Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Двухтарифный счетчик или как не дать себя обмануть

admn

Рекомендовані повідомлення

Вот такая картина у меня за 10 дней января :(

В среднем потребление в день 22 квт

техника:

постоянно включены

холодильник

роутер

насос на отоплении

 

переменно

чайник (3-4 раза в день по чашке воды)

микроволновка (1-3 раза в день по минуте)

духовка 2 раза по 2 часа

бойлер (используем мало, т.к. воды мало и очень экономно пользуемся)

насос в колодце (живем я и дочь, поэтому вода не течет рекой)

датчик движения и уличный фонарь (последние 2 дня отключила совсем)

зарядки к телефонам, ноутбук

стиралка (4 раза по 1,5 часа за 10 дней)

 

всё...

 

1) Отключила все комнаты на щитке (счетчик не мигал)

2) Оставила на час включенным только насос на отоплении, за час изменение на 0,13 квт

3) Посчитала импульсы, за 20 миганий (+-3) считает 0,01 квт, что соответствует 2000 imp/квтч

 

Куда еще может уходить ток? Может быть связан повышенный расход с тем, что пока нет заземления в доме?

 

Со старым счетчиком расход был 250-300 квт за месяц -это максимум, при постоянном использовании духовки, того же насоса, того же бойлера и отсутствии экономии.

909120556_.JPG.2a496b9b807675b69888646fb2ca9c09.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...
Изменилось что-либо с качесвом НИКов ? Хочу поставить 2-х тарифный счетчик, написали в электросетях модели 2100 и 2102. Выбирать из этих или посоветуете другого производителя ?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

на сайте харьковоблэнерго есть конкретный список рекомендуемых моделей, на моем же ДОЭ нашел только таблицу требований к счетчикам.

Есть некий сайт магазина , на котором рекомендации по разным облэнерго, насколько можно верить этой информации ?

 

Энергомера это кацапская контора, почему оф сайт в зоне ру ?

Одесские Matrix AMM как по качеству ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Энергомера это кацапская контора, почему оф сайт в зоне ру ?

Одесские Matrix AMM как по качеству ?

Кацапско-белорусская :)

 

 

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФАНІПОЛЬСКІЙ ЗАВОД ВИМІРЮВАЛЬНИХ ПРИЛАДІВ "ЕНЕРГОМІРА"

Адреса засновника: МІСТО ФАНІПОЛЬ, ВУЛИЦЯ КОМСОМОЛЬСЬКА, БУДИНОК 30, БІЛОРУСЬ

Розмір внеску до статутного фонду (грн.): 74833324.00

КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК(КОНТРОЛЕР) ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФАНІПОЛЬСКІЙ ЗАВОД ВИМІРЮВАЛЬНИХ ПРИЛАДІВ "ЕНЕРГОМІРА"-КАБАКОВ ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ, БІЛОРУСЬ, Д.Н. 04.04.1956 , БІЛОРУСЬ М. ГОМЕЛЬ ПРОВУЛ. ДРУГИЙ НОВОЛЮБЕНСЬКИЙ БУД. 2 КОРП. В

КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК(КОНТРОЛЕР) ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФАНІПОЛЬСКІЙ ЗАВОД ВИМІРЮВАЛЬНИХ ПРИЛАДІВ "ЕНЕРГОМІРА"-ПОЛЯКОВ ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ, РОСІЙСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ, Д.Н. 28.10.1953, 0708 223098, СТАВРОПОЛЬСЬКИЙ КРАЙ М. СТАВРОПОЛЬ ВУЛ. МИХАЙЛА МОРОЗОВА БУД. 82 КВ.55

 

А, что касается Matrix AMM был 13-го на выставке, там были все представители в том числе и АММ, интересовался их продукцией. У них хорошии счетчики, восновном киево-святошинское (которое в Вишневом) облэнерго навязывает их установку т.к. удаленно можно получать информацию, перепрошивать и отключать потребителя за неуплату :D (также вне зависимости от того поставите перепакованный входной автомат или больший номинал, они программно ограничивают лимит потребителя (т.е. если по тех. условиям выделенно 5 кВт, то вне зависимости от номинала автомата у вас и будет 5 кВт)... вся линейка этих счетчиков управляется программно удаленно.

А собственник может быть кто угодно т.к. адрес Дубаи:

 

ПАНОРАМІКБІТ ЛІМІТЕД (PANORAMICBIT LIMITED)

Адреса засновника: Лімасол, 3021, Арх.Макаріу ІІІ.ю 113, 1-ий поверх, КІПР

Розмір внеску до статутного фонду (грн.): 172168000.00

КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР) ЗАСНОВНИКА ПАНОРАМІКБІТ ЛІМІТЕД (PANORAMICBIT LIMITED)-МАРАХОВСЬКИЙ ПАВЄЛ, ОБ'ЄДНАНІ АРАБСЬКІ ЕМІРАТИ , М.ДУБАІ, КВАЯС ВЕСТ ТАУЕР, МАРІНА КВАЯС, 2208

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а как вообще разобраться , нужен ли мне ночной тариф , через какое время отобьются 2000 грн. ?

