Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Металочерепиця без гідроізоляції.

Роман Павленко

Чи завжди гідроізоляція обов"язкова?  

4 користувачів проголосувало

У вас немає прав на голосування в цьому опитуванні, або на перегляд результатів опитування. Будь ласка, войдите или зареєструйтеся для голосування в опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Хочу перекривати дах старого будинку. Зараз дах - шифер 6-хвильовий 45 років експлуатації. Виникла така проблема. Зовсім не хочеться знімати обрешітку, зайвий раз ворушити тим самим всю дерев"яну конструкцію. Стропила добре збереглися. Обрешітка - брус 5Х4 см. Хотілося лише докупити такий самий брус, щоб добити обрешітку відповідно до кріплення металочерепиці. Так, я знаю про метал і про конденсат. Але горище зовсім ніяк не використовується. Воно холодне. Теплоізоляція підлоги горища - глина, солома і т.д (мене тоді ще на світі не було). Яку шкоду може зробити той конденсат??? Герметизувати покрівлю також не збираюся ніяк, ні по коньках, ні внизу. Крім того є два вікна-трикутничка на похилих фронтонах. Хай собі вітер гуляє. То чи можна обійтися без гідроізоляції? Хочу почути поради не від "крутих будівельників", які тільки й уміють розказувати про контробрешітку і вентзазори, а від людей, які мають вже певний час металевий дах без гідроізоляції. Які можуть виникати проблеми? Чим це мені загрожує? Дякую.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Від діда залишилась стара хата в селі... ЇЇ і зараз переодично експлотуємо Десь в 90ті її перекрили шифером, але толь забули покласти. Покрівля не протікає, але чомусь на стелі зявляються пітьоки. Може від того що без толі, а може і ні. Якщо ви в курсі конденсатів і вас це не бентежить, то і хрен на неї - це "як курутий будівельник" кажу))
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Від діда залишилась стара хата в селі... ЇЇ і зараз переодично експлотуємо Десь в 90ті її перекрили шифером, але толь забули покласти. Покрівля не протікає, але чомусь на стелі зявляються пітьоки. Може від того що без толі, а може і ні. Якщо ви в курсі конденсатів і вас це не бентежить, то і хрен на неї - це "як курутий будівельник" кажу))

 

 

Дякую за підтримку. У мене під шифером і без толі. Гола обрешітка. Із 69-го року стоїть. Було різне - то дощ під кутом і тече по кроквах вниз, то снігу занесе, коли завірюха. Але це окремі і рідкі явища. Стеля подвійна, знизу дранка обмазана, зверху якась глина...Навіть струйки води, які попадали в цю глину, чи сніг, який лежав на горищі ніяк не впливали на внутрішні приміщення. В мене ж не якась там модня мінвата, щоб при намоканні кричати - "рятуйте", а товстий шар глини з соломою. Тому ні батьки мої покійні, ні я ніколи не переймалися з приводу, що десь і іноді попаде випадкова вода на горище. То чому ж мені боятися конденсату. Хіба що мене хто переконає, що без гідробарєру швидко стропила згніють (так обрешітка ж в такому разі згніє ще швидше) або що без нього металочерепиця швидше поржавіє (то хіба між плівкою і черепицею не виникає той же конденсат...а вивітрюєтся гірше ніж при відкритому горищі)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...