Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Нужны советы "Бывалых" по бурению скважины

Solo.ua

Рекомендовані повідомлення

Дякую за відповідь,а "полтава" в даній місцевості яка? (Ясногородка,Осиково Макарівського р-ну).

 

В Ясногородці "полтава" 40-50м, а от в Осиковому бурили на "бучак", при цьому "полтава" виклинюється, тобто відсутня. Воду з бучака можете спробувати при бажанні.

 

Добавлено через 4 минуты

~100 м від Вас - свердловина форумчанина oam на бучак 80 м

Розмір "ключа" визначається розрахунком на підставі ТЗ Замовника, а не маніпулюванням приємною ціною.

 

Щоб не вийшло, як у класиків:

Очки с первого раза ему понравились, но жена ... нашла, что в очках он вылитый Милюков, и он отдал очки дворнику. Дворник, хотя и не был близорук, к очкам привык и носил их с удовольствием.

)))

 

Ну, що ж у вас все так прикро з позитивом, аби вставити якусь какаху?! Щоб розробити техзавдання потрібно мати уявлення, що потрібно і для чого, а для цього і пропонуються різні варіанти кошторисів! Ну то таке... Вам важливо "поУмнічать", а не дати пораду! :pardon:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В Ясногородці "полтава" 40-50м, а от в Осиковому бурили на "бучак", при цьому "полтава" виклинюється, тобто відсутня. Воду з бучака можете спробувати при бажанні.

 

Не знаю что у Вас отсутствовало при бурение у нас несколько скважин на Полтаву 40 м. и проблем нету люди водой довольны. Да Бучака больше но по качеству хуже, я понимаю метраж и т. д. но зачем так вводить народ.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не знаю что у Вас отсутствовало при бурение у нас несколько скважин на Полтаву 40 м. и проблем нету люди водой довольны. Да Бучака больше но по качеству хуже, я понимаю метраж и т. д. но зачем так вводить народ.

 

Нащастя, я за метражом ніколи не ганявся.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нащастя, я за метражом ніколи не ганявся.

 

Меня больше зацепило что Полтава у Вас отсутствовала, в Осыково и во всех соседних селах она присутствует.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Меня больше зацепило что Полтава у Вас отсутствовала, в Осыково и во всех соседних селах она присутствует.

 

Не відсутня, а виклинюється, точніше настільки перемазана глиною, що садити колону, ми не ризикнули, це по центральній вулиці, а в кінці Осикового по праву сторону взагалі полтави не було. При цьому далі від центру по ліву сторону полтава-38м.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

позитивом... какаху... "поУмнічать"... дати пораду! ......Не відсутня, а виклинюється, точніше настільки перемазана глиною

Водоносність "полтави" в районі Макарівської Ясногородки я оцінив би в ~65%

Відклади полтавської серії в цьому районі поширені повсюду. Білі водоносні піски - це тільки частина новопетрівської світи, в ще є світи межигірська та берекська полтавської серії. Остання представлена в основному алевритами та глинами, а не виклинюється, і не перемазана.

Вчіть матчастину.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бур которым мне бурили

 

97bd115497af.jpg

 

 

У меня была гора песка и глины со скважины.

Заставил все спустить обратно, забивали в позатрубное пространство, ничего не осталось. :)

 

Всю ушло на тампонирование.

 

d71282fc5ccc.jpg

 

А это готовый кессон без люка

 

4c8b913be154.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А это готовый кессон без люка

 

4c8b913be154.jpg

 

Це розпродільчий залізобетонний водопровідний колодязь.

 

Кесон в будівельній справі - конструкція для утворення в насиченому водою грунті робочої камери, вільної від води. Виготовляється з металу, приварюється до металевої обсадної труби для герметизації камери від затоплення. Живе кесон в основному на пацакських сайтах. В Україні застосовується як вийняток.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вибачаюсь, але в звязку з тим, що він у мене герметичний від води, ну, принаймі так задумано було, то це таки кесон.

Високий рівень ГВ змусив мене так зробити.

Але вода десь знаходить як попасти.

А кесон не обовязково має бути металевий, ми не водолази. ))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вибачаюсь, але в звязку з тим, що він у мене герметичний від води, ну, принаймі так задумано було, то це таки кесон.

Високий рівень ГВ змусив мене так зробити.

Але вода десь знаходить як попасти.

А кесон не обовязково має бути металевий, ми не водолази. ))

Ви с тою людиною не сперечайтесь. Так, порада на майбутнє, нерви будуть здорові:beer:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бур которым мне бурили

 

97bd115497af.jpg[/url

 

Это не БУР.

Как по мне, так это называется РХ-шка.

