Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Господа у кого ЭЛЕКТРОКОТЕЛ? Расскажите, сколько платите в месяц зимой?

borissuchman

Рекомендовані повідомлення

в БТИ считают по сумме площадей комнат, где есть обогревательные приборы

тобто перестінки між кімнатами не входять в площу будинку???

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

дбн в.2.2-15-2005

 

В.5 Площу житлового будинку визначають як суму площ поверхів будинку, виміряних у межах внутрішніх поверхонь зовнішніх стін, а також площ балконів і лоджій.

 

Площа сходових кліток, ліфтових та інших шахт включається до площі поверху з урахуванням їх площ на рівні даного поверху.

 

Площа горищ і технічних поверхів та підвалів до площі будинку не включається.

 

В.6 Площу приміщень житлових будинків визначають за їх розмірами, вимірюваними між опорядженими поверхнями стін і перегородок на рівні підлоги (без урахування плінтусів). При визначенні площі мансардного приміщення враховують площу цього приміщення з висотою похилої стелі не менше 1,5 м при нахилі 30° до горизонту; 1,1м при 45°; 0,5 м при 60° і більше. При проміжних значеннях висота визначається за інтерполяцією. Площу приміщення з меншою висотою враховують у загальній площі з коефіцієнтом 0,7, при цьому мінімальна висота стіни повинна бути 1,2 м при нахилі стелі ЗО0; 0,8 м при нахилі від 45° до 60°; не обмежується за нахилу 60° і більше.

 

В.7 Площа забудови будинку визначається як площа горизонтального перерізу по зовнішньому обводу будинку на рівні цоколя, включаючи виступні частини. Площа під будинком, розташованим на стовпах, а також проїзди під будинком включаються до площі забудови.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сбрехал я. Это меня ДТЭК с толку сбил.

Это при оформлении тарифа на электроотопление отцу посчитали площадь отопление-только площадь тех комнат, где стоят обогреватели. В квартире у нас считаю всю площадь квартиры, и плюс площадь лоджии с уменьшающим коэффициентом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В квартире у нас считаю всю площадь квартиры, и плюс площадь лоджии с уменьшающим коэффициентом.

 

Там чуть по другому чем в доме(непонятно правда почему)...

 

B.1 Площу квартир визначають як суму площ усіх приміщень квартири за винятком лоджій, балконів, веранд, терас, холодних комор і зовнішніх тамбурів.

 

В.2 Загальну площу квартир визначають як суму площ усіх приміщень квартири (за винятком вхідних тамбурів в одноквартирних будинках), вбудованих шаф і літніх приміщень, підрахованих із такими знижувальними коефіцієнтами:

 

- для балконів і терас - 0,3;

 

- для лоджій - 0,5;

 

- засклених балконів - 0,8;

 

- веранд, засклених лоджій і холодних комор - 1,0.

 

Площа, яку займає піч, до площі приміщень не включається. Площа під маршем внутрішньо-квартирних сходів при висоті від підлоги до низу виступних конструкцій 1,6 м і більше включається до площі приміщень, де розташовані сходи.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Площу квартир визначають як суму площ усіх приміщень квартири

но перестінки не входять в цю цифру.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

но перестінки не входять в цю цифру.

 

В мене і в садовому будинку не війшли - тільки сума площ всіх приміщень.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене і в садовому будинку не війшли - тільки сума площ всіх приміщень.

 

"Дьявол кроется в деталях" (С)

В.5 Площу житлового будинку визначають як суму площ поверхів будинку, виміряних у межах внутрішніх поверхонь зовнішніх стін

В садовом(дачном) доме НЕТ жилой площади!!!??? Возможно в том и нюанс.

Х/З. Я когда то читал инструкцию инженера БТИ при инвентаризации, но щас не могу её найти. Это надо у них спросить ... как и чево там считается!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"Дьявол кроется в деталях" (С)

 

В.5 Площу житлового будинку визначають як суму площ поверхів будинку, виміряних у межах внутрішніх поверхонь зовнішніх стін...

