Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Питання по фановій трубі

Vet75

Рекомендовані повідомлення

Привіт. Є питання по фановим трубам. В будинку 2 сан. вузла і, відповідно, планується встановити 2 фанові труби (110) на відстані близько +/- 7 метрів одна від одної. Чи можна об’єднати під дахом ці 2 виходи в один з подальшим підключенням під 110 вих. трубу Вільпе? Якщо такий варіант допускається, то під яким кутом можна прокладати труби щоб система була робоча?

І ще питання, якщо прийдеться робити 2 виходи окремо, як можна обладнати вихід фанової труби (110) вище димаря, наприклад, нержавійка чи щось подібне, вивидити помаранчеву 110 трубу вище димаря не дуже хотілося б.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спочатку не відомо, чи потрібен ФАН вам взагалі. Чи ви по принципу всі роблять, і я заморочусь.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Є якісь думки з приводу мого питання?

Информации мало. Этажность, какой септик, выгребная яма, далеко от фана на кровле выходит вентиляция и.т.д.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Информации мало. Этажность, какой септик, выгребная яма, далеко от фана на кровле выходит вентиляция и.т.д.

 

2 поверхи, септік буде 5 куб. монолітний. По проекту одна фанова труба з Вент каналами в цегляному димарі, інша фанова з вентканалами виходить через систему Вільпе. Я хотів би об’єднати їх (2 фанові в одну і деякі вентканали в іншу) під вихід Вільпе, про можливість об`єднання Вент каналів запитав у іншій темі. Мене цікавить чи робочі системи будуть і як правильно це зробити.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я хотів би об’єднати їх (2 фанові в одну і деякі вентканали в іншу) під вихід Вільпе,

Можно объединить фан в одну трубу но при условии соблюдения уклона. И еще, не выводите фан вместе с вентиляцией, желательно разнести на кровле эти выходы метра на два.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можно объединить фан в одну трубу но при условии соблюдения уклона. И еще, не выводите фан вместе с вентиляцией, желательно разнести на кровле эти выходы метра на два.

А какой уклон нужен? Или главное горизонтально не проводить и все. Там же только воздух в теории.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А какой уклон нужен? Или главное горизонтально не проводить и все. Там же только воздух в теории.

 

Воздух, метан, этилмеркаптан, кситол, сернистый газ, водяной пар, и так далее :)

 

Вот чтобы водяной пар не создавал в трубе лужи, соблюдайте уклон не менее 2%, как для остальных канализацонных труб. Для вентиляции норма чуть ниже, кажется, 1.15%. Но для вас это не принципиально.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

септік буде 5 куб. монолітний

 

Так септик, или бетонный бассейн для говен?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так септик, или бетонный бассейн для говен?

 

 

Це має значення для вирішення мого питання?

 

Добавлено через 4 минуты

Воздух, метан, этилмеркаптан, кситол, сернистый газ, водяной пар, и так далее :)

 

Вот чтобы водяной пар не создавал в трубе лужи, соблюдайте уклон не менее 2%, как для остальных канализацонных труб. Для вентиляции норма чуть ниже, кажется, 1.15%. Но для вас это не принципиально.

 

Ці норми десь прописані? Де можна з ними якось ознайомитися?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це має значення для вирішення мого питання?

 

Ну да)

Септик - целый организм/система где идут определенные процессы, с выделением некоторой смеси газов и очищение стоков, со своими переменными.

А говнояма это говнояма, и зачем ее вентилировать на уровне крыши непонятно)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це має значення для вирішення мого питання?

 

Добавлено через 4 минуты

 

 

Ці норми десь прописані? Де можна з ними якось ознайомитися?

 

ДБН В.2.5-75:2013

 

ДБН В.2.5-64:2012

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну да)

Септик - целый организм/система где идут определенные процессы, с выделением некоторой смеси газов и очищение стоков, со своими переменными.

А говнояма это говнояма, и зачем ее вентилировать на уровне крыши непонятно)

 

Я створив тему з конкретним питанням. Якщо я буду шукати відповідь чи потрібна мені фан. труба, то я так його і задам.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я бы выводил одну фановую трубу от с/у со 2-го этажа. Внутри там будет как минимум много конденсата. Уклон нужен.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...