Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Зеленый тариф в каждый дом

gespenster

Рекомендовані повідомлення

Не хотел Вас обидеть, если что не так, извините...

И так как у Вас желание отвечать исчезло, вопрос к остальным, или просто "в воздух".

Уважаемые, для тех, у кого нет "зеленого тарифа", оплату рассчитывают также, потому что 8:16, это всё равно, что 1:2?

 

Теоретично по лічильнику можна вирахувати окремо перевищення споживання над генерацією в кожен період окремо. Але як це застосовується н апрактиці важко сказати. Чи перекривають надлишком денної генерації нічний період а залишок дають на оплату по нічному чи спочатку віднімають а потім рівномірно розподіляють можуть сказати лише ті хто отримував рахунок на оплату

2YdJ5n54i4uvz3zO61JI_T_stDlOdxD0ycLkTN_6vuzMmxm7zqH4ViKBkjw7HlL3nZXK7WMeI_iOjOH9ohHK9TQv9CUK2kipe79IT0NZ6sqNUZkcitG6fEjGAT79CmiNmf_R8P-sSS3CAx_Nqkqu1i4HfsMkMLXIlmziaQ1nLJuoN5ssYTUKUAbKP_0a3xTkP-UgBoLESMxaYMzzmYCVbT05WgwMxDog3LqHGvrwSY-tKGQD9L5OTdo683AEE-68Z-co6fGvJRQqagVtpH5BIUL14LQ4xaB2vwTecAJAesOUgcoEwnWsZcnBMnLNDqCTl47Tt0qtszk__rI2YCRMFwLTHuKfXCfKWrdl94sMBYxCPGKc5mw03vw-A7_UJ4nv3IDMkIOBcqj02vQTCmo-6EW-zMl5DgvbMAgEUkXD66psyxfOiQOcMVw1rdD9kg4VhvCfbGlfocSqYvudJRJji37Prx79LfO3djKj0ngKlQuXvsa_IO03N3gje_X2GPiwKUg7-1GVbVmoqrJjSSaDm4UqMo9fUuwJhFNmCmw2iqRusYgO_RUOtW52XIA6nPzfgteQwpZ3dOYCp5YEsI3nNGEOwWVSJUspeKrflqkJ03DSV9cUCFnjuccYnEDoIQAvS3gwC5hyvNgR6ZVYleVQSWWs_I-j08U=w703-h937-no

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Теоретично по лічильнику можна вирахувати окремо перевищення споживання над генерацією в кожен період окремо. Але як це застосовується н апрактиці важко сказати.

 

В моем Облэнерго это выглядит так. Например, январь - по ночному периоду счетчик посчитал 327кВт*часов потребления, по дневному периоду посчитал 121кВт*час потребления, выработка 68кВт*часов.

 

Я оплачиваю 327кВт*часов по коэффициенту 0.5

и 121-68=53кВт*часов по коэффициенту 1.0

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

... а я о чём ...

Действительно разумно. К то получается, что счетчики параметризируем, а оплачиваем как в "каменном" веке, потому что ночной тариф действует только на протяжении 8 часов.

Вот только 0,5 от чего, от зеленого, или от бытового?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не хотел Вас обидеть, если что не так, извините...

И так как у Вас желание отвечать исчезло, вопрос к остальным, или просто "в воздух".

Уважаемые, для тех, у кого нет "зеленого тарифа", оплату рассчитывают также, потому что 8:16, это всё равно, что 1:2?

 

 

Досить цікаве питання підняли)

У мене поки немає СЕС, але є тариф день-ніч. Сплачую окремо скільки нарахувало вночі й окремо скільки вдень, неважливо навіть, якщо вночі буде 300кВт, а вдень 200кВт - чітко по лічильнику.

Єдине, пропорційно розраховується тільки оплата за 100кВт(за спожиту електроенергію до 100кВт тариф вдвічі менший). Наприклад: вночі нарахувало 300кВт, вдень - 200кВт. В платіжці буде зазначено:

до 100 ніч - 60кВт*0.45 грн;

до 100 день - 40кВт*0.84 грн;

понад 100 ніч - 240кВт*0.9 грн;

понад 100 день-160кВт*1.68грн.

Щодо "зеленого тарифу" виходячи із схеми підключення СЕС, думаю, що розрахунок проводиться на момент споживання і генеоації(купівля-продаж). А саме:

якщо вданий момент часу СЕС генерує більше ніж ви споживаєте, надлишок лічильник рахує кВт в генерацію і держава вам сплачує за них по "зеленому тарифу";

якщо вданий момент часу СЕС генерує менше ніж ви споживаєте, кВт які ви добераєте з мережі лічильник рахує в споживання(день, ніч-залежить від часу доби) і ви сплачуєте за них відповідно до показів лічильника.

