Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Порадьте варіант підключення електроенергії.

snitsar

Рекомендовані повідомлення

На сьогоднішній день ситуація така :

Є ділянка під будівництво на новому масиві вКвКиєвоСвКвКиєвоСвятошинському р-ні. Навколо масиву є кілька трансформаторів які належать фірмі "Селоенерго" заснованою сільрадою цього ж села. Оскільки вони монополісти в цьому районі , то відношення до роботи відповідне. Підключають по власному бажанню, за якою логікою не відомо.

 

Підключення полягає в написанні заяви і на цьому все. Після кількох спроб дізнався що проблема в тому що вони не знають куди ставити стовпи. На цьому переговори скінчились. Шукають вже кілька місяців...

 

Оскільки "Селоенерно" оформлена як юридична компанія, то і тариф на електроенергію як для промисловості, десь за дві грн.

Варіант другий пробувати через Обленерго, але оскільки всі трансформатори навколо належать фірмі з попереднього варіанту, то не знаю як це реалізовується.

 

Варіант третій - вітряк, сонячні панелі і т. д.

 

Порадьте щось по цих варіантах, чи може запропонуєте ще щось.

 

Буду дуже вдячний за відповіді.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вариант подключиться на среднее напряжение по прямому договору с Облэнерго, купить подстанцию не рассматривали?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На сьогоднішній день ситуація така :

Є ділянка під будівництво на новому масиві вКвКиєвоСвКвКиєвоСвятошинському р-ні. Навколо масиву є кілька трансформаторів які належать фірмі "Селоенерго" заснованою сільрадою цього ж села. Оскільки вони монополісти в цьому районі , то відношення до роботи відповідне. Підключають по власному бажанню, за якою логікою не відомо.

 

Підключення полягає в написанні заяви і на цьому все. Після кількох спроб дізнався що проблема в тому що вони не знають куди ставити стовпи. На цьому переговори скінчились. Шукають вже кілька місяців...

 

Оскільки "Селоенерно" оформлена як юридична компанія, то і тариф на електроенергію як для промисловості, десь за дві грн.

Варіант другий пробувати через Обленерго, але оскільки всі трансформатори навколо належать фірмі з попереднього варіанту, то не знаю як це реалізовується.

 

Варіант третій - вітряк, сонячні панелі і т. д.

 

Порадьте щось по цих варіантах, чи може запропонуєте ще щось.

 

Буду дуже вдячний за відповіді.

 

Если готовы платить за киловатт*час от 0.2 евро и менять аккумуляторы раз в пять лет на пять штук евро (ну и емкости в инверторе тоже не вечные) то альтернативка это ваше.

 

Очень много зависит от объема предполагаемого потребления. Зачастую (в 95% случаев) подключение объекта к обычной электросети экономически выгодней любых других видов энергии. Я встречал только единожды вариант, когда ТУ и их выполнение на подключение автозаправки (чуть южнее Запорожья на трассе на Крым) было выше стоимости самой АЗС и на ней установлены солнечные панели и дизельные генераторы для энергоснабжения.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

то не знаю як це реалізовується.
то для начала узнайте, а потом и обсудим. За Вас в облэнерго никто не сходит, по крайней мере бесплатно.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Варіант другий пробувати через Обленерго, але оскільки всі трансформатори навколо належать фірмі з попереднього варіанту, то не знаю як це реалізовується.
Ніяк. Можете и не пытаться.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

чому ніяк? можете підключитись до лінії 10 кв або 35 кв, встановити свій трансформатор. А ле чи вартий той участок таких витрат.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

чому ніяк? можете підключитись до лінії 10 кв або 35 кв, встановити свій трансформатор. А ле чи вартий той участок таких витрат.

 

І конкурувати з "селоенерго", тільки воєнізовану охорону для ТП найняти.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та вот вам столбовая КТП на 100кВт, неужто вы думаете что эта хрень стоит всех денег мира?

 

2.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

столбовая КТП на 100кВт, неужто вы думаете что эта хрень стоит всех денег мира?

Вiдiмо, опитъ америkанцевъ понiжать U на абонентсkомъ ответвленiйi не вдохновляетъ...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вiдiмо, опитъ америkанцевъ понiжать U на абонентсkомъ ответвленiйi не вдохновляетъ...
Ну-ну, расскажите об опыте русских:D Вы считаете, они подняли КОЭ после америкосов? "Жить стало лучше, жить стало веселей"?:lol:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну-ну, расскажите об опыте русских:D Вы считаете, они подняли КОЭ после америкосов? "Жить стало лучше, жить стало веселей"?:lol:

 

А какая тут связь с трансформаторами?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А какая тут связь с трансформаторами?
Извините, наверное, я не вник в глубинный смысл Вашей реплики...:unknown:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

рюским после американцев, в КОЭ, на всё насрать, им главное сбор денег с потребителя. Ничто не обновляется из оборудования. Вакансий в РЭСах больше чем в центре зайнятости.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

то для начала узнайте, а потом и обсудим. За Вас в облэнерго никто не сходит, по крайней мере бесплатно.

Почав з цього варіанту. Просять ситуаційний план і викопіровку, нічого не обіцяючи. Буду замовляти, а далі буде видно.

 

З "селоенерно" варіанти комунікації взагалі отпад. Вони по своєму бажанню приїзджають час від часу в сільраду, їх треба спіймати в цей момент і написати заяву. Тел для контакту не залишають, тіпа позвонять самі. От уже кілька місяців чекаю...

 

Добавлено через 4 минуты

Если готовы платить за киловатт*час от 0.2 евро и менять аккумуляторы раз в пять лет на пять штук евро (ну и емкости в инверторе тоже не вечные) то альтернативка это ваше.

.

Не хочу розводити холівари, але звідки цифра 0.2€?

Якщо це вартість обладнання поділена на кількість кіловат що встигне виробити станція до серйозного ремонту, то чому плюсуєте вартість акумулятора до цієї цифри?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Не хочу розводити холівари, але звідки цифра 0.2€?

Якщо це вартість обладнання поділена на кількість кіловат що встигне виробити станція до серйозного ремонту, то чому плюсуєте вартість акумулятора до цієї цифри?

 

Стоимость электроэнергии полученной от фотоэлектрических преобразователей по ЗТ составляет примерно 0.2€ без учета потерь на преобразование и хранение.

В связи с тем, что электроэнергия бывает нужна не только тогда, когда светит солнце, но и в то время, когда солнца нет, то необходимо эту энергию куда то запасать. Например в аккумуляторы. А исходя из отсутствия подключения нормальной линии, аккумуляторы будут единственным хранилищем. Аккумуляторы со временем теряют свою емкость и их нужно менять. Вот и получается что цифры складываются.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...