3 человека в 3-к квартире потребляем летом 350 кВт, зимой 250. Ночью могу включать только посудомойку (ежедневно) и стиралку . Ну и летом кондиционеры как днем , так и ночью.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а как вообще разобраться , нужен ли мне ночной тариф , через какое время отобьются 2000 грн. ?

3 человека в 3-к квартире потребляем летом 350 кВт, зимой 250. Ночью могу включать только посудомойку (ежедневно) и стиралку . Ну и летом кондиционеры как днем , так и ночью.

Помониторте с 23 до 7.Так пару недель и посмотрите экономию.

У меня,напримет за ночь 2-5Кватт.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот такая картина у меня за 10 дней января :(

В среднем потребление в день 22 квт

техника:

постоянно включены

холодильник

роутер

насос на отоплении

 

переменно

чайник (3-4 раза в день по чашке воды)

микроволновка (1-3 раза в день по минуте)

духовка 2 раза по 2 часа

бойлер (используем мало, т.к. воды мало и очень экономно пользуемся)

насос в колодце (живем я и дочь, поэтому вода не течет рекой)

датчик движения и уличный фонарь (последние 2 дня отключила совсем)

зарядки к телефонам, ноутбук

стиралка (4 раза по 1,5 часа за 10 дней)

 

всё...

 

1) Отключила все комнаты на щитке (счетчик не мигал)

2) Оставила на час включенным только насос на отоплении, за час изменение на 0,13 квт

3) Посчитала импульсы, за 20 миганий (+-3) считает 0,01 квт, что соответствует 2000 imp/квтч

 

Куда еще может уходить ток? Может быть связан повышенный расход с тем, что пока нет заземления в доме?

 

Со старым счетчиком расход был 250-300 квт за месяц -это максимум, при постоянном использовании духовки, того же насоса, того же бойлера и отсутствии экономии.

Насос постоянно работал? 24*0.13*30=94 кВт только насос отопления

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 роки потому...

Всем привет, что бы не создавать новую тему, решил тут поинтересоваться. Кто в курсе, подскажите, какова сейчас процедура (без бюрократических манипуляций и колоссальных вложений, *или по другому Вам не поменяют*) замены на двух тарифный счетчик, какая на данный момент актуальная модель счетчика, можно ли купить самому или только в газ. службе, куда подавать документы!? Территориально - Киевская обл., Лесная Буча. 

И еще доп. вопрос, куда обращаться если хочется прибавить кВт!?

Змінено користувачем psy
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, psy сказав:

или только в газ. службе

там вам точно не підкажуть. підійдіть/зателефонуйту у офіс обленерго (Київські Регіональні Електромережі), там розкажуть.  

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пішов в обленерго, написав заяву, через місяць згадав про ту заяву, дзвінків ніяких не було.
Прийшов ще раз, виявилось, що заява давно підписана, і дзвонити мені ніхто не зобов'язаний.
Відправили в сусідній кабінет за тех. умовами. Дядько видав папірець з переліком лічильників (штук сім-десять моделей, всі в топовій конфігурації з вимикачем дистанційним, передавачем показань) за кучу грошей.
Купив в інтернет магазині дешевий простий лічільник НІК 2102-01.Е2Т (головне, щоб він у держреєстрі), написав заяву на директора, заніс особисто, нагадав про держеєстр і мету заміни лічильника - економія. Заяву підписали, лічильник погодили.
Відніс лічильник дядькові на параметризацію, оплатив параметризацію, заміну лічильника, ще пару документів підписав про передачу лічильника на баланс обленерго. Через тиждень подзвонили, що я повинен приїхати, забрати майстра з лічильником. Можливо, вони і самі би приїхали, та у того дядька око сіпалось від моєї персони, дуже йому не сподобалось, що я лічильник купив не той, хоча він так мене переконував, що держреєстр "то для нас реєстр, а ми обираємо, що хочемо".

Спойлер

Заява

Влітку цього року я звернувся до ПАТ «Сумиобленерго» з проханням замінити лічильник електроенергії на багатотарифний. Було надано відповідь, що у зв’язку з відсутністю лічильників мені погоджено самостійне придбання необхідного лічильника. Я придбав лічильник НІК 2102-01.Е2Т як такий, що:

· занесений до Державного реєстру засобів вимірювальної техніки (У2162-13);

· модель споріднена до вказаних в рекомендаціях;

· виконує необхідну функцію – багатотарифний облік електроенергії;

· має найнижчу ціну, бо головна мета заміни лічильника – економія витрат.

