Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Kaw-Met W17

komua

Рекомендовані повідомлення

Хтось може щось сказати про топку Kaw-Met W17.

www.kawmet.pl/produkt/31/wklad-kominkowy-w17

Чи можна її використати для опалення площі близько 110 м.кв. сумісно із газовим опаленням.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Встречал на одном объекте, делал портал под неё.

Что могу сказать, мне не понравилась, я считаю что топку с водным контуром

такого качества ставить у себя в зале это мягко говоря плохо!!!

На фото видно как она выглядит в рабочем состоянии.

 

9198e14764a9.jpg

 

e36446c97cef.jpg

 

78c56b86e555.jpg

 

219dda55dbdd.jpg

 

b1cacbd560b7.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поляки разработали новую модель с дожигом верхней подачей воздуха и направляющими под гриль сетку цена вопроса 650 еврейских

 

В тому то і питання:

виробник і продавці декларують дану топку як нову розробку - з подачею повітря, допалом, але цікаво: -

- чогось КПД 70%

- чи вона постійного горіння.

Чи можна її порівнювати із La Braise 700 CDP?

А ціну запропонували в 590$.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

про топку не можу сказати нічого. але телефонував в одну фірму, розпитував за LaBraise CDP, то мені рекомендували саме цю топку як кращу, важчу, і дешевшу :)

якщо буде цікаво, дам ккординати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так хтось щось може сказати про цю топку?

 

Вы определитесь КАК вы собираетесь отапливать свои метры.

Если с помощью системы РГВ, то топку нужно выбирать конвекционного типа.

И смотреть на основные технологические моменты, которые присущи топкам именно этого типа.

Насколько я понимаю, у этих топок как правило дымосборник не удлиненный и не конусообразный.

Могу ошибаться (я ж не специалист ;)), но в нескольких салонах мне в том числе и на этот параметр указывали...

Посмотрите конвекционные топки нормальных производителей и поймете о чем это я...

Интересно какая у нее толщина стенок?

Есть ли хоть какая-то футеровка?

Сзади это двойная стенка?

Судя по схеме подачи воздуха (там по вашей ссылке есть картинка - www.kawmet.pl/pobierz/13/schemat-podlaczenia-jpg) непонятно как воздух из помещения туда можно подать?

Ну и не нашел нигде ПАСПОРТА или Инструкции на нее... что вызывает сомнения...

 

НО... ВЫБОР ДОЛЖЕН БЫТЬ ТОЛЬКО ВАШИМ!;)

УДАЧИ!!!:beer:

А вообще я в свое время плотно изучал этот вопрос...

Накопленное собрал и выложил вот здесь - www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=123511

Так что если будет время и желание - почитайте...:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дуже слушно, але я не зрозумів три моменти:

Насколько я понимаю, у этих топок как правило дымосборник не удлиненный и не конусообразный.

Для чого брати це за правило? Все залежить від того, на яке додаткове обладнання топка розрахована і типу топки. Зокрема для касет характерний плоский колектор, та це не означає, що таке рішення добре для відведення тепла, а от у багатьох топок зі змінним колектором це є ознакою можливого додаткового обладнання, у тому числі і спеціалізацію під РГП. Саме тому й виглядають вони в базі плоскими. Загалом, тут все складно.

Посмотрите конвекционные топки нормальных производителей и поймете о чем это я...

Ну, наприклад Spartherm. Що з ними не так?

непонятно как воздух из помещения туда можно подать?

Наприклад, не під'єднавши зовнішню подачу повітря.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Kawmet W17 топка непогана хоча є і зауваженя! Основні переваги ціна, функція чисте шкло і система подвійного допалу. Виробник заявляє що топка є постійного горіння і дає гарантію 5 років. Цікавий дизайн, середня по розмірах, 158кг чавуну і потужністю 16кВт.

Ціна якість відмінне співідношення!

246972575_w170001.jpg.77cadb1691b8af0d4188f26a9952fb34.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На фото (там де портал, друге повідомлення в темі) не є W17!

 

там на фото в обще топка с водяным контуром судя по фоткам работает она без буфера и не понятно как обвязана обратка холодная из за этого она такая засранная сажей потому как конденсата немеряно можно было как минимум 3-ходовой клапан поставить на подмес в обратку на 61градус

219dda55dbdd.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Напевно Ви праві! Але до kawmet w17 ті фото жодного відношення немають!

Kaw-met змінюється, топки які появилися в 2015році суттєво відрізняються від попередників. Дизайн, якість чавуну, добавили функцій, а ціна народна:D! В нас у Львові така топка коштує порядка 500 з хвостиком $. Зараз появилась оновлена w17 то трошки дорожча порядком 560-580$, але вже з вмонтованим перехідником на забір повітря з зовні і дроселем. Змінили ручку на зйомну як в краткі і ще деякі дрібниці!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 8 місяців потому...

