Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Як уникнути багету? Тріщини...

Andriy_lviv

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня.

Будинок будувався плитною технологією.

Стелі гіпсокартонні.

Стик між стелею і стінами робився скловолокном, а потім силіконом.

Результат - за 2 місяці пішли тріщинки. Тріщинки між стелею і стіною

 

40243223_10213346023508347_4437864036213719040_n.jpg

 

Які є варіанти ці тріщинки ліквідувати? Чи без багету не обійтись?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Есть два варианта.

1 Теневой шов

2 Бумага для швов ГК.

Стеклохолст и силикон такие трещины не держат.

Кстати,силикона там у Вас в принципе быть не может,т.к. он не окрашивается,скорее всего акрил.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да не важно-силиконом или акрилом.Куда он наносился и что он заполнял,если сначала был проклеен стеклохолст(как я понимаю на ровно выготовленую шпаклевками поверхность) ?Куда потом тулили акрил?Пальцем промазали углы?

Бумага тоже не панацея.Как и метал.лента.

В Вашем случае-Имхо-Клейте багет.

Кто,что,где накосячил-уже не узнаете.Я бы не экспериментировал с новыми способами заделки.Дороже выйдет-имхо.

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Взагалі не бачу сенсу, армувати і звязувати між собою дві абсолютно різні поверхні, які за своїми фізичними параметрами живуть собі окремо і кожна своїм життям.

В таких випадках використовую тільки роздільну ленту - "кнауф Тренфікс" і впритул до неї паперову армувальну стрічку з сторони гіпсокартону.

За всі роки такого застосування, проблеми виникли лишень один раз і то на мансарді, яка була проблемною через неправильний розрахунок при ще монтажу даху... сильні деформації пішли після зими, коли дах пережив сильні снігові і вітрові навантаження.

Але і в цьому випадку тріщина між стіною і гіпсокартоном була ідеально рівною, а не кривою ... що полегшило нанесення і маскування її акриловим герметиком.

Акриловий герметик замаскує цю тріщину на невеликий період (думаю що після опалювального періоду знову все повторится і просто підірве одну зі сторін акрилової полоси) Старався переконати замовника на мініатюрний багет, який би мало кидався в очі... хоча і розумію, як це паршиво виглядає у мансардному приміщенні.

 

Добавлено через 12 минут

8435fc1e35ab.jpg

Я пользуюсь такой-углоформирующая металлизированная лента.

 

Вона для зовнішніх кутів... Та ви хоч арматурою завязуйте кут, але якщо при деформаціїї чи русі різних поверхонь (цегляні стіни, ж/б плити, гкл конструкції) арматура якщо і втримає внутрішній кут, то тріщини піде десь у другому місці.. в місці яке найбільш вразливе до тріщин.

Чому ніхто не підходить до цих питань з врахуванням едлементарної - фізики?

Мля.. та я в школі з фізики ледве трійку випрошував:oops:, а тут на форумі вже роками одне і теж , стараюсь донести:(

  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Майстри ніколи не кажуть, що робити. Вони звикли клеїти багети.

А коли їм кажеш, що не хочеш багету, пропонують лише скловолокно і акрил. А коли тріщини - розводять руками...

 

Як я розумію, у мене лише один вихід - мінімальний багет...

Змінено користувачем Andriy_lviv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...

Як я розумію, у мене лише один вихід - мінімальний багет...

 

Є ще вихід - безщелєві натяжні стелі, вони не потребують багетної вставки ( декоративного канату). Якщо бюджет дозволяє, то будете мати гарну стелю на кілька десятків років.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Порадьте найтонший багет. Щось найпростіше і найменше.

 

Щось менше, ніж це

 

www.nl.ua/ru/otdelochnye_materialy/potolki/plintusy_potolochnye/80612979.html

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Порадьте найтонший багет. Щось найпростіше і найменше.

 

Щось менше, ніж це

 

www.nl.ua/ru/otdelochnye_materialy/potolki/plintusy_potolochnye/80612979.html

Уголки для плитки)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Причём внутренний плиточный угол,обрезается вся задняя пластмасса и остаётся само закругления.Его и клеим на жидкие гвозди.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Причём внутренний плиточный угол,обрезается вся задняя пластмасса и остаётся само закругления.Его и клеим на жидкие гвозди.

А є якісь фото-приклади?

Мені треба біля 150 метрів багету...не хочеться весь ремонт зіпсувати уродським багетом

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ещё можно,чтоб ничего самому не обрезать,приклеить тонкий пластиковый г-образный уголок(10х10мм).
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

да, уж мир не без нудный людей). зайдите в любой маркет купите кусок и приложите к потолку,если проблемы с поисковиками.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

да, уж мир не без нудный людей). зайдите в любой маркет купите кусок и приложите к потолку,если проблемы с поисковиками.

А якщо вже так робив і нічого не підійшло? Для цього є форум, щоб запитати поради у знаючих профі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Надо клеить на примыкание бумажную ленту Semin на специальную смесь Semin 78, а лучше на 86. Перед поклейкой ленты в гипсокартоне делаем фаску, грунтуем и забиваем все это Унифлотом. Сколько лет делаю безбагетную привязку и некогда не трещало это соединение.

Также возможен вариант проклейки этой же ленты на клей ПВА, самое главное грамотно и акуратно поклеить. Подготовка перед поклейкой таже что и в первом варианте.

