Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Маленька будова Nobel (я)

Nobel

Рекомендовані повідомлення

Нарешті допрацювався до мобілки з камерою...починаю викладати фото і розповідь про те, що, де і як будую собі...

 

Будова за 9км від міста, до роботи/квартири 15 хв на машині. Тихий район, центральна частина села, до зупинки 2 хв.

 

вулиця правда стара, не новобудови, відповідно мій будинок на рівні із будовами 50-60 років виглядає величезним "крутим котеджом" :)

 

Купив ділянку 2 роки назад, 13 соток, 2 заїзди, всі комунікації.

Першим побудували "хлівчик", потім вже катлаван і почали будову основного будинку.

 

Проект - мій, весь супровід і забезпечення матеріалом - теж моє. НА постійній роботі я + 2 бійця. Все що наведено нижче побудоване нами за 2 роки не постійного перебування на обєкті (тільки весна/осінь і то не кожного дня, так як ще на роботу потрібно ходити).

 

П.С. Прохання "камінцями" зразу не закидати, знаю, що в порівнянні з будовами, які приведені на форумі, в мене то все бідненько і простенько, адже будуюсь на "державну зарплату" і з "маленьким скромним бізнесом" так що радий тим, що є....

 

Вигляд дому з основного заїзду

a2d5fe24fe6333026022311864f4ee91.jpg

 

Ще один вигляд на вхід

da357f063d57574bb685af4633b9d400.jpg

 

Вигляд з бокового ракурсу

50100292110d9d6c6f76ce2c15644a4e.jpg

 

Вхід (ще не дороблено до кінця;))

e57c87926ab25336ec7f337912ef4f18.jpg

 

Вигляд на "хлівчик " і будинок з мого городу

61618a0477f7aeaa5a250ac285579680.jpg

Змінено користувачем Nobel
  • Лайк 15
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не так уж бидненько и простенько...;) Красиво!!! А доведётся всё до логического завершения и будет очень красиво...

А сейчас на каком этапе? Заборчик потихоньку делаете?

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

заборчик готовий, крім воріт Вчора якраз за день доробили...На днях виставлю фото
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Nobel а во что обошлись столбики? сколько кирпичей на 1?почем 1 кирпич? какая высота? сколько работа?

А то у нас сейчас финансовый подсос, а мне такие очень нравятся...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Nobel красивый хливчик! У вас там мастерские типа или под бани-сауны он предназначается?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

стовпчики - чиста висота з цегли - 1,4м + 3 ряда підмурівка по периметру + 40 см від землі з білого каменю + в землі фугдамент 80см.

Ціна однієї цеглини - 2,5грн, робота - сам, так що нічого не платив.

 

Загалом цегли - 1100шт. В розрахунку на 1 метр погонний стовпчика - 48шт.

 

Весь бюджет огорожі - від фундамента до профнастила - десь біля 6000грн (довжина 20 м.). Але це без воріт

 

Хлівчик - Літня кухня, 2 майстерні, літній туалет :) і під дахом - типу склад, но туди ще сходи потрібно зробити, ніяк часу не знайду... (довжина хлівчика 12,5 , ширина 6м разом з терасами). Тераса з підсвіткою, вночі просто шикарно виглядає...

Змінено користувачем Nobel
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

IesuiT

6000грн бюджет огорожі з основної вулиці (фото скину пізніше, бо зараз не маю)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

IesuiT

6000грн бюджет огорожі з основної вулиці (фото скину пізніше, бо зараз не маю)

 

А.. Понял.

Цвет профнастила - бордо?=)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так крыша ж бордо...

А сколько на сегодня ушло уже денёг в целом? А то я вчера посчитала сколько ушло на крышу, помимо МЧ- чуть в обморок не свалилась:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

та чесно кажучи аж страшно відкривати журнал обліку витрат на будову...в мене все записано..:shock:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дом хороший современный но крыша над крыльцом портит весь фасад сделай её односкатной

 

Да! Один скат от дома на колонны. Переделать не сложно, но смотреться будет намного лучше.

Дом отличный, за самострой - респект!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Потрошитель

дякую за пораду...будемо думати.

Першочергово зроблю гаражні ворота і двері на чорновий вхід, десь вікна мають підвезти. А там розводку комунікацій по будинку...

 

Септик вже зробив, каналізація розведена...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Nobel а чем обклеивать дом будешь?

У нас тоже с крышей над входными ступеньками не сложилось. Пр проекту второй этаж должен был быть как-бы нависающий над 1 и заодно козырьком над ступеньками.

В процессе отказались и теперь что там придумать- я не знаю...:(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5+5см піноплапст + короїд - але то вже не наступний рік---не потягну по фінансах зараз, зараз хоча б з внутрішніх робіт вилізти

 

Он думав газ підключати -виходить з роботою/дозволами під 10 000грн - серйозно задумуюсь, чи воно мені треба:o

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

як обіцяв, нові фото огорожі, правда ще підмурівка до ладу не доведена, але в основному роботи закінчені:

6dca91b92dfd06704755cfefd75c1825.jpg

 

d432f9e78103dda96468c92724b0533a.jpg

 

ec92c9e08dbcdce463b72831aab1242b.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

і так, справи помаленьку просуваються...

 

поставив всі вікна, зробив гаражні двері (3*3,2м....вага приблизно 800грн 8-)), зробив металеві двері в сутерини і в гараж на задній двір

 

зробили відмостку, розвів світло по будинку...штроби під водопостачання

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как Вы делали отмостку?

Мне сегодня один построившийся знакомый сказал что на 40 см прокопал-засыпал щебень, потом отсев, потом раствор. Хотя может сверху можно сразу плитку тротуарную вместо раствора. Что скажете?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...