Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Лазерный дальномер

Romka

Рекомендовані повідомлення

Господа форумчане, подскажите, как мерять днем на расстояние 40м.

Видно так далеко не очень, если бы на стену, то еще ладно, а если навести надо на столб (ну или даже лист бумаги в руках у помощника)...

В голову пришло только, что надо соорудить подставку к рулетке и присобачить к ней прицел (оптика в принципе есть, но громоздко ведь)

Очки улучшают видимость лазерного пятна. В принципе, для 40 м их должно быть достаточно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Очки улучшают видимость лазерного пятна. В принципе, для 40 м их должно быть достаточно.

 

Видимость то да. Проблема попасть лучом в столб, ведь пока я не навел именно на столб - точка где-то в воздухе и естественно я ее не вижу. Надо наверное все таки штатив или подставку какую, чтобы рулетка на ней лежала и плавно ее поворачивать.

Руки то поутру обычно трясутся после удачного монтажа. :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Видимость то да. Проблема попасть лучом в столб, ведь пока я не навел именно на столб - точка где-то в воздухе и естественно я ее не вижу. Надо наверное все таки штатив или подставку какую, чтобы рулетка на ней лежала и плавно ее поворачивать.

Руки то поутру обычно трясутся после удачного монтажа. :D

Вы правы на улице все производители лазерных рулеток рекомендуют работать с штатива, на визирную пластину, в очках.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...
доброго дня. Питання по дальноміру Dobiy Smart. Дуже швидко сідають батарейки, ну от буквально за 1-2 години роботи, тобто обмірів. Батарейки не найдешевші (Kodak extra heavy duty, перед тим були UFO Neox) Дальноміру біля року, використовувався дуже мало. Причому поводився так з початку експлуатації. Не падав, не топився, не перегрівався. В чому може бути справа? Доречі - що краще, батарейки чи акумулятори? Скількома дальномірами не користувався (Bosch, Hilti, Leica) - ніде такого не було, причому навіть не на акумуляторах а на звичайних батарейках.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...
доброго дня. Питання по дальноміру Dobiy Smart. Дуже швидко сідають батарейки, ну от буквально за 1-2 години роботи, тобто обмірів. Батарейки не найдешевші (Kodak extra heavy duty, перед тим були UFO Neox) Дальноміру біля року, використовувався дуже мало. Причому поводився так з початку експлуатації. Не падав, не топився, не перегрівався. В чому може бути справа? Доречі - що краще, батарейки чи акумулятори? Скількома дальномірами не користувався (Bosch, Hilti, Leica) - ніде такого не було, причому навіть не на акумуляторах а на звичайних батарейках.

 

 

На самом деле, такая проблема встречается и у Leica, не часто, но были случаи. Если проблема была сразу, нужно сразу его было и сдать. Лучше батарейки, у них емкость больше, и их хватает на большее количество измерений.

 

---

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
На самом деле, такая проблема встречается и у Leica, не часто, но были случаи. Если проблема была сразу, нужно сразу его было и сдать. Лучше батарейки, у них емкость больше, и их хватает на большее количество измерений.

 

---

 

Та рідко ним користуюсь, та й не помічав раніше тієї проблеми. Тобто це звичайний брак? Або ще спробувати якісніші батарейки?

Доречі - є чкась різниця у часі роботи якщо використовувати батарейки або акумулятори?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та рідко ним користуюсь, та й не помічав раніше тієї проблеми. Тобто це звичайний брак? Або ще спробувати якісніші батарейки?

Доречі - є чкась різниця у часі роботи якщо використовувати батарейки або акумулятори?

 

Скорее всего просто брак. Разница есть, он в том, что аккумуляторы имеют меньшую емкость, соответственно их на меньше хватает.+

 

 

----

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та рідко ним користуюсь, та й не помічав раніше тієї проблеми. Тобто це звичайний брак? Або ще спробувати якісніші батарейки?

Доречі - є чкась різниця у часі роботи якщо використовувати батарейки або акумулятори?

А до представника в Україні не зверталися?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...
А до представника в Україні не зверталися?

 

А хіба в Україні є десь представництво Dobiy? Брав лазер у когось на форумі, та й гарантія вже пройшла на нього.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...

Ось і накрився мій Dobiy Smart. Впав з висоти 1.5 метри, і відмовляється вмикатись. Взагалі досить проблемний дальномір видався. То нові батарейки садив за годину роботи, то після невеликого падіння екран зсунувся всередині в корпусі перестав працювати. Поремонтували, але от ще одне незначне падіння і взагалі признаків життя не подає. Так і бути.

 

Тепер шукаю заміну. З подібними параметрами. 20 довжини метрів вистачає, заміри всередині і деколи назовні, погрішність 1-2 мм на метр допустима. Вистачить і довжини 20 метрів. Хто що скаже про ADA Cosmo Mini? На PLR-серію Bosch, я так розумію, не варто дивитись. Чи краще вже Bosch GLM 30 розглядати. Взагалі, які є оптимальні варіанти у бюджеті до 2000 грн, та чи є взагалі?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

То нові батарейки садив за годину роботи,

 

це запланований ресурс.

у мене на LSP таке саме - але в мене э Pulse режим

тоди батарейок хватаэ на декилька днiв роботи.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Leica DISTO X310 - мій вибір.

 

Пилюка, грязюка, брудні руки та не тільки руки, злі обличчя - захист повинен бути ІР65.

 

***

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

це запланований ресурс.

у мене на LSP таке саме - але в мене э Pulse режим

тоди батарейок хватаэ на декилька днiв роботи.

 

Якийсь маленький ресурс. На інших дальномірах батарейки мало не раз на рік міняв, а тут деколи на один об'єкт не вистачає.

 

Доречі, ще що в цьому Dobiy Smartне сподобалось — екран там не з дискретними цифрами (типу матриці в поштовому індексі) а просто багато пікселів. Може і через це більше енергоспоживання і менший ресурс роботи. І ще й екран мав нерівномірну підсвітку. Ну і особисте — горизонтальна орієнтація екрану не дуже зручна, постійно треба повертати пристрій після зняття заміру, щоб побачити результат.

 

Взагалі, хто що скаже про дальноміри ADA, серію Cosmo. Cosmo Mini відпадає, так як там екран горизонтальний, а от Cosmo 40 і Cosmo 50 виглядають цікавими.

 

Добавлено через 45 секунд

Leica DISTO X310 - мій вибір.

 

Пилюка, грязюка, брудні руки та не тільки руки, злі обличчя - захист повинен бути ІР65.

 

***

 

Так і бюджет вищий у 3 рази, та й нема потреби у таких характеристиках.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так і бюджет вищий у 3 рази, та й нема потреби у таких характеристиках.

Ну, так і купуйте кожні два роки нову штукенцію.

Невже життя нічому не вчить ?!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну, так і купуйте кожні два роки нову штукенцію.

Невже життя нічому не вчить ?!

 

А якщо на даний момент мені не потрібен такий наворочений дальномір? Я знаю що таке Leica, мав з ними справу. Без сумніву це топовий виробник. Але мені потрібне щось простіше.

 

Щодо цього Dobiy. Він своє відпрацював, та й скорше всього був бракованим, але я це запізно розпізнав.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Leica DISTO X310 - мій вибір.

 

Пилюка, грязюка, брудні руки та не тільки руки, злі обличчя - захист повинен бути ІР65.

 

***

 

В мене теж такий. Ще до війни купував.

Ніяких нарікань, одне задоволення.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...