Тобто, держава платить за генерацію згідно показів лічильника і Ви платете згідно показів лічильника за споживання вдень і вночі згідно тарифів. Мою думку підтверджує і зображення (здається, параметризації лічильника) з повідомлення #4006.

Шановні, в кого є "зелений тариф" все так, як я описав? Якщо ні поправте і допоможіть зрозуміти)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброй ночи всем.

Пока затишье на форуме, позволю себе "кинуть вопросик".

Для использующих "зеленый тариф", существует "ночной тариф" или нет?

 

Спочатку ви скажіть,у вас споживання перевищує генерацію? Якщо перевищує,тобі у вас буде працювати нічний та денний тариф...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Конкретно у меня потребление всегда превышает генерацию, по причине того, что последней у меня нет и никогда не было.

Просто если бы была у меня генерация, то я бы давно уже залез во все законы, и самостоятельно, из первоисточников узнал бы об этом.

А сейчас конкретно, мне заниматься этим некогда, поэтому и решил узнать об этом у специалистов.

Но похоже, понял, что с этим особо никто "не заморачивался". Почему-то, так как мне кажется все решили, "что-то дают... и на этом спасибо".

Ещё раз повторяю, никого не хотел обидеть. Если что не так, извиняюсь.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот только 0,5 от чего, от зеленого, или от бытового?

 

Від денного тарифу...

 

Добавлено через 3 минуты

Конкретно у меня потребление всегда превышает генерацию, по причине того, что последней у меня нет и никогда не было.

Просто если бы была у меня генерация, то я бы давно уже залез во все законы, и самостоятельно, из первоисточников узнал бы об этом.

А сейчас конкретно, мне заниматься этим некогда, поэтому и решил узнать об этом у специалистов.

Но похоже, понял, что с этим особо никто "не заморачивался". Почему-то, так как мне кажется все решили, "что-то дают... и на этом спасибо".

Ещё раз повторяю, никого не хотел обидеть. Если что не так, извиняюсь.

 

Ви дійсно праві,я цим не заморачиваюсь по тій причині,що в мене генерація завжди перевищує споживання.....А дають рівно стільки,скільки з генерувала СЕС,мінус власне споживання,так що не якого "спасибі",положено-віддайте....

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день.

Подскажите пожалуйста информацию. Поставили солнечные батареи, отдали счётчик в облэнерго на осмотр, перед тем как устанавливать. Уже две недели как не возвращают, не можем запустить станцию. Подскажите, есть ли нормы по срокам проверки и установки счетчика?

Спасибо!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день.

Подскажите пожалуйста информацию. Поставили солнечные батареи, отдали счётчик в облэнерго на осмотр, перед тем как устанавливать. Уже две недели как не возвращают, не можем запустить станцию. Подскажите, есть ли нормы по срокам проверки и установки счетчика?

Спасибо!

 

Это не проверка а параметризация.

Позвоните и спросите. Может его потеряли

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всем солнца. Здесь есть определенная хитрость. У меня летом есть генерация во время ночного тарифа. Панели на Юго-Восток. И РЭС считает выработку по двум тарифам ночная выработка минус потребление и дневная выработка минус потребление. Причем ЗТ одинаковый для дня и ночи, а потребление считают день ночь. Киевская обл. Бородянский р-н:)
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день.

Подскажите пожалуйста информацию. Поставили солнечные батареи, отдали счётчик в облэнерго на осмотр, перед тем как устанавливать. Уже две недели как не возвращают, не можем запустить станцию. Подскажите, есть ли нормы по срокам проверки и установки счетчика?

Спасибо!

А не надо ждать ихнего звонка, надо ехать в рэс и спрашивать где счётчик. Мне тоже говорили две недели, однако через неделю поехал к ним и он был готов. Сразу оплатил замену счетчика. Потом монтажников сам позвонил чтоб приехать поставить.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня летом есть генерация во время ночного тарифа.

 

Це як розуміти?....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Генерация сейчас начинается с 5 утра. А ночной тариф до 7 утра. Я тоже сначала был в ступоре откуда киловатты добавлятся ночью ))
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Генерация сейчас начинается с 5 утра. А ночной тариф до 7 утра. Я тоже сначала был в ступоре откуда киловатты добавлятся ночью ))

 

На скільки я розумію,що коли з являється генерація,то пропадає споживання та різниці нема,чи то ніч чи то день,до нічного тарифу не повинно додаватися,а навпаки,повинно бути менше споживання.....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На скільки я розумію,що коли з являється генерація,то пропадає споживання та різниці нема,чи то ніч чи то день,до нічного тарифу не повинно додаватися,а навпаки,повинно бути менше споживання.....

