Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

ТН повітря-вода з кондиціонера своїми руками? (MTA-26HR).

porterlv

Рекомендовані повідомлення

Знайшов людину, завіз на промивку ППТО. Наступний крок - контролер.

 

Рідна плата кондюка не у комплекті :( Цілисвся на такий контролер:

 

ru.aliexpress.com/item/Complete-Set-of-artificial-intelligence-controller-for-air-source-heat-pump-domestic-water-heater-DHW-including/32815569914.html

 

 

При детальному вивченні виявилось, що він більше для бойлера...

 

нема керування4-ходиовим (холод/тепло) і 3-ходовим (ГВС/опалення).

Зате є керування клапаном дозування фреону.

 

 

 

Шукаю альтернативний контролер. Мо що підкажете?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вихід 11 це і є керування 4х ходовим клапаном. Це контроллер для ТН повітря - вода, я такий використовую.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

UT7UVmenu_open.gif Так, але воно вміє лиши роззморозку робити. На охолодження контролер працювати не навчений.

 

Ви цей контролер на бак сталили чи на ППТО прикрутили?

EEV клапан використовуєте? Варто його ставити?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

UT7UVmenu_open.gif Так, але воно вміє лиши роззморозку робити. На охолодження контролер працювати не навчений.

 

Ви цей контролер на бак сталили чи на ППТО прикрутили?

 

ставив на ППТО

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поділіться досвідом використання більш детально, будь ласка. Які переваги/недоліки, як в роботі? Що мені варто знати?

* про інструкцію і її якість бачив ваш відгук.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поділіться досвідом використання більш детально, будь ласка. Які переваги/недоліки, як в роботі? Що мені варто знати?

* про інструкцію і її якість бачив ваш відгук.

 

Досвіду, нажаль, з цим ТН ще зовсім мало. Справа у тому, що я розпочав ТН будування саме з цього саморобного ТН повітря-вода на базі 12 кВт зовнішнього блоку Мутсубіші на старому R22: зібрав, запустив, але побачив його не велику ефективність при температурах нижче -5 та закинув ідею використовувать його як основне джерело тепла для будинку. Замовив ТН вода-вода, зараз його підключають в систему, ТН повітря-вода цей поки відключили, трохи заважав. Як завершиться інтеграція вода-вода він стане основним джерелом опалення, а повітря-вода зберу назад і буде гріти воду при зовнішній температурі більше +10, тоді його ефективність дуже висока. Охолодження мене не цікавило, бо є 6 кВт Зубадан повітря-повітря, який влітку гарно справляється з охолодженням. Сам контроллер дуже простий, працює по своєму алгоритму, головне правильно з розумінням виставити йому температури, щоб холодильна машина не перебувала в крайніх режимах експлуатації.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вельми цікаво! Мій зовнішній блок теж на R22.

 

Чи використовували ви EEV клапан

Які температури подачі в СО вам були потрібні? Чи можна детальніше про режими (правильні температури)?

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

Замовив контролер - в дорозі. Шукаю кабель для підігріву піддону. Думаю, оптимальним варіантом буде саморегульований гріючий кабель заживлений паралельно компресору. Питання якої подужності брати кабель?

 

 

 

На фоні літньої жари появилось бажання прохолоди і фантазія :) А якщо організувати комутацію фреотнової лінії з зовн блоку на ППТО і на рідний внутрішній блок? Чи можливо таке реалізувати і як таке робити???

Зовн блок стоятиме на рівні першого поверху, траса на ППТО ниряє в цоколь, перепад висоти 1,5-2 м. довжина траси 5 - 7 м. Траса на канальний внутр блок піднімається на стрих, перепад 5м. довжина 6 - 7м.

Як перемикати фреонову трасу на вулиці біля зовн блоку ???

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...

Если тут обсуждают ВТН я подкину вам ссылочку, кому то может будет интересно

https://www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=233532

 

Набор для творчества

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

кефирчик Який компресор і мотор вентилятора стоять? Інвертор чи старт/стоп?

