Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Будинок за 50тис. реально?

VPLVUA

Рекомендовані повідомлення

я не трачу свій час,я економлю свої гроші,які мало людей можуть заробити за цей час.Не надо нас дурить.Не той богатий -хто багато мае,а той-кому мало потрібно.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я не трачу свій час,я економлю свої гроші,які мало людей можуть заробити за цей час.Не надо нас дурить.Не той богатий -хто багато мае,а той-кому мало потрібно.

 

Я просто кажу що дехто платить грошима у Вашому випадку це своїм часом.

 

Майстри теж є різні. За деякими треба глаз да глаз. За деякими не треба.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

Розгляньте варіант каркасного будівництва, мій будинок 6*8, 1,5 поверхи загальна площа нехай 90 м.кв. менше ніж 15000 у.о.

Це собівартість матеріалів, будував сам, відповідно витрат на роботи немає. Почав будівництво минулого року в червні.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

читав з 1й сторінки і останню , це 2 роки пройшло ?

 

не шукайте дешево.

шукайте ціна-якість. щоб відповідало одне одному.

 

можна дорого і якісно можна дешево і неякісно . можна щось середнє.

не якісно не означає погано. якість це тільки слово за яке виконавець роботи має дати гарантію. на n - кількість років.

 

 

Я особисто також будівельник широкого профіля, але працюю лише кладка ( блок кірпіч)

також практикую грубки, каміни, плитки.

 

собі будував особисто, вдвох з братом, собі з 2000 по 2008 рік 4 роки вже живу.

брату з 2010 по 2012 , з весни буде заселятись

можу навіть назвати суму витрачену на братів будинок в якому 3 спальні 2й поверх, зал,кухня,коридор, туалет ванна 1й поверх підвал 3на4 метра з гаражем 4.4на8.5 метра.

будинок 9 на 9метра. але тут випадок унікальний на таку коробку покриту метало-черепицею пішло близько 55тис грн. все куплялось в ті роки коли будувалось.

 

правильно хтось написав про багатство .

можна тільки додати що потрібно вміти витрачати гроші і тоді вони будуть.

Змінено користувачем Petake
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Підвал з ФС-40 перекриття плити бу. стіни блок 20-20-40 з відсіву граніту. Саморобні . 4500шт вийшло за 11000грн. перекриття 1го поверху плити нові 8000грн криша дерево та перикриття 16000 того 35000грн підвал не враховуючи, і все інше доставки, цемент ,пісок, гаражні ворота і т.д.

фото нема, ато б показав.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підвал з ФС-40 перекриття плити бу. стіни блок 20-20-40 з відсіву граніту. Саморобні . 4500шт вийшло за 11000грн. перекриття 1го поверху плити нові 8000грн криша дерево та перикриття 16000 того 35000грн підвал не враховуючи, і все інше доставки, цемент ,пісок, гаражні ворота і т.д.

фото нема, ато б показав.

 

 

Яка площа будинку, який проект?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 роки потому...
Розумна економія - це завжди добре! Головне розумітися в матеріалах та радитися в усьому з спеціалістами в тій чи іншій галузі. Доречі це безкоштовно! Можу запропонувати якісні електротовари: кабель, автоматичні вимикачі, розетки і тд. Тут реальна економія. (ссылка устарела)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...
Есть опыт строительства домов "под ключ". Коробка дома без отделки (фундамент, стены, кровля и фасад) обходится заказчикам примерно 300-350$ за кв.м. Вместе с отделкой, при условии не залазить в эксклюзивы, примерно 700$ за кв.м общей площади. У нас есть с два десятка готовых просчитанных проекта - по некоторым уже есть построенные дома. Комплектацая нормальная, я бы даже сказал добротная: фундамент блочный, стены керамоблок или 2НФ кирпич, кровля из керамической черепицы и фасад утепленный минеральной ватой. Да и окна обычно ставим Века. Всем кому интересно телефон для связи +38 067 430 46 94
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 роки потому...
Доброго дня всім!

 

Прошу допомогти у прийнятті рішення.

Ситуація наступна. В наявності сума коштів 70тис. зелених. Шукаємо квартиру у Львові і щоб нам щось сподобалось немає нічого. Почали думати про власний будинок. Сама ідея всім нам подобається, але як завжди питання фінансів.

 

Від цієї суми відкидаю 15-20 тис. за земельну ділянку не дуже далеко від Львова. Відстань 15-20км. нас влаштовує. Вважаємо що комунікації є біля ділянки.

 

Залишається 50-55тис.

 

Якщо і будемо будуватись то без фанатизму, 100-120кв.м. Одноповерховий. (можливо будинки з мансардою дешевші в будівництві, тут підкажіть, бо я не орієнтуюсь). Також без форсування подій, 2-3 роки можна потерпіти. Хоча зараз такі технології...

 

1) Хочу почути думку професіоналів (будівельників і тих що вже щось подібне будували) чи за таку суму грошей (50-55) ми зможемо вселитись в будинок? Меблі свої маємо :)

 

Можливо, якась сума за термін будівництва і накапає зверху, але це суттєво не вплине на загальну суму.

 

Не дуже орієнтуюсь в будівельних матеріалах, тому не можу вам казати з чого хочу будувати. Цікавить чи це реально.

 

2) Подобаються дерев'яні будинки. Почитав на цьому форумі про дерев'яні будинки, зрозумів, що є свої нюанси, в т.ч. в обслуговуванні і т.д.

 

Отже, друге питання: за такі гроші хороший дерев'яний будинок під ключ можна збудувати?

 

Буду вдячний за допомогу.

Звичайно дерев'яний будинок за такі гроші можна, можна сказати віллу звести можна за такі гроші)

Приблизна ціна будинку в 120 кв.м. 25 000$ (+-, в залежності з якого брусу хочете звести, з круглого чи квадратного).

Дерев'яні будинки добрі тим, що не потребують в середині ремонту, обробляється раз в 5 років антисептиком та протипожежною речовиною, завдяки чому природні умови та загорання не впливають на дерево, і будинок стоїть так само довго, як і цегляний.

Звичайно,якщо буде сильна пожежа, то будь який будинок загориться, від такого ніхто не застрахований)

Але саме важливе, те що після обробки, дерево не втрачає своїх корисних властивостей і позитивно впливає на Ваше здоров'я, завдяки деревині в будинку завжди чисте оновлене повітря і це позитивно впливає на Ваші легені.

Якщо цікавить дерев'яний будинок, ось номер хлопця, який їх виготовляє та монтує, його звати Остап: 0673912745

Дзвоніть, цікавтесь, він Вам відповість на будь які Ваші запитання!)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...