Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

подскажите по документам

vopros

Рекомендовані повідомлення

Добрый день! С наступающим всех форумчан!

 

Подскажите пожалуйста, с какими нормативными документами необходимо ознакомиться, чтобы разобраться с зависимостью типа фундамента от грунтов.

 

Также буду очень признателен если порекомендуете достойную литературу про грунты и фундаменты для частного коттеджного строительства.

 

Очень интересная для меня тема, но к сожалению некому направить в верном направлении, видео на ютуб-е великое множество, а хочется вникнуть изначально правильно.

 

С уважением Владимир.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день! С наступающим всех форумчан!

 

Подскажите пожалуйста, с какими нормативными документами необходимо ознакомиться, чтобы разобраться с зависимостью типа фундамента от грунтов.

 

Также буду очень признателен если порекомендуете достойную литературу про грунты и фундаменты для частного коттеджного строительства.

 

Очень интересная для меня тема, но к сожалению некому направить в верном направлении, видео на ютуб-е великое множество, а хочется вникнуть изначально правильно.

 

С уважением Владимир.

 

Посмотрите ДБН В.2.1-10-2009 Основи та фундаменти будинків і споруд

kbu.org.ua/assets/app/documents/dbn2/50.1.%20ДБН%20В.2.1-10-2009.%20Об~єкти%20будівництва%20та%20промисло.pdf

 

5 КЛАСИФІКАЦІЯ ОСНОВ І ФУНДАМЕНТІВ ЗА ПРИНЦИПАМИ ПРОЕКТУВАННЯ

 

7.3 Нормативні і розрахункові характеристики ґрунтів

 

9 ВИМОГИ ДО ПРОЕКТУВАННЯ ОСНОВ І ФУНДАМЕНТІВ НА ГРУНТАХ З ОСОБЛИВИМИ ВЛАСТИВОСТЯМИ

 

Посмотрите, может найдёте что-то полезное:)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...