 

Добавлено через 3 минуты

Ви с тою людиною не сперечайтесь. Так, порада на майбутнє, нерви будуть здорові:beer:

 

Я вже якось сперечався.

Винен дві пляшки коньяку...:lol:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня Всем.

Поделитесь пожалуйста, какие трубы нужны для бура?

Зависит ли это как-то от грунта, глубины бурения?

Спасибо _________ Юрий.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Високий рівень ГВ ...

Але вода десь знаходить як попасти.

А кесон не обовязково має бути металевий, ми не водолази. ))

 

Кесон дійсно буває залізобетонний (у вололазів, до речі, теж), а не тільки металевий. Але він виготовляється як готова цілісна камера, випробовується на герметичність, и тільки потім встановлюється на свердловину. Кесон не тулять із шматочків. Хоча і цицькастого монаха можна спробувати видати за волохату жінку.

 

Ще в радянській проектувальній практиці були розроблені конструкції розподільчих водопровідних колодязів з кілець збірного залізобетону для різних умов експлуатації, в т.ч. для підтоплених територій, як у Вас. Не потрібно вигадувати велосипед.

 

Винен дві пляшки коньяку...:lol:

Якщо не вип`ємо самі, доля ангела, матері його перековінька, з кожним роком буде більшою. :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо не вип`ємо самі, доля ангела, матері його перековінька, з кожним роком буде більшою. :beer:

А специалисты по буровым установкам здесь есть?

Или так, поговорить...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Или так, поговорить...

Зацікавленість в спілкуванні повинна бути взаємною.

"Нам грубіянів не треба. Ми самі грубіяни". С

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нам грубіянів не треба. Ми самі грубіяни.

Товарищи Дорогие и Уважаемые, прошу поверить, я ничем не хотел Вас обидеть.

А если это всё-таки и произошло, приношу Вам мои, Самые Искренние Извинения.

Также я прекрасно понимаю, что Вы мне абсолютно ничего не должны...

И за то, что Вы хоть как-то отреагировали, на моё сообщение, большое Вам Спасибо.

Если это возможно, я хотел я бы узнать, здесь всё-таки есть специалисты, которые своими руками построили хотя бы одну буровую. Потому что из ТС, и из некоторых сообщений я понял, что тут большей частью люди-пользователи, которым всё строят, и которые готовы за это платить адекватные деньги.

Если это так, тогда ещё раз прошу простить меня, "ежли чо не так".

Буду также очень благодарен, если сообщите-подскажите, где я могу найти тех людей-мастеров, которые самостоятельно построили и эксплуатируют свои буровые установки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подскажите пожалуйста , на какую максимальную глубину можно пробурить скважину на воду малогабаритной буровой установкой ( труднодоступное место) ?

В рекламе и на разных сайтах встречаю разную информацию по максимальной глубине (от 70 до 120 метров).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подскажите пожалуйста , на какую максимальную глубину можно пробурить скважину на воду малогабаритной буровой установкой ( труднодоступное место) ?

В рекламе и на разных сайтах встречаю разную информацию по максимальной глубине (от 70 до 120 метров).

 

Ми робили малогабариткою свердловину 92м (Макарівка, Обухівський р-н). Але це занадто для неї.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ми робили малогабариткою свердловину 92м. Але це занадто для неї.

А в чём конкретно сложность?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день, подскажите пожалуйста ориентировочную стоимость скважины для питьевой воды, с координатами: 50.491184, 31.507029. Заранее спасибо.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А Полтавский горизонт 40м. не хотите рассмотреть?

 

краткий отзыв по скважине в с.Горбовычи:

Скважину пробурили. Правильным решением было то что договорился на скважину под ключ с оборудованием(приямок, насос, и т.д.).

Эх, не было у меня понимания что такое скважина - сделал бы ее в самую первую очередь, а не тогда когда на полив воды не хватать стало.

Для того что бы почистить бассейн 8 кубов, закинул шланг набирать воду и забыл про него - часа через 2-3 проходя мимо подохренел от наполненного бассейна. (в прошлом году из колодца недели три набирал)

Но есть и ожидаемый минус - вода через сутки мутнеет очень сильно. И очистить ее фильтром от бассейна не представляется возможным - муть не фильтруется и не отстаивается.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день,

 

Какие могут быть варианты по питьевой воде 3_4 человека, под ключ 50.566970,29.940096

 

Спасибо

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день,

 

Какие могут быть варианты по питьевой воде 3_4 человека, под ключ 50.566970,29.940096

 

Спасибо

 

50-55м с бюджетом 55тыс

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день,

 

Какие могут быть варианты по питьевой воде 3_4 человека, под ключ 50.566970,29.940096

 

Спасибо

 

Можно на 55м., можно на 75 м..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...