Вказані в рекомендаціях моделі лічильників суттєво дорожчі, бо мають ряд додаткових функцій, які або взагалі не будуть використовуватись, або не мають сенсу в даному випадку. Тож завищена вартість лічильника невиправдано збільшує період окупності заміни лічильника, зводить нанівець передбачувані вигоди.

Наприклад, в листі було наголошено, що лічильник має містити датчик зовнішнього впливу магнітного поля. Якщо лічильник встановлено в помешканні, то це доволі надійний засіб проти не зовсім чесних споживачів. Але в моєму випадку лічильник знаходиться поза квартирою в місці загального користування. То ж пустощі дітей і не тільки їх можуть призвести до спрацювання цього датчику без вагомої на те причини.

Прошу погодити заміну лічильника на вже придбаний мною НІК 2102-01.Е2Т.

Чув, що зараз параметризація безкоштовно робиться.
 

Змінено користувачем AndryG
  • Лайк 1
  • Дякую 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 30.03.2023 в 20:45, AndryG сказал:

Пішов в обленерго, написав заяву, через місяць згадав про ту заяву, дзвінків ніяких не було.
Прийшов ще раз, виявилось, що заява давно підписана, і дзвонити мені ніхто не зобов'язаний.
Відправили в сусідній кабінет за тех. умовами. Дядько видав папірець з переліком лічильників (штук сім-десять моделей, всі в топовій конфігурації з вимикачем дистанційним, передавачем показань) за кучу грошей.
Купив в інтернет магазині дешевий простий лічільник НІК 2102-01.Е2Т (головне, щоб він у держреєстрі), написав заяву на директора, заніс особисто, нагадав про держеєстр і мету заміни лічильника - економія. Заяву підписали, лічильник погодили.
Відніс лічильник дядькові на параметризацію, оплатив параметризацію, заміну лічильника, ще пару документів підписав про передачу лічильника на баланс обленерго. Через тиждень подзвонили, що я повинен приїхати, забрати майстра з лічильником. Можливо, вони і самі би приїхали, та у того дядька око сіпалось від моєї персони, дуже йому не сподобалось, що я лічильник купив не той, хоча він так мене переконував, що держреєстр "то для нас реєстр, а ми обираємо, що хочемо".

  Скрыть контент

Заява

Влітку цього року я звернувся до ПАТ «Сумиобленерго» з проханням замінити лічильник електроенергії на багатотарифний. Було надано відповідь, що у зв’язку з відсутністю лічильників мені погоджено самостійне придбання необхідного лічильника. Я придбав лічильник НІК 2102-01.Е2Т як такий, що:

· занесений до Державного реєстру засобів вимірювальної техніки (У2162-13);

· модель споріднена до вказаних в рекомендаціях;

· виконує необхідну функцію – багатотарифний облік електроенергії;

· має найнижчу ціну, бо головна мета заміни лічильника – економія витрат.

Вказані в рекомендаціях моделі лічильників суттєво дорожчі, бо мають ряд додаткових функцій, які або взагалі не будуть використовуватись, або не мають сенсу в даному випадку. Тож завищена вартість лічильника невиправдано збільшує період окупності заміни лічильника, зводить нанівець передбачувані вигоди.

Наприклад, в листі було наголошено, що лічильник має містити датчик зовнішнього впливу магнітного поля. Якщо лічильник встановлено в помешканні, то це доволі надійний засіб проти не зовсім чесних споживачів. Але в моєму випадку лічильник знаходиться поза квартирою в місці загального користування. То ж пустощі дітей і не тільки їх можуть призвести до спрацювання цього датчику без вагомої на те причини.

Прошу погодити заміну лічильника на вже придбаний мною НІК 2102-01.Е2Т.

Чув, що зараз параметризація безкоштовно робиться.
 

Спасибо за исчерпывающий ответ и за заявление!)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30.03.2023 в 20:45, AndryG сказав:

Чув, що зараз параметризація безкоштовно робиться.

Вона і пару років тому була безкоштовною (перша параметризація). Принаймі у Львові.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 місяці потому...

Сподіваюсь , що не отримаю щулбанів за продубльоване повідомлення, тому запитаю ще тут…
Скажіть будь-ласка , чи має значення хто виробник ел лічильника, чи всі вони коректно працюють, та рахують ?