 

Я правильно понял цитату, что внутренние стены/перегородки не отнимаются из площади дома? По крайней мере в моём случае всё по другому. Техник измерила все помещения и общая площадь дома в техпаспорте равна сумме площадей помещений.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В садовом(дачном) доме НЕТ жилой площади!!!??? Возможно в том и нюанс.

 

У меня так:

 

Площа за внутрішнім об'ємом (все клетки заполнены)

 

В т.ч. площа:

  • загальна (везде пусто)
  • житлова (местами)
  • підсобна (местами)

Площа приміщення, що не включається до загальної (местами)

 

Все три позиции "местами" не пересекаются.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня так:

 

Площа за внутрішнім об'ємом (все клетки заполнены)

 

В т.ч. площа:

  • загальна (везде пусто)
  • житлова (местами)
  • підсобна (местами)

Площа приміщення, що не включається до загальної (местами)

 

Все три позиции "местами" не пересекаются.

 

А что у вас написано/указанно в декдарации про завершение строительных работ для садового будинку? неужели в ячейке "Житлова площа" стоит какаянить цыфирь?:)

 

Добавлено через 1 минуту

Я правильно понял цитату, что внутренние стены/перегородки не отнимаются из площади дома? По крайней мере в моём случае всё по другому.

Я не знаю, что там у кого... Шо написано в ДБН то и зацитировал

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А что у вас написано/указанно в декдарации про завершение строительных работ? неужели в ячейке 2Житлова площа" стоит какаянить цыфирь?

 

Дом постройки 90-х оформил в БТИ в 2007 году. Потом - свидетельство о праве собственности. Декларации не было.

В колонке "Житлова" указаны площади вітальні, столової і всіх кімнат.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дом постройки 90-х оформил в БТИ в 2007 году. Потом - свидетельство о праве собственности. Декларации не было.

В колонке "Житлова" указаны площади вітальні, столової і всіх кімнат.

Ещё раз повторюсь...На сегодня !!! в садовому будинку НЕТ жилой площади, от слова НЕТ СОВСЕМ, ставится прочерк!!! Для садових будинкив используется термины...загальна, основна, допомижна!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ещё раз повторюсь...На сегодня !!! в садовому будинку НЕТ жилой площади, от слова НЕТ СОВСЕМ, ставится прочерк!!! Для садових будинкив используется термины...загальна, основна, допомижна!

 

Я могу как-то повернуть в свою пользу наличие "житлової площі"?

Потребовать автоматического присвоения статуса жилого здания. :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я могу как-то повернуть в свою пользу наличие "житлової площі"?

Потребовать автоматического присвоения статуса жилого здания. :D

 

Попутного, как говорится, вам ветерка в поясничку:)

А если серьёзно, то для этого вам нужно обратиться в сельсовет с соответствующим заявлением и далее... к регистратору. Процедура уже выписана...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я правильно понял цитату, что внутренние стены/перегородки не отнимаются из площади дома?

вони просто не рахуються,якщо виходити з тих нормативів. В моєму паспорті прописано 86м2, це просто додали площу всих жилих приміщень, але якщо рахувати всю опалювальну площу то мабуть перегородки мають входити, тоді виходить 94м2. Якось так.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А если серьёзно, то для этого вам нужно обратиться в сельсовет с соответствующим заявлением и далее... к регистратору. Процедура уже выписана...

 

Мне би ссилку. А что сельсовет, если ето в паспорте БТИ, а сельсовет только свидетельство с общей площадью?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мне би ссилку. А что сельсовет, если ето в паспорте БТИ, а сельсовет только свидетельство с общей площадью?

Нате....zakon.rada.gov.ua/laws/show/321-2015-%D0%BF

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Очень похоже на мое.

Тоже Аерок 375 мм Д400 без утепления, площадь 175 м2, утепление кровли по потолку базальтовая вата 200 мм, снаружи поштукатурено, отапливаю все 175 м2, тоже в с.у. одном электрический теплый пол, стиралка, сушилка, индукционка, посудомойка, куча бытовой.

 

Протерм скат 14 Квт. ГВС коственник 200 литров греем до 44. Тариф электроотопление и двухзональный счетчик.

