Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

трещит металлочерепица

Саша32

Рекомендовані повідомлення

40-50 років лише гарантії а термін служби (кожен бачив ці дахи) більше 100 років при ціні від 8,5 Євро/м2. Ось така от якість кераміки.

Звичайно, куди ж їй тягатися металочерепицею Ж-)

 

это все аргументы?

Не скромный вопрос: у вас есть опыт выполенния кровельных работ лично?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

После укладки утеплителя вы не будете выделять шум металлочерепицы из общего шума дождя на улице .

Вообще-то, всё равно заметно. Но это реально ливень стеной нужен.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

40-50 років лише гарантії а термін служби (кожен бачив ці дахи) більше 100 років при ціні від 8,5 Євро/м2. Ось така от якість кераміки.

Звичайно, куди ж їй тягатися металочерепицею Ж-)

Я не спорю в принципе о качестве качественной керамики. И сравнивать керамическую черепицу с металлом как минимум не комельфо, это разные материалы как таковые.

Но раз уж вы этим занимаетесь то дела совсем плохи...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Но раз уж вы этим занимаетесь то дела совсем плохи...

Маркетинг - це завжди добре ;)

А чому я і мої конкуренти по кераміці популяризуємо кераміку? Бо нам шкода людей, які хотіли б черепицю але накривають дахи металом лише тому, що їм нав'язали міф про дороговизну кераміки. Люди мають право на чесний вибір та право жити в будинках про які мріють.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Металлочерепица разве покрытие для дома? Я всегда считал, что профлист - покрытие для временных сооружений или там коровников.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Металлочерепица разве покрытие для дома? Я всегда считал, что профлист - покрытие для временных сооружений или там коровников.

 

А ну , что там должно покрывать дом ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Керамика, бетонка, фальц. Если профлист, то на скрытые крепления, уклон не менее 30 град, длина ската не более 4 м.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Керамика, бетонка, фальц. Если профлист, то на скрытые крепления, уклон не менее 30 град, длина ската не более 4 м.

 

медь , сланец , не ? или денег не хватает ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 6 місяців потому...
Ну вот, солнышко поднимается и начинает трещать. У меня МЧ Прушински.. Но склонясь к версии, что все-таки звуки издает водосточка т.к. это не метал. скрежет,а глуховатые щелчки..
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...глуховатые щелчки...
В мене так на навісі біля гаражу - але чув тільки влітку ввечері, коли сонце вже спадає. Скат на південь, нахил дуже малий (14 градусів), водосточки там ще взагалі нема...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...