Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

"Шуба" своїми руками...?!

Nobel

Рекомендовані повідомлення

Виникла ідея використати замість "короїда" "шубу" методом набризка.

 

Але шубу робити самому в такій пропорції: 1 (білий цемент) :2(пересіяний через сито пісок) + якась модифікуюча гідроізолююча добавка + порошковий барвник...

 

Це все наносити на підготовлену поверхню (пінопласт + клей+ сітка+ клей + грунтовка і тоді вже колорована "шуба")....

 

Ясно що виходить дешевше ніж "короїд"...та і зробити простіше.

 

Чи має право на життя таке рішення???

 

Хто що порадить?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шуба как на фото у моей бабушки в доме примерно по такой технологии строилась.

 

Моя бабушка рассказывала как строили дом 40 лет назад, до сих пор держится...

 

На стену дома крепилась сетка, потом делался жидкий раствор, добавлялся

мелкий 1-3мм гранит камень, цемент... наносилось эта смесь набрызгом при помощи веника из прутьев лозы...

502422221_May2009442.thumb.jpg.8b78bc897dff85b8b1ca099680b64876.jpg

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шуба как на фото у моей бабушки в доме примерно по такой технологии строилась.

 

Моя бабушка рассказывала как строили дом 40 лет назад, до сих пор держится...

 

На стену дома крепилась сетка, потом делался жидкий раствор, добавлялся

мелкий 1-3мм гранит камень, цемент... наносилось эта смесь набрызгом при помощи веника из прутьев лозы...

 

Мой дед строил дом в 1957 и стены покрыл "шубой", правда использовали тогда обычный серый цемент. Стоит до сих пор без ремонтов и выглядит очень хорошо.

Пару лет назад покрасили фасадной краской. Фото в прикрепленном файле. За качество не пинайте, другого нет.

Себе также буду делать "шубу" по газобетонных блоках.

IMG_3651.thumb.jpg.0431c163af2b194173b6d99aee02c21d.jpg

Змінено користувачем SIV
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

як думаэте, буде та "шуба" триматися по клей-цементу, нанесеному на сытку по пынопласту???

 

чи правильні пропорції і чи робити на білому цементі чи на сірому?

 

якої марки барвник добавляти???

 

 

ті "шуби" які нанесені на звичайну штукатурку/чи на цеглу одразу - я знаю...

 

тут цікавить нанесення "шуби" на заклеєний клей-цементом піполаст...тобто на таку поверхню, на яку наносять короїд/баражек/слон і т.д....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Виникла ідея використати замість "короїда" "шубу" методом набризка.

 

Але шубу робити самому в такій пропорції: 1 (білий цемент) :2(пересіяний через сито пісок) + якась модифікуюча гідроізолююча добавка + порошковий барвник...

 

Це все наносити на підготовлену поверхню (пінопласт + клей+ сітка+ клей + грунтовка і тоді вже колорована "шуба")....

 

Ясно що виходить дешевше ніж "короїд"...та і зробити простіше.

 

Чи має право на життя таке рішення???

 

Хто що порадить?

Цемента дофига :D

У меня на такой пропорции прочность 1200 получается, оно на шубе надо?

Нужно - хороший крупный мытый песок, если рядом нет - тогда речной и мелкий отсев, фракции 1,5-3

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

як думаэте, буде та "шуба" триматися по клей-цементу, нанесеному на сытку по пынопласту???

 

чи правильні пропорції і чи робити на білому цементі чи на сірому?

 

якої марки барвник добавляти???

 

 

ті "шуби" які нанесені на звичайну штукатурку/чи на цеглу одразу - я знаю...

 

тут цікавить нанесення "шуби" на заклеєний клей-цементом піполаст...тобто на таку поверхню, на яку наносять короїд/баражек/слон і т.д....

Можно делать и на сером, если в темные цвета. Единственное но - если полезут высолы, то уже все... ничем не избавиться. Ну и цемент серый... он разноцветный сам по себе... Цвет гулять будет. У меня с одной партии цемента в разных мешках оттенки от серого до голубого и зеленого :D

Красители - пигменты для бетона, у вас там Байер должны продавать, его на тротуарные плиты используют. Дозировка от 0,2% до 3% на белом цементе, до 6% на сером.

Вот с дозировками гемор... На мешок цемента идет от 10 гр до 1,5 килограмм пигмента. И отвешивать нужно точно - иначе цвет уйдет. Ну и количество воды на цвет тоже влияет, больше-меньше - уже другой оттенок.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну знач правильним шляхом іду...

 

краще таки на білому...

 

яка точна пропорція цемент/пісок/відсів (гранітна крошка?)...

 

буде триматися на цлей-цементі...?:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну знач правильним шляхом іду...

 

краще таки на білому...

 

яка точна пропорція цемент/пісок/відсів (гранітна крошка?)...

 

буде триматися на цлей-цементі...?:beer:

 

Сильно прочная шуба может порвать ваш клей... 1/5-1/6 скорее всего

С пропорциями сложнее, у меня весовые идут...

