Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

критика проэкта 7*9 с мансардным этажем

bodidron

Рекомендовані повідомлення

У вас протиріччя якісь пішли. До цього моменту це ж я вам казав, що без застосування несучої дорожче вийде.

Никаких противоречий! Ригель со шпильками дешевле в реализации чем внутренняя несущая стенка 100%.

 

Це коли у вас приміщення від бокової стінки до бокової. тоді красиво

Я имел ввиду ваш пост с интерьером))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Никаких противоречий! Ригель со шпильками дешевле в реализации чем внутренняя несущая стенка 100%.
Вона там вже є та стінка. Ви самі написали, що без неї ніяк "не обійтись". То чому б не використати її. І ще момент, крім рігеля зі шпилькою треба підпорки звести в рівень і оплатити усю цю додаткову роботу і додаткові матеріали, які складаються не тільки з 12 ригелів і пари шпильок. Там способи монтажу різні бувають, але кожен з них поскладніше буде ніж просто класти крокву на два бруса. Це +1 - 2 дні робіт. Кровельників навіщо ви отак обділяєте?

 

Ну добре ви не хочете порівнювати систему окремо, ви вирішили додати гіпотетичних комплексних факторів як зведення додаткового участку стіни. А тоді чому ви в своєму варіанті с затяжками не врахуєте потім ускладнення монтажу деяких подальших шарів. Пароїзоляцією оминати стирчащі ригелі те ще задоволення. І стелю монтувати буде складніше і всі подальші оздоблювальні роботи теж. А шо поробиш, краса потребує жертв і грошей.

 

і так, я хитрий - варіант з просто з підшитими ригелями вийде не на мою користь, там і утеплювача меньше і інших шарів, алеж це ви запропонували відійти від конкретного випадку і побалакать про взагалі, тож тримайте контраргументи про ваші красиві балки в интер'єрі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вона там вже є та стінка. Ви самі написали, що без неї ніяк "не обійтись".

Есть потому-что ее кто-то запроектировал))

крім рігеля зі шпилькою треба підпорки звести в рівень

Опирание происходит на второй армо-пояс с предварительно выпущенными шпильками из него и прикрученными к нему мауэрлатом.

Там способи монтажу різні бувають

Не "юлите"...

Кровельників навіщо ви отак обділяєте?

Вы вообще о чем??

варіант з просто з підшитими ригелями вийде не на мою користь, там і утеплювача меньше і інших шарів

Что и требовало доказать!

"він десь посередині має на щось спиратися"- будет нужна помощь- обращайтесь!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Опирание происходит на второй армо-пояс с предварительно выпущенными шпильками из него и прикрученными к нему мауэрлатом.
Бачу, шо ви не зрозуміли про які я підпорки казав. Маурлат, то бог з ним, він нікуди не дінеться у будь-якому випадку. Мабуть шо ви краном зібрані А-ферми пропонуєте монтувати, тоді додайте і кран до кошториса. Чи все таки по елементно будет збирати? То скажіть, а як кроква на коньку спиратиметься, якшо його нема? Вам тимчасовий прогін потрібен, виставлений в рівень. І я вам нагадаю що від робочої поверхні (це рівень другого поверху) до конька у вас більше 3 метрів - у нас нема горишнього перекриття. І у вас нема проміжної поперечної стінки.

 

