Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Цена на газ, будет ли повышение?

GeoTeplo

Рекомендовані повідомлення

У Вас, как у Виталия Кличко, снижение цен:). Когда мне "нарисовали" смету получалось как-раз 3500 у.е. Не поняла о доме:unknown:, 100м - это распределительный газопровод среднего давления от точки обеспечения мощности до точки присоединения.

Може варто прочитати про що іде мова, а потім починати когось з кимось порівнювати?

А то поки що як Кличко виглядаєте Ви. :rolleyes:

Розжую.

Мова йшла про те існує будинок який споживає 400 кубів газу, щоб вкладатись в пільгові ліміти пропонувалось цей будинок розділити на 2.

 

Тепер скажіть. Якщо ВЖЕ Є труба по якій проходить 400 кубів в місяць, навіщо тягнути від газопроводу середнього тиску? В мене в будинку 9 квартир і чомусь жодна не має свого окремого підключення, заводиться 1 труба і з неї ділиться на всі квартири. Мабуть треба сходити в облгаз і сказати, що djordj вважає, що підключено не вірно і треба все переробити. ;)

Якщо всеж таки є настільки не переборне бачання вести окрему трубу в нову квартиру. То може варто згадати про стандартне підключення? Адже від труби якою іде подача в будинок до "нової" квартири буде якраз встановлена нормативами відстань. І не варто своє підключення невідомо звідки притягувати до стандартного.

А в мене коли я двічі робив повністтю всю газову систему в себе, з роботою, з матеріалами виходило до 1 000 дол. Може тому, що в мене труба газова в будинку вже є, до речі як і в будинку в прикладі?;)

А якщо все ж таки є непереборне бажання тягнути окрему трубу до "нової" квартири, то може там буде стандартне підключення? Яка буде відстань від старої труби до "нової" квартири? І не треба свою ціну підклюбчення невідомо звідки порівнювати з стандартним підключенням?

До речі 3500 це яка відстань від від газогону, до точки входу?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Може варто прочитати про що іде мова, а потім починати когось з кимось порівнювати?

:rolleyes:Да, я о стоимости проекта (и согласований).

До речі 3500 це яка відстань від від газогону, до точки входу?
100м+(я уже об этом писала в своем сообщении о "европейских" ценах Киевгаза:bad:).
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...