1 часть цемента, 2 песка, 2-3 мелкого щебня.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так як краще "подружити" шубу і пінопласт? все-рівно ж потрібно буде клеїти сітки + клй-цемент...

а потім вже шубу? чи ще перед тим грунтувати клей-цемент?

 

щебень гранітний?

 

мож хто має фото свіжих будов під шубою з барвником, яка покрита по пінопласту?:rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По пенопласту в любом случае сетка и клей, грунтовать.

А наполнитель может любой быть - известняк, мраморная крошка, гранитный отсев, крупный песок - что рядом есть :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сфоткаю позже и выложу фото шубы из серого цемента по ПСБ (с сеткой и шпаклевкой). Стоит нормально. У меня на даче из белого - стоит 9 лет, но есть тонкие длинные трещинки - типа усадка домика
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сфоткаю позже и выложу фото шубы из серого цемента по ПСБ (с сеткой и шпаклевкой). Стоит нормально. У меня на даче из белого - стоит 9 лет, но есть тонкие длинные трещинки - типа усадка домика

 

Давайте фото.

Для однорідностіі кольору майстри рекомендували розробляти розчин для повністю однієї стіни. Тоді різницю буде мало замітно, навіть якщо колір другої стіни буде інакший.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

та проблемно буде всю стіну одразу зробити...в мене 2 стіни великі...не знаю, чи за день вправимося...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сегодня внутри ребята штукатурили, спросил про шубу по ПСБ. Делают, цена шубы 12 грн кв. м, набрызг машинкой, густой раствор - шуба крупнее, жидкий - шуба мельче (зерно). Пропорции таковы: 1 часть цемента, 2 части песка, 1 часть клея для ПСБ (обязятельно). Прикинули по ценам: разница на 100 квадратах - выигрыш около 5000 грн, короед дороже и работа и материал.
  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тобто не добавляти гранітну крошку??? чисто пісок/цемент/ і клей для пінопласту...?

 

а як з різними гідрофобними добавками для зменшення водопоглинання? і як бути з кольоровими добавками?

 

це все вони роблять на основі звичайного цементу чи білого?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Давайте фото.

Для однорідностіі кольору майстри рекомендували розробляти розчин для повністю однієї стіни. Тоді різницю буде мало замітно, навіть якщо колір другої стіни буде інакший.

 

Вы как себе представляете это? у белого цемента время схватывания при +20 С - 40 минут. За 40 минут нанести шубу на всю стену? чет не очень верится...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так все-таки робити шубу на базі сірого чи білого цементу? (треба отримати відтінок - сіро/темно фіолетево-грязний:)) з гранітною крошкою чи без?

 

бравник такий як добавляють в бруківку? тобто порошковий?;-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мастера делали на основе белого цемента без крошки. После высыхания красили фасадной краской Днепропетровской, завтра уточню подробности и адрес дома, что бы глянуть.
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В песок добавляете краситель порошковый, перемешиваете, потом цемент и все остальное.

На темный красно-фиолетовый вполне можно и на сером цементе сделать.

180 или 130 красный краситель 3-4% (по вкусу ;))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я взагалі хочу барвник в розчин добавляти...не хочу гратися з фарбування...

 

Не раджу так робити, бо виникає багато "нюансів". Моя сестра в себе на будинку робила набризк цієї осені, як результат "зроблено" три стіни і бригада відісліна подалі. Отже маю реальний досвід як НЕ робити. Отже:

1) НЕ варто робити півстіни за день - гарантовано буде видно стик.

Більш того розчин варто замішувати зразу на всю стіну щоб був однієї густини, або чітко контролювати замішування. Розчини різної густини відрізняються на стіні!

2) НЕ варто добавляти насичений барвник - підуть "плями", хоч можливо є майстри що вміють без плям (сумніваюсь)

3) Якщо малювати поверху, то для різних фарб - різна технологія. Зокрема для силікатної (дуууже дорого) треба щоб стіна сохла НЕ менше семи днів, інакше плями.

 

Планую весною і собі набризк робити. Наразі знайшов ніби серйозних майстрів по 30-35 грн (без покраски але з риштуванням). Ціна дорога але я бачив роботу дешевших майстрів - НЕ хочу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в своєму випадку буду робити сам з своїми підсобниками...

 

досвід по утепленню пінопластом є...

 

інстурменти/риштування всі свої...

 

єдине що не займався нанесенням "шуби"...треба буде потренуватися на окремих листах пінопапласту (з нанесеним клеєм/сіткою і "шубою")...щоб дослідити нюанси...

 

А наносити саме простіше/ефективніше з допомогою такого ? www.hobbyport.ru/mk_other/i_myself/9111_shuba_dlya_doma.htm

 

на ринку 100-120 грн....

чи щось можна придумати інше (ну крім віника і компресора...його в мене немає:()

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Знов ж таки. Оті серйозні майстри казали, що набагато акуратніше наносини віником, а не машинкою. Чому - я не можу пояснити - це їх слова.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Аккуратнее и быстрее - пистолетом, но оно денег стоит.

А так - кто к чему привык. Машинкой нормально наносится, просто приловчиться нужно :)

(ссылка устарела)

ну или самому поморочиться

(ссылка устарела)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...