 

Воздух греем в режиме 22.5 с 4 до 6:30 и с 17:00 до 22:30 по будням, остальное 21 градус в будни. Выходные - с 6:00 до 23:00 - 23. Термостат Салус, один.

 

За январь в КВт - 1090 ночь, 2466 день. 3 077,28 гривен.

 

Дом общей площадью 157 м.кв. Отапливаемая прим 130, остальное гараж и котельная с небольшими радиаторами.

Стены газобетон Аэрок Д300 375 мм. 1 этаж, второй 525 мм (Д300 375мм+Д150 150мм). Утепления нет. Снаружи поштукатурено.

Кровля 350мм минвата. Пол 1 эт 100мм ЭППС и теплый пол. 2 эт - батареи.

Электрокотел Коспел.

Бойлер на 200л. Греется 23-7 и 6-7 час

Электрический теплый пол в с/у. Включается по таймеру 22-24 час

 

Потребление полное декабрь 3300кВт. Температура на программаторе 23,6 градС

Газа нет. Все на электрике.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дом 177 кв.м, отапливаемая площадь 155 кв.м

Стены - Аерок 300 мм D400 утеплены ватой 100мм, крыша 200мм.

Первый этаж - ТП, второй батареи. Бойлер на 100л (50 градусов).

Котел Протерм скат 12 квт. в основном включается на ночном тарифе.

Температура на первом этаже 20-22 градуса, на втором 19-21

Потребление за период 13/01-17/02 1350 квт - ночь; 1451 квт - день - 3653 грн (тарифа на електроотопление нет)

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Лютий 2019: (не такий вже і лютий)

ніч 912 кВт * 0,45 = 410,4 грн.

день 963 кВт * 0,9 = 866,7 грн.

 

Відкину ~230кВт на інші електроприлади то вийде 1645 кВт за лютий на опалення.

 

В будинку середня температура ~19.5

Середня вулична температура ~ -0,0

По формулі маю наступне : 1645/86/19,5 = 0,98 кВт*ч/м2*°C,

Чомусь дана цифра плаває. Думав що вона має бути стабільною, так як температуру в будинку не міняю, а по факту ні.

 

Програматор computherm q7 rf.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По формулі маю наступне : 1645/86/19,5 = 0,98 кВт*ч/м2*°C,

Чомусь дана цифра плаває. Думав що вона має бути стабільною, так як температуру в будинку не міняю, а по факту ні.

Формула скорее статистическая и не отражает физики процесса. Вектор (скорость) теплопотерь зависит от разницы тем-р не линейно! Плюс ветра имеют тоже значение.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Формула скорее статистическая и не отражает физики процесса. Вектор (скорость) теплопотерь зависит от разницы тем-р не линейно! Плюс ветра имеют тоже значение.

 

Кстати. Очень интересный и важный вопрос:

Линейно или нелинейно зависят теплопотери от разницы температур?

(У меня тут неделю назад спор с соседом был на эту тему.)

 

Мое мнение, как нетеплофизика, зависимость линейная. Доводы только из инета. Пересчитывать статистические данные форумчан нет времени - может у кого-то есть время пересчитать?

 

Довод (один из):lit-8_clip_image024_0001.jpg.7259e0f20d184b3ef7bdfdd9f0e981e8.jpg

 

 

Ссылка: rus-korda.ru/lit/lit-9.htm

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мое мнение, как нетеплофизика, зависимость линейная

Не стану с вами спорить... наверное таки линейная...:) При отключенном отоплении при Твн +20 и Тнар -10 будет одинаковая скорость падения Твн?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Формула скорее статистическая и не отражает физики процесса. Вектор (скорость) теплопотерь зависит от разницы тем-р не линейно! Плюс ветра имеют тоже значение.

 

ну тоді слова Dmode ,який заніс цю формулу на форму:

 

Затраты на 1°C дельты на 1м2: 366кВт*ч/220м2/9.8°C=0.17 кВт*ч/м2*°C в месяц.

С помощью данного параметра, кому интересно для сравнения, можно вычислить месячные затраты на отопление, умножив на свою квадратуру и дельту температур для своего региона.

 

 

можна вважати не вірними, так як значення може змінюватися.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...