Потом стену и потолок обклеиваем стеклохолстом и шпаклюем финишем. Вот на теперешних двух обтектах в аппартаментах Хилтон и Амбасодоре делали на клей ПВА (так заходел их прораб) то никаких трещин нет, в Хилтоне уже как пару месяцев тому сделали и покрасили.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А якщо вже так робив і нічого не підійшло? Для цього є форум, щоб запитати поради у знаючих профі.

 

Нет.для того чтобы задолбать. А самому даже не набрать в гугле или не купить метр уголка

Рассказывай сказки что уже так делал на лавке

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не знаю, що робити. З майстрами було домовлено, що ремонт без багетів. Вони використали скловолокно і акрил. Тріщинки пішли. Де-не-де. Десь більше, десь менше.

На даний момент, пофарбовані стелі під фініш, а стіни лише раз.

ПОРАДЬТЕ, що робити з майстрами:

Чи примусити переробити біля 200 метрів тою стрічкою кнауф? Але, напевне, перероблені місця буде видно? І нераональні затрати роботи?

 

Чи поклеїти таки багет і змиритись?

 

IMG_20180916_160624.jpg IMG_20180916_161121.jpg

 

Ось фото найтоншого багету, який знайшов (1,5*1,5). Приклав до стін.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы представляете,что такое переделать?Лента клеиться сразу,а теперь,чтобы её наклеить,им придёться по всему периметру счищать краску,шпаклевку до гипсокартона.Геморой ещё тот,ещё и картон покоцают.Да и потолки нужно будет перекрашивать полностью потом.

И не факт,что эта лента Вас спасёт.Если бы это было стопроцентное спасение от появления трещин,уже бы давно все только так делали и не парились и никаких проблем не возникало.

То,что у Шпателька,типа,никогда не трещало,ничего не значит.Не особо в это верьте.Он всех своих заказчиков не проведывает каждый год.Некоторые

могут потом ему и не сказать,что появились трещины,по прошествии времени.

Первый раз у них пошли трещины.Где гарантия,что во второй раз они правильно эту ленту поклеят?Треснуть может и через пол года или больше.

Может есть и ошибки в монтаже гипсокартона.

Сейчас уже не узнаешь-кто виноват.

Имхо-клейте минимальный багет.

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы представляете,что такое переделать?Лента клеиться сразу,а теперь,чтобы её наклеить,им придёться по всему периметру счищать краску,шпаклевку до гипсокартона.Геморой ещё тот,ещё и картон покоцают.Да и потолки нужно будет перекрашивать полностью потом.

И не факт,что эта лента Вас спасёт.Если бы это было стопроцентное спасение от появления трещин,уже бы давно все только так делали и не парились и никаких проблем не возникало.

То,что у Шпателька,типа,никогда не трещало,ничего не значит.Не особо в это верьте.Он всех своих заказчиков не проведывает каждый год.Некоторые

могут потом ему и не сказать,что появились трещины,по прошествии времени.

Первый раз у них пошли трещины.Где гарантия,что во второй раз они правильно эту ленту поклеят?Треснуть может и через пол года или больше.

Может есть и ошибки в монтаже гипсокартона.

Сейчас уже не узнаешь-кто виноват.

Имхо-клейте минимальный багет.

 

Клеить ленту уже поздно, масштаб переделывания огромный, да на данном этапе почти нереально вклеить ленту в покрашеный потолок, а потом все это по периметру подшпаклевать. На данном этапе только багет, тоненький и аккуратно преклееный и покрашеный.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...
  • 1 місяць потому...

IMG-20181224-131615.jpg

 

Яка може бути причина, що на гіпсокартонній стелі тріскає на стиках? 6 тріщин метрових на стиках, на площі 120 метрів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нарушена технология заделки швов.Лично я вижу что бумага на швах отсутствует и не грунтовались сами швы.Также может применяли не правильную шпаклёвку для швов.Да и вообще-нормальные мастера сейчас на всех торцевых швах делают заводские и с их заделкой вообще проблем не бывает.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

IMG-20181224-161941.jpg IMG-20181224-162024.jpg

IMG-20180416-184105.jpg

 

 

знайшов фото.

Я думаю, мало місце якась температурна деформація г-картону.

Або те, що дім рік тому лише збудований

Або те, що сусіди зверху почали нагружати бетонну панель (це не моноліт, а панелі бетонні).

Або те, що г-картон укладався по ходу довжини панелей, а не поперек.

Майстри кажуть, що проклеювали скловолокном.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

IMG-20181224-161941.jpg IMG-20181224-162024.jpg

IMG-20180416-184105.jpg

 

 

знайшов фото.

Я думаю, мало місце якась температурна деформація г-картону.

Або те, що дім рік тому лише збудований

Або те, що сусіди зверху почали нагружати бетонну панель (це не моноліт, а панелі бетонні).

Або те, що г-картон укладався по ходу довжини панелей, а не поперек.

Майстри кажуть, що проклеювали скловолокном.

 

А не помните какой смесью заделывались швы? Какой плотности холст? Грунтовали швы перед поклейкой?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А не помните какой смесью заделывались швы? Какой плотности холст? Грунтовали швы перед поклейкой?

 

цього всього не знаю :( як думаєте, якщо ще раз перероблять це, то вилізуть тріщини у майбутньому? не розумію, чому 4 місяці все було ок, а зараз тріщини вилізли

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...