Чесно кажучи в мене враження що це аналог la braise nordflam, особливо якщо глянути не на 16 кіловатну, а на 14 кіловатну топку W17 димозбірник там поменше система подачі повітря аналогічна la braise і спереді (зверху на шкло) і знизу. стінки обіцяють 10 мм., задня подвійна + вторинне догорання є. інструкції в них на сайті вже якісь є (схоже ці топки тільки почали випускати). КПД 70%, можливо реальне написали, а не маркетингове пікове )) . ну і останнє це ціна в 370 євро :). ну прямо незнаю можлииво ближче до старту нового буд сезону і візьму її.

Ще б одне, хто має дану топку відео її роботи дуже прошу скиньте.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Всім доброго дня. І зі святом.

Довго думав та все ж купив цю топку. Вже встановив, але ще не топив. Планую пізніше. Буду топити, обов'язково зніму на відео.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Купив та встановив минулого року. Зимою використовував, зараз теж використовую для підтримання певної температури. Опція "чисте скло" трохи перебільшена, оскільки скло закопчене при встановленій зовнішній подачі повітря. В загальному непогано, герметичність скла не дуже, встановив шнур для герметизації. Для правильної роботи необхідно відпиляти кусок від дефлектора(так вроді називається пластина вверху топки), інакше дим нормально не попадає в димозбірник - це із слів працівників фірми, яка ставила топку та систему повітряногого опалення. Вони це встановили методом досліджень та порівняння дефлектора із аналогічними топками. Сказали, що поляки переборщили із модернізацією/копіюванням із інших топок.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

чикаємо деталей. а де купували?

 

Купував в інтернет магазині зі Львова. Довго вибірав, думав та взяв у них топку і систему подачі повітря з зовні. Сподобалось обслуговування та ціна. Можу скинути ссилку, якщо це не буде розцінюватись за рекламу.

 

Добавлено через 6 минут

Вибір зупинив на ній, тому що за таку ціну топка має досить гарні характеристики і поспілкувавшись з багатьма людьми дізнався, що KAW-MET відливають в Польщі, а не в Китаї.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

чикаємо деталей. а де купували?
Сусіди по будівництву теж поставили дану топку, від неї зробили розводку по кімнатам . Ніби непогано робить. Брали теж в Львові. Якщо потрібно можу взнати контакти де як і почом.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Купував в інтернет магазині зі Львова. Довго вибірав, думав та взяв у них топку і систему подачі повітря з зовні. Сподобалось обслуговування та ціна. Можу скинути ссилку, якщо це не буде розцінюватись за рекламу

 

А щодо проблем з дефлектором нічого не різали??? Ну і з початком опалювального сезону чекаємо на відео горіння.

яку площу опалюєте топкою і яка потужність топки??

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Дефлектор не різав. Площа будинку 150 кв. м. Потужність топки 16 кіловат по паспорту. Яка реальна - побачимо. Відео горіння буде, але пізніше. Минулих вихідних зробили дах, на цих (дай Боже) ставимо вікна. Як закриюсь від вулиці, обоі'язково затоплю.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

:)привіт хочу купити цей камін але ще думаю ще над іними варіантами хотілось би почупи коментар від вас))) (доречі ціна 360у.о.)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

:)привіт хочу купити цей камін але ще думаю ще над іними варіантами хотілось би почупи коментар від вас))) (доречі ціна 360у.о.)

 

а який камін модель ! вас цікавить

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а який камін модель ! вас цікавить

 

тут взагалі тема окремомій моделі присвячена w17 kaw met відповідно всі на нього і націлені

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тут взагалі тема окремомій моделі присвячена w17 kaw met відповідно всі на нього і націлені

 

тут взагалі davidoff55 надрукував ( але ще думаю над іними варіантами хотілось би почупи коментар від вас)))

 

от і питаю яка модель цікавить для порівняння

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

:)привіт хочу купити цей камін але ще думаю ще над іними варіантами хотілось би почупи коментар від вас))) (доречі ціна 360у.о.)
сусід брав за 340.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

сусід брав за 340.

 

кав-мет, кратки , нордфлам, термовижен это дешевый сегмент топок

до конца не известно где их отливают и собирают но лично я уже не один раз наблюдал данные модели топок на китайской Алибабе под другими названиями по этому есть подозрения что не просто так некоторые из них лопаю даже при первой протопке одним словом лотерея www.firewaystove.com/productgrouplist-800718521/Cast_iron_fireplace.html

 

как то так

f90d0960bf47.jpg.92ac8b5c55041c5ee2007eca43ad68f8.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...