Ось вам і шпильки тіки прикрутить. У повітрі крутить будете? Це не важко, не так і складно, але це додаткова робота, за яку треба платити.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ось вам і шпильки тіки прикрутить. У повітрі крутить будете? Це не важко, не так і складно, але це додаткова робота, за яку треба платити.
Сказать по правде, почти все стропилки монтируют с применением лесов, так что, про додаткову роботу - не аргумент.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сказать по правде, почти все стропилки монтируют с применением лесов, так что, про додаткову роботу - не аргумент.
Ліси то само собою монтувати доведеться. Ви справді не знаєте що таке тимчасовий прогін? Для того щоб зібрати А ферму поелементно на місці, вам доведеться монтувати тимчасово коньок, це така конструкція зі стійок укосин і верхнього прогону, яка спиратиметься виключно на перекриття, якщо у вас там щильно заставлено матеріалом та безлад, то додайте ще прибирання. На ліси, що хитаються, ніхто нічого не спирає. Вони для робітників і матеріала і в монтажі безпосередньо не приймають участі. Як яльтернатива: арендуєте монтажні стійки, а це гроші. Інший спосіб без додаткової конструкції це кран і монтувати цілими фермами або наймаєте щонайменьше ще двох робітників, бо центнерну негабаритну(!) конструкцію будете тримати вчотирьох. І таких ферм у вас 12 штук. Порівняйте все це з одною маніпуляцією, коли два робітника кладуть коньковий брус на стіни. Добре там дві балки - тож дві операції на одну годину. І вони там лишаються, а времянку вам доведеться ще потім розбирати. А шпильки то таке.

 

 

 

Це коли середня стінка і без того передбачена проектом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бачу, шо ви не зрозуміли про які я підпорки казав. Маурлат, то бог з ним, він нікуди не дінеться у будь-якому випадку. Мабуть шо ви краном зібрані А-ферми пропонуєте монтувати, тоді додайте і кран до кошториса. Чи все таки по елементно будет збирати? То скажіть, а як кроква на коньку спиратиметься, якшо його нема? Вам тимчасовий прогін потрібен, виставлений в рівень. І я вам нагадаю що від робочої поверхні (це рівень другого поверху) до конька у вас більше 3 метрів - у нас нема горишнього перекриття. І у вас нема проміжної поперечної стінки.

 

Ось вам і шпильки тіки прикрутить. У повітрі крутить будете? Це не важко, не так і складно, але це додаткова робота, за яку треба платити.

 

С лесов все прекрасно монтируется. На моем доме стропилку смонтировали за два дня без кранов и.д.

Если вы видите в этом сложность- то я уж не знаю что говорить с вами...

Успехов.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если вы видите в этом сложность- то я уж не знаю что говорить с вами...
Складність у цьому бачать кровельники. Вони беруть за монтаж більш важких та більш габаритних конструкцій більші гроші. Шановний, якщо ви не в темі і не знаєте що до чого, то не робіть вигляд знавця.

Ви вже набридли як гірка редька.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для того щоб зібрати А ферму поелементно на місці, вам доведеться монтувати тимчасово коньок, це така конструкція зі стійок укосин і верхнього прогону, яка спиратиметься виключно на перекриття
А с чего вы вообще взяли, что там нужны "А-фермы"? Если есть промежуточная опора (стена или стойки), то монтируются коньковые прогоны. Если промежутка нет, то можно применить коньковую ферму с параллельными поясами. Домишка то небольшая, а вы все пытаетесь усложнять. Ищите более простые варианты, и все у вас получится.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А с чего вы вообще взяли, что там нужны "А-фермы"?

тому то й справа що в цій темі я не пропонував такого, цей варіант пропонує пцб-проект. Я за прогонні балки обома руками. Це вийде дешевше, він мабуть вважає інакше і радить оці А-ферми. Перечитайте, будь-ласка, тему уважніше.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тому то й справа що в цій темі я не пропонував такого, цей варіант пропонує пцб-проект. Я за прогонні балки обома руками. Це вийде дешевше, він мабуть вважає інакше і радить оці А-ферми. Перечитайте, будь-ласка, тему уважніше.
Понял. Звиняйте.

Просто я несколько раз делал А-фермы (с расчетами) - удовольствие не из дешевых, т.к. сечения стропил выходят сумасшедшими.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вони беруть за монтаж більш важких та більш габаритних конструкцій більші гроші

А ваш вариант бесплатный? Где конкретика? Или как всегда много текста и все...

Редька тоже бывает ядовитой.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...