 

Мо є електросхема? Або більше фоток начинки?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не разбирали, но думаю старт-стоп. Инвертор вряд-ли. ТРВ механика. 4-х ходовик для оттайки есть. Теплообменник. Фреоном заправлены, на некоторых стоят манометры и давление есть.

Глубже никто не лез. Лень матушка...

 

Добавлено через 5 минут

кефирчик Який компресор і мотор вентилятора стоять? Інвертор чи старт/стоп?

 

Мо є електросхема? Або більше фоток начинки?

 

Разберу и пофоткаю, сейчас нет времени. Смогу примерно через недельку полторы.

Кажется их 4 шт осталось.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Справді для басейнів. Потужність вказана для повітря сухе/вологе 20/15 - вода вхід/вихід 15/28 цельсія. Компресор спіральний мав би Дайкін або копеланд, трифазний. Модель стара (R22) нові на R410 ідуть.

Нова версія з повним комплектом і гарантією півтори кілообами в роздріб.

 

кефирчик та воно не горить, як потенційним покупцям так і вам. Воно не піде як гарячі періжки...

 

Діаграм по СОРу я не найшов, а це саме цікаве... Особливо на низьких температурах повітря. Що вонореальни витисне по теплу при 0 -5 - 10 на вулиці при воді 30/25 ? Мо хто досвід має і окоміром навангує?

 

 

4587derek а в чому відмінність? Ніби як теплообмінник корозійно стійкий, автоматика, мабуть заточена під інші температури (дельту). А решту те саме, хіба ні?

Для використання під опалення прийдеться виносити теплообмінник (мо міняти на ППТО, що зняти потужність при малій дельті води), городити трасу, перезаправляти. А портів нема, тобто тре зливати фреон, варити порти ітп...

До речі, китайці під опалення тоже ідуть з встроєним теплообмінником. Невже зимою не замерзає коли з ТП нереходять на інше джерело??? Чи їх в таких режимах не використовують і воно постійно включене? А при аварії по електриці?

Змінено користувачем porterlv
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

heatpumpindonesia.com/wp-content/uploads/2013/12/Deron-air-to-water-catalogue.pdf як донор, так піде, але для палення треба кардинально переробити.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в таблицях заявлена робота +7. І даному теплообміннику потрібен великий проток води. Він не розрахований на роботу в мороз. Можна спробувати добавити частотний перетворювач. але треба знати точно який компрессор. Дозаправити більше норми. Або перевести на R-290.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Треба організувати підігрів піддона зовнішнього блоку. Радіатор здвоєний, думав прокласти по периметру саморегульований гріючий кабель. Вийде десь 1,5 -2 метри довжина. Питання - якої потужності брати кабель???
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не потрібен той кабель, при відтайці все добре стікає. головне щоб знизу був зазор для льоду, або відведення конденсату.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зазору нема. Теплообмінник стоїть в притик на дні корпуса блоку. Власне тому думаю про гріючий кабель і додаткові отвори для відводу конденсату.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зазору нема. Теплообмінник стоїть в притик на дні корпуса блоку. Власне тому думаю про гріючий кабель і додаткові отвори для відводу конденсату.

 

А до якої температури ви плануєте його експлуатувати?

До -5 все добре самостійно розтоплюється при відтайці у звичайних кондиціонерів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

у мене інвертор на 22 фреоні, нормально працює всю зиму. Все стікає з блока. Розморозка раз на годину, до +28 на випарнику.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4587derek опишіть детальніше. будь ласка. Самопал чи заводський? Яка можель. Що по факту знімаєте у морози відностно паспортного тепла? Дякую.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

саморобний. повітря-вода. один гріє тільки підлогу в двох кімнатах, 48 м2., електрики 150-180 квт*годин споживає в місяц (встановлено окремий лічилник). 3 фази 380 вольт. Компрессор самсунг 9 кбту, 3 фази 115 вольт 60 Гц.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...