности. Или банально полежал под дождиком.

Его сверху чуток просушили и давай продавать, умалчивая об этом нюансе.

Тут скорее поставщик отличился, а не производитель

 

У меня на втором этаже тоже Плато, но такого треша не было ни с одним листом. Разницы между Плато и Кнауфом я не заметил

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня на втором этаже тоже Плато, но такого треша не было ни с одним листом. Разницы между Плато и Кнауфом я не заметил

 

тут можна спорити. Я його купив в лютому і весь цей час він був в опалювальному будинку. Якби навіть був мокрим то за 2 місяці точно висох. Знімаючи шар бумаги на плато і кнауф відразу видно різницю в структурі самого гіпса, повторюся в плато дуже багато пор і ямочок, у кнауф такого не видно. Та і якби вони не видаляли мої допоси зі своєї сторінки в фейсбук, можливо би думав по іншому. А так на лице не бажання розібратися з проблемою, значить знають про неї.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...