З’явилась потреба у встановленні двохзонного лічильника. В першому інет магазині , пані мені рекомендувала звернути увагу на лічильник Iskra ME162-D1. Гаряча лінія Київобленерго відповіла, що в них зараз в наявності, лише лічильники Гама 100. Але навідріз відмовляються назвати повну назву цього лічильника. Після повторного дзвінка в обленерго , інша пані сказала , що лічильник я можу придбати будь-який , але його обов’язково потрібно буде відправити їм на повірку. 
Звідси запитання : який краще придбати лічильник, якого виробника, та можливо конкретну модель. 
По вартості:

Iskra ME162-D1 -1700грн

Гама 100 - від 1300грн, залежно від конкретної моделі

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Лічильник потрібно придбавати та ставити тільки той, який є в списку конкретного постачальника (РЕМ). Зазвичай ДТЕК КРЕМ також має на продаж та встановлення багатотарифні лічильники, в тому числі зараз були і Гама 100. Якщо купляти у сторонніх постачальників, все одно доведеться здавати їм (КРЕМ) на параметризацію (послуга платна). Зміни в договір (перехід на двозонний розрахунок) вносяться після встановлення та оформлення акту заміни. Роботи ці також виконує персонал КРЕМ за окрему оплату. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви можете придбати будь-який лічильник, що зареєстровано як вимірювальний прилад і внесено до держреєстру. 
Тут багато негативу було про лічильники НІК, а у мене, наприклад, сама проста модель працює вже не один рік і ніяких проблем.
Відверта китайщина до реєстру не потрапляє. Тож, вибір за вами. Від себе можу порадити придбати найпростішу модель без магнітних датчиків, спрацювання яких додасть вам незабутніх вражень і витрат; без реле вимкнення споживача, яке буде робити вам "темно" при перевищенні потужності чи затримці оплати і т.ін.

Змінено користувачем AndryG
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, AndryG сказал:

 Від себе можу порадити придбати найпростішу модель без магнітних датчиків, спрацювання яких додасть вам незабутніх вражень і витрат; без реле вимкнення споживача, яке буде робити вам "темно" при перевищенні потужності чи затримці оплати і т.ін.

От тільки, чи встановить РЕМ такий лічильник?😂

Змінено користувачем ashim1990
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, AndryG сказал:

можу порадити придбати найпростішу модель без магнітних датчиків,

НІК 2102-01.Е2Т має датчик впливу магнітного поля напругою більше 100мТл, не заморочуйтесь. Також датчики розкриття, енергонезалежний архів інтерфейсу, та ще багато чого. Опції то дійсно реле відключення та різноманітні додаткові інтерфейси. Але для керування реле по несплаті потрібно підключення лічильника до систем дистанційного керування, що є далеко не всюди.

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Придбав Iskra ME162-D1, та здав на параметризацію в обленерго (процедура безкоштовна). 
Gama 100 - можливо й не відверта китайщина, але виготовлена саме там, так розумію на замовлення ДТЕК. Ще один аргумент, який особисто для мене був проти придбання цього лічильника - це його вартість: 1900 грн в обленерго, замість ринкової 1320. Різниця може й не суттєва, але зважаючи на відверте обдирання споживача, в плані встановлення такого лічильника. Вирішив,  черговий раз не спонсорувати це утворення. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 часа назад, nykoss сказал:

параметризацію в обленерго (процедура безкоштовна). 

а наш поставщик , у которого мы счетчики покупаем- платно параметризирует  ( 250грн )

это можно получается клиентов в обленерго отправлять на бесплатную параметризацию ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 годин тому, igorrius сказав:

а наш поставщик , у которого мы счетчики покупаем- платно параметризирует  ( 250грн )

 

Наскільки мені відомо, то перший раз параметризацію в обленерго роблять безкоштовно. А вже в подальшому, при виникненні такої потреби, ця процедура є платною.

 

13 годин тому, igorrius сказав:

это можно получается клиентов в обленерго отправлять на бесплатную параметризацию ?

Так розумію, що Ви реалізовуєте цю продукцію кінцевому споживачу ?

Якщо постачальник , постачає вже параметризовані пристрої з відповідним сертифікатом(чи які там ще документи потрібні), то додатково її робить в обленерго нема потреби. Якщо ж ні - то нема ніякої проблеми в тому, щоб споживач звернуся до обленерго, за даною операцією безкоштовно. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В общем тоже решили устанавливать 2-х тарифный, ибо тарифы куда то рванули не туда))

3-х фазный от облэнерго 6.5 к ☹️, вчера проплатили, ждемс) 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, DimaF сказал:

3-х фазный от облэнерго 6.5 к

ого, то наверное какой то крутой счетчик.

Лічильник NIK2300 AP3T.2000.MC.11 5(120)А, 3ф, ел. багатотариф. по прайсу 3150грн с ндс стоит

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...