Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

агрохолдинг "Мрія" - шарлатани!!!!

Nobel

Рекомендовані повідомлення

Не виконують свої зобовязання по орендній платі за земельні паї. Тільки мені винні 3700грн, і ще порядку двом селам орендодавців (це тільки ті, що я знаю)...

 

А цієї весни бачу взагалі не збираються обробляти поля.

 

Так що не звязуйтесь в жодному разі з цією канторою.....

 

На місці вирішити з керівництвом нічого не можемо, київська гаряча лінія перемикає телефони знову ж на Тернопіль...де тупо або ігрон або посилають....

 

п.с. якщо не в цьому роздлі - прохання перенести..бо щось навіть не знаю. де тему створити

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

.бо щось навіть не знаю. де тему створити

У Гути гроші закінчились ?

Якщо договори оренди зареєстровані - ідіть у держсільгоспінспекцію і прокуратуру .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

договори зареєстровані....

 

по чутках від знайомих, кидають вони і багатьох на зарплатах...а також постачальників

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

по чутках від знайомих

Дивно , структура не погано "стояла" , можливо готують якийсь "злив"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

по чутках, Гута-батько хворий, а синам то все діло не особливо...

 

Але, на мою думку, справа у керівництві на місці...абсолютний непрофесіоналізм і не бажання вирішити питання:-x

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

по чутках, Гута-батько хворий, а синам то все діло не особливо...

 

А хто його діти?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

діти

співвласники агрохолдінгу , керує Микола , ну а нач департаментів - однокласники, одногрупники і т.д. з купою дипломів типу - зе бест агрікалчулер менеджер ін ЕзГол Кенада ..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Не виконують свої зобовязання по орендній платі за земельні паї. Тільки мені винні 3700грн, і ще порядку двом селам орендодавців (це тільки ті, що я знаю)...

 

А цієї весни бачу взагалі не збираються обробляти поля.

 

Так що не звязуйтесь в жодному разі з цією канторою.....

 

На місці вирішити з керівництвом нічого не можемо, київська гаряча лінія перемикає телефони знову ж на Тернопіль...де тупо або ігрон або посилають....

 

п.с. якщо не в цьому роздлі - прохання перенести..бо щось навіть не знаю. де тему створити

 

В этом году они получили указание провести посевную с минимальными затратами. Саму Мрию особо винить не стоит, Януквич в прошлом году отобрал у них половину активов, провел полную смену кадров (не в лучшую сторону). Теперь чтобы устроиться на работу нужно платить...

 

У меня половина водителей из Мрии перебежали, но не смотря на это и работая уже пол года у меня - им всеравно была выплачена до конца зарплата, правда мелкими суммами...

 

Работал с ними не однократно. Всегда в адеквате были, но подкосило их в прошлом году сильну...

 

Будем надеяться что выкарабкаются, не одного Вас они кормили :)

 

ПС. Расчет с контрагентами сейчас проводят с большой задержкой и в не полном объеме, не думаю что такая мощная орагизация людей будет обманывать - себе дороже выйдет.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...