Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Сервіс автоматичної перевірки законності будівництва практично будь-якого об'єкту

apxitektop

Рекомендовані повідомлення

Вітаю!

Можливо комусь з форумчан буде корисним мій сервіс - URBANDATA GEO, який дозволяє обрати будь-яку точку на мапі, і отримати інформацію про наявність/відсутність дозвільних документів на будівництво, отримати дані про земельну ділянку, дізнатися про те, які об’єкти можуть бути розміщені на обраній ділянці, а також дізнатися про наявність/відсутність судових рішень щодо об’єкту або ділянки.

Цей функціонал безкоштовний.

Нажаль, на сьогодні за відсутності у ділянки кадастрового номеру система не може здійснити пошук.

✔️ У випадку, якщо ви знаходитеся поруч з об’єктом, що будується, але даних про дозвільні документи не знайдено, або коли у випадку відсутності кадастрового номеру ділянки ви не можете перевірити законність ведення робіт, ми надаємо можливість в режимі онлайн сформувати та подати запит до відповідного органу з метою отримати інформацію про наявність/відсутність дозвільних документів (та отримати їх скан-копію) та подати скаргу не незаконне будівництво.

 

На порталі URBANDATA також зібрано дані ДЗК та реєстрів ДАБІ.

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мабуть інфа лише по Києву, а то по Львову що не будівля то все

 

"Відсутні дозвільні документи ДАБІ. Будівництво об’єктів не передбачених дозвільними документами є порушенням." :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мабуть інфа лише по Києву, а то по Львову що не будівля то все

 

"Відсутні дозвільні документи ДАБІ. Будівництво об’єктів не передбачених дозвільними документами є порушенням." :)

 

По всій Україні.

Якщо даних в Реєстрі ДАБІ немає, то такі дані в видаватиме система. В нас нажаль і кадастр неповний, і в ДАБІ дуже багато даних не оприлюднено.

В таких ситуаціях отримати документи мона лише через запити...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Проверил только что свой участок. Строй паспорт получен в начале года, уведомление о начале работ тогда же. Кадастровый есть.

 

Пишет"нема дозвильных документов"

 

Сомнительный сервис

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо! Разместил Вашу ссылку в viber чате нашего котеджного городка. Вы не против?

 

Звісно не проти)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Проверил только что свой участок. Строй паспорт получен в начале года, уведомление о начале работ тогда же. Кадастровый есть.

 

Пишет"нема дозвильных документов"

 

Сомнительный сервис

 

Якщо повідомлення є в реєстрі ДАБІ, і кадастровий номер вказано вірно, то можете написати мені в приватні повідомлення, і я перевірю, чому не відображає Ваше повідомлення.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо повідомлення є в реєстрі ДАБІ, і кадастровий номер вказано вірно, то можете написати мені в приватні повідомлення, і я перевірю, чому не відображає Ваше повідомлення.

 

по Львову по кількох будинках надимав орієнтовно 1980-1985 року забудови, все без доків.

 

Школа то є доки.

 

новобудова 2016 року здачі, доків нема.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

по Львову по кількох будинках надимав орієнтовно 1980-1985 року забудови, все без доків.

 

Школа то є доки.

 

новобудова 2016 року здачі, доків нема.

 

Фактично, реєстр ДАБІ ведеться нормально лише з 2015 року... А все, що було до цього, може досі бути лише на папері. Ми перевіряємо лише те, що є в реєстрах, а все інше можна отримати тільки через запити (які також автоматизували).

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вітаю!

Можливо комусь з форумчан буде корисним мій сервіс - URBANDATA GEO

 

23,11 получил от "Дия" регистрацию начала работ - проверил в вашем сервисе, пишет "разрешений на строительство нет".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23,11 получил от "Дия" регистрацию начала работ - проверил в вашем сервисе, пишет "разрешений на строительство нет".

 

Можете кадастровий номер або реєстраційний номер скинути в ПП - перевірю.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...