 

Это так, когда идёт генерация выше потребления, то потребление исчезает. Но счётчик просто тупо записывает в какое время (день или ночь) шла генерация либо потребление. Так же есть просто данные на счетчике общее потребление и общая генерация.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Стесняюсь спросить, как это видео связано с зеленым тарифом? Мож хоть железка гибридная?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шановна спільнота! Який порядок дій,коли перестає працювати лічильник на ЗТ, який регламент та на які правові документи (закони) потрібно звертати увагу.Гарантія на лічильник вже закінчилась. РЕМ пропонує купувати новий.....
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Стесняюсь спросить, как это видео связано с зеленым тарифом? Мож хоть железка гибридная?

 

Эта железяка позволяет снизить потребление из сети. :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шановна спільнота! Який порядок дій,коли перестає працювати лічильник на ЗТ, який регламент та на які правові документи (закони) потрібно звертати увагу.Гарантія на лічильник вже закінчилась. РЕМ пропонує купувати новий.....

Потрібно глянути, в договорі про приєднання чи додатках до нього межу балансової належності. В кого на балансі знаходиться лічильник той і відповідає за нього.

Щодо законів, їх багато) Можна спробувати послатися на ПРАВИЛА роздрібного ринку електричної енергії(zakon.rada.gov.ua/laws/show/v0312874-18),

відповідно до розділу ІІ п. 2.2.6:

2.2.6. Межа балансової належності та експлуатаційної відповідальності для індивідуальних будинків між споживачем та оператором системи встановлюється:

1) у разі відгалуження від лінії електропередачі неізольованим проводом - у точці кріплення проводів лінії електропередачі до перших ізоляторів на будівлі або на трубостояку (при повітряному вводі);

2) у разі кабельного вводу або використання ізольованого проводу при відгалуженні від лінії електропередачі - на наконечниках кабелю живлення або ізольованого проводу на ввідному пристрої будівлі, якщо ввідно-розподільний пристрій розташований усередині будівлі, або на вихідних клемах вузла вимірювання, якщо ввідно-розподільний пристрій та вузол обліку електроенергії розміщені ззовні будівлі.

За стан контактних з’єднань на межі експлуатаційної відповідальності та на вхідних і вихідних клемах, опломбованих у вузлах обліку засобів вимірювальної техніки, відповідає оператор системи.

Заміну елементів вузла обліку забезпечує його власник.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Потрібно глянути, в договорі про приєднання чи додатках до нього межу балансової належності. В кого на балансі знаходиться лічильник той і відповідає за нього.

Щодо законів, їх багато) Можна спробувати послатися на ПРАВИЛА роздрібного ринку електричної енергії(zakon.rada.gov.ua/laws/show/v0312874-18),

відповідно до розділу ІІ п. 2.2.6:

2.2.6. Межа балансової належності та експлуатаційної відповідальності для індивідуальних будинків між споживачем та оператором системи встановлюється:

1) у разі відгалуження від лінії електропередачі неізольованим проводом - у точці кріплення проводів лінії електропередачі до перших ізоляторів на будівлі або на трубостояку (при повітряному вводі);

2) у разі кабельного вводу або використання ізольованого проводу при відгалуженні від лінії електропередачі - на наконечниках кабелю живлення або ізольованого проводу на ввідному пристрої будівлі, якщо ввідно-розподільний пристрій розташований усередині будівлі, або на вихідних клемах вузла вимірювання, якщо ввідно-розподільний пристрій та вузол обліку електроенергії розміщені ззовні будівлі.

За стан контактних з’єднань на межі експлуатаційної відповідальності та на вхідних і вихідних клемах, опломбованих у вузлах обліку засобів вимірювальної техніки, відповідає оператор системи.

Заміну елементів вузла обліку забезпечує його власник.

 

Дякую,але тут видно без пляшки не розібратися......:Search:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

... коли перестає працювати лічильник на ЗТ... Гарантія на лічильник вже закінчилась. РЕМ пропонує купувати новий.....

Я конечно очень сочувствую товарищу, однако когда полгода назад я говорил, что все этим закончится, было такое впечатление, что тут собрались только одни работники РЭС. Короче заклевали-заплевали тогда меня.

Инкогнито, марку счетчика обнародуете? Француз?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Други, всем привет!:flag1:

Вот и я решил вступить т.с. в эту стязу, есть масса вопросов.

 

Виниичане - откликайтесь.

Буду благодарен за бесценный опыт!!!

 

Мой расход в год до 10000 кВт/ч

Ввод 1,3 Квт.

Продавать в принципе, не самоцель, главное себе.

Сколько добавить кВт на ввод и сколько это обойдется?

Я так понимаю, тут бумажка сама стоит кучу денег и подключение (работа) или замена вводного кабеля.

Есть ли смысл ставить 3 фазы, когда у меня одна?

 

Большое спасибо!!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це як розуміти?....

 

Ночной тариф до 7 утра, а солнышко встает несколько раньше, т.к. на юго-восток стоим :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...