Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Допоможіть купити якісну фарбу для кованих воріт!

neoteh

Рекомендовані повідомлення

Ситуація така) Є знайомий ковщик, зробив ворота і калітку! Прийшов час фарбувати!

Є декілька проблем) В 90% випадках він фарбує hammerite-ом, деколи снежкою... Якість кінцевого результату, через малий проміжок часу мене не влаштовує)

Річ в тому, що є в мене вироби, пофарбовані хамерайтом років 7тому назад, виглядають добре, ржавчини немає, трохи помутніли(потерти пальцем добре, чорні)! Є вироби пофарбовані рік-два тому, виглядають гірше ніж ті старі, місцями вже ржавчина!! Думаю, що це повязано з погіршенням якості і самої фарби(може підробка, оскільки фарба дуже популярна в нас, кращої не купити) і металу, оскільки останній теж якось дивно цвіте, хоча знаходиться в приміщенні! Сам коваль, каже що раніше такого поганого матеріалу не було)) І фарба каже не та! Мені здається що весь хамерайт в нас то підробка, або так попсувався, я не знаю навіть)) От такий

618_kraska_hammerite_glyantsevaya_1.jpg

Але то таке. Почав моніторити трохи фарби, вирішив взяти щось хороше, бо через рік-два фарбувати не вихід!

Дивився в сторону WS plast, вирішив брати і грунт і фарбу! Знайшов сайт (www.ws-plast.com.ua/) не реклама, написав на пошту , дзвонив, написав на вайбер ніхто нічого не відповідає((

Хто з Вас може мені таке продати?)) або ткнути де можна купити, бо знайти щось її не можу!!!

Можливо є якісь рекомендації, по іншій фарбі, може й не треба мені того вс пласта?? Може є щось хороше, чим Ви фарбуєте? Може є той же хамерайт якийсь оригінал?) порадьте/продайте/відправте де купити)))

Ворота такі, колір має бути +/- так, може бути трохи коричновіша!

з.и. чим закриті ворота? пластик? монолітний полікарбонат?

9ceb7ce5eeb0.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Оцинкуйте ворота гарячим цинкуванням, тоді легенька поліровка-матування, тоді або WS, або будь які фарби на цинк. Можливий варіант піскоструй, тоді цинкування напиленням або цинковмісний грунт, тоді майже будь які фарби
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Краска это в конце, гораздо важнее подготовка.

Себе летом красил молотковой краской Polifarb 3в1, в 2 слоя.

Но до этого, весь метал почистил от ржавчины, обработал преобразователем ржавчины, так как уже через 2 часа зачищенный метал начинает окислятся от влаги которая есть в воздухе и пока свариш ворота они уже имеют очаги ржавчины ну и чистить потом сваренные ворота не удобно, легче пока метал не порезаный.. Преобразователь создает защитную пленку.

После сварки опять зачистил проблемные места и нанес преобразователь.

Потом слегка зачистил наждачкой, потому что выступили соли на поверхности, обезжирил растворителем.

И только после этого начал красить. После первого слоя выждал неделю, прошел дождик, и вылезла ржавчина в паре сложных для обработки мест. Зачистил их и покрасил все вторым слоем. Пока все держится.

Подобным образом обработал и покрасил гаражные ворота 3 года назад. Краска Зебра, простая не 3в1, даже не грунтовал. Все в порядке.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ситуація така) Є знайомий ковщик, зробив ворота і калітку! Прийшов час фарбувати!

Є декілька проблем) В 90% випадках він фарбує hammerite-ом, деколи снежкою... Якість кінцевого результату, через малий проміжок часу мене не влаштовує)

Річ в тому, що є в мене вироби, пофарбовані хамерайтом років 7тому назад, виглядають добре, ржавчини немає, трохи помутніли(потерти пальцем добре, чорні)! Є вироби пофарбовані рік-два тому, виглядають гірше ніж ті старі, місцями вже ржавчина!! Думаю, що це повязано з погіршенням якості і самої фарби(може підробка, оскільки фарба дуже популярна в нас, кращої не купити) і металу, оскільки останній теж якось дивно цвіте, хоча знаходиться в приміщенні! Сам коваль, каже що раніше такого поганого матеріалу не було)) І фарба каже не та! Мені здається що весь хамерайт в нас то підробка, або так попсувався, я не знаю навіть)) От такий

618_kraska_hammerite_glyantsevaya_1.jpg

Але то таке. Почав моніторити трохи фарби, вирішив взяти щось хороше, бо через рік-два фарбувати не вихід!

Дивився в сторону WS plast, вирішив брати і грунт і фарбу! Знайшов сайт (www.ws-plast.com.ua/) не реклама, написав на пошту , дзвонив, написав на вайбер ніхто нічого не відповідає((

Хто з Вас може мені таке продати?)) або ткнути де можна купити, бо знайти щось її не можу!!!

Можливо є якісь рекомендації, по іншій фарбі, може й не треба мені того вс пласта?? Може є щось хороше, чим Ви фарбуєте? Може є той же хамерайт якийсь оригінал?) порадьте/продайте/відправте де купити)))

Ворота такі, колір має бути +/- так, може бути трохи коричновіша!

з.и. чим закриті ворота? пластик? монолітний полікарбонат?

9ceb7ce5eeb0.jpg

 

Грунтуемо ZINTEC, фарбуемо POLSWAT. Також їхню патіну використовуемо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Сам стою перед вибором фарби.

Шукаю з кольором темний графіт (профнастил на решті огорожі колір графіт).

Мій майстер пропонує мені пофарбувати нові ворота, хвіртку і фасадну огорожу польською півматовою чорною фарбою ЄДИНКА (1edynka). Правда нема кольору графіт.

 

Послухаю поради і рекомендації.

 

P.S.

Щоно згадав і поспілкувався з нашою підрядною організацією яка фарбувала нам портали на ПС 750 кВ Західноукраїнська.

Фарбували у 2011 році антикорозійною фарбою Polifarb "ЗАХИСТ 3В1".

Пройшло 6 років, пофарбовані поверхі як нові без тріщин і ржавих плям (слідів корозії).

 

Так що сиджу і думаю що ж всетаки купувати.

Змінено користувачем SIV
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сам стою перед вибором фарби.

Шукаю з кольором темний графіт (профнастил на решті огорожі колір графіт).

Мій майстер пропонує мені пофарбувати нові ворота, хвіртку і фасадну огорожу польською півматовою чорною фарбою ЄДИНКА (1edynka). Правда нема кольору графіт.

 

Послухаю поради і рекомендації.

 

P.S.

Щоно згадав і поспілкувався з нашою підрядною організацією яка фарбувала нам портали на ПС 750 кВ Західноукраїнська.

Фарбували у 2011 році антикорозійною фарбою Polifarb "ЗАХИСТ 3В1".

Пройшло 6 років, пофарбовані поверхі як нові без тріщин і ржавих плям (слідів корозії).

 

Так що сиджу і думаю що ж всетаки купувати.

 

Подивіться на таку фарбу VIK ferro gamma 0.75л - 193грн. 2,5л - 600грн.

IMG-1489474828569-V.thumb.jpg.486fc9d384496f687e16d997ebe1e663.jpg

IMG-1489474854755-V.thumb.jpg.18f43e2d3c0ed33f83e22b868c69c055.jpg

IMG-1489474869219-V.thumb.jpg.47269f9e23dd6f5934268a925981e62d.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подивіться на таку фарбу VIK ferro gamma 0.75л - 193грн. 2,5л - 600грн.

 

Жахлива фарба.

фарбували колір антрацит.

ефект піска після фарбування притягуе багато пороху і отримуем постійно грязний метал.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Жахлива фарба.

фарбували колір антрацит.

ефект піска після фарбування притягуе багато пороху і отримуем постійно грязний метал.

 

В епіцентрі побачив фарбу Denber Metal Hit (глянцева, матова і з ефектом ковки).

Чорна з ефектом ковки виглядає просто "бомба" але вона саме виглядає як посипана дуже дрібним піском (на дотик як бархат).

 

Але напевно буде з брудом так як Ви описали :( та і ціна 676 грн. за 2.5 л. не зовсім радує.

 

Яку фарбу Ви порадите, щоб надійно, надовго і не занадто дорого.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Жахлива фарба.

фарбували колір антрацит.

ефект піска після фарбування притягуе багато пороху і отримуем постійно грязний метал.

 

Сама краска неплохая.

Есть разные "фактуры" - гладкая глянец, "молотковый эффект" и "наждачка" .

Вы купили "наждачку".

 

Добавлено через 3 минуты

В епіцентрі побачив фарбу Denber Metal Hit (глянцева, матова і з ефектом ковки).

Чорна з ефектом ковки виглядає просто "бомба" але вона саме виглядає як посипана дуже дрібним піском (на дотик як бархат).

 

"Наждачка" так и выглядит. С ней как с тканью "велюр", провел рукой и имеет другой оттенок.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 роки потому...
  • 3 місяці потому...

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...