Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Продам АКБ Бош 12 вольт

borg

Рекомендовані повідомлення

Продам АКБ шуруповерта Бош 12 в. Перепакован с Нк-Кд на Ли-Ион высокотоковый. Емкость 2500 мАч. Заряжается от родного ЗУ. В наличии 2 АКБ. Цена 750 гр за одну АКБ. Перепакую любую АКБ шуруповерта. Звоните 067 4404129 Юрий. Или borg@ukr.net

med_gallery_1_6_247686.jpg.1e00d3617c9a9d8fe26f18fd070c4cfd.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Продам АКБ шуруповерта Бош 12 в. Перепакован с Нк-Кд на Ли-Ион высокотоковый. Емкость 2500 мАч. Заряжается от родного ЗУ. В наличии 2 АКБ. Цена 750 гр за одну АКБ. Перепакую любую АКБ шуруповерта. Звоните 067 4404129 Юрий. Или borg@ukr.net

 

цена перепаковки?

город, р-н?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 вольт - цена 650 гр. 12 вольт - 750 гр. 14 вольт - 900 гр. 18 вольт - 1250 гр. Киев - Бровары - Борисполь. От 1 до 3-х дней.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну, ну... Від рідного кажете. Його переробляли чи так сойдёт? Я подробиць не знаю, на скільки грамотно і правильно вам то зробили, проте хату застрахувати від пожежі варто.

Оу, то ви самі робите? Розкажіть-но нам про балансування банок, про захисти, про режими зарядки. Варите чи паяєте?

Якось для себе робив, вилізло пару приколів про які не думав... У результаті ціна питання росла або ризики - нюанси залишались. То й цікаво, як ви їх вирішили чи тупо замовчали і клієнта не попереджаєте.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну, ну... Від рідного кажете. Його переробляли чи так сойдёт? Я подробиць не знаю, на скільки грамотно і правильно вам то зробили, проте хату застрахувати від пожежі варто.

Оу, то ви самі робите? Розкажіть-но нам про балансування банок, про захисти, про режими зарядки. Варите чи паяєте?

Якось для себе робив, вилізло пару приколів про які не думав... У результаті ціна питання росла або ризики - нюанси залишались. То й цікаво, як ви їх вирішили чи тупо замовчали і клієнта не попереджаєте.

грамотну зарядку з балансуванням і захистом можна і всунути. місця не багато займе. а от 10 або 14 вольт від однакової кількості банок при 30 амперах в компатному об'ємі без вентиляції - виглядає фантастикою.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

t-bird, Струму там як пити дати буде 30 А.

Хто казав про одинакуву к-сть банок для різних напруг?! Це ви собі придумали...

Навіть напівдохлі елементи з бучних АКБ по два в паралель легко видають 30+ А. Біда у тому, що це втриччі вище передбаченого виробником струму (4,5А на банку)

Всунути то можна, але там ціна питання інша зовсім у результаті. А з захистом геморой через струм і алгоритм. Струм КЗ не значно вищий від робочого пікового. А звичний захист вимагає обезточення для перезапуску після спрацювання...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Навіть напівдохлі елементи з бучних АКБ по два в паралель легко видають 30+ А

Та ну :) . Це при КЗ протягом перших 5 секунд?

А з захистом геморой через струм і алгоритм.

Нема там ніякого геморою. Плата захисту на 3-4 послідовні літієві банки аж біля 3-4 баксів коштує. З потужними транзисторами в якості ключів - за паспортом 30 А довготривало тягне. На практиці ще жодного разу не "вибивало" захист (окрім випадку блокування шпинделя, що було аж один раз, коли спеціально блокував зажатий в патроні шестигранний ключ), при тому що акумулятори я собі поставив не ноутбучні напівдохлі, а свіженькі силові LG HE4, в яких довготерміновий паспортний струм розряду 20 А і максимальний 30 А.

Срум КЗ не значно вищий від робочого пікового.

Однак правильно підібраний захист не спрацьовував ще жодного разу при штатній роботі. Лише в разі блокування шпинделя.

А звичний захист вимагає обезточення для перезапуску після спрацювання.

Це неправильно підібраний захист, знову ж таки. Правильно підібраний захист для шуріка не потребує перезапуску.

 

Щодо балансування - з метою балансування встановлено окремий роз’єм, яким акумулятор підключається до зарядного пристрою Turnigy Accucell 6, який здійснює заряджання й балансування акумуляторної батареї. А ще я нещодавно замовив окремий балансир (0,8 бакса), який можна використовувати для балансування під час зарядки в звичайному зарядному стакані (звісно рідні нутрощі стакану витряхнуті й туди встановлена плата CC-CV зарядного пристрою). Балансир можна буде як в корпус акумулятора додати, так і підключати зовні - я поки що зупинюся на другому варіанті.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

t-bird, Струму там як пити дати буде 30 А.

Хто казав про одинакуву к-сть банок для різних напруг?! Це ви собі придумали...

ну, ні 10 ні 14 в "літієвий" діапазон не потрапляють. Точніше - потрапляють лише у маркетологів:)

Це наводить на думку про якийсь перетворювач.

 

Добавлено через 1 минуту

t-bird

Навіть напівдохлі елементи з бучних АКБ по два в паралель легко видають 30+ А

Ага, 1 раз і зовсім не довго. Потім пухнуть і рвуть внутрішній запобіжник.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ні 10 ні 14 в "літієвий" діапазон не потрапляють.

14,4 В - то 4 послідовні банки за номінальною напругою.

10,8 В - то є 3 послідовні банки за номінальною напругою.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

MaksymS, можна посилання на конкретний описаний вами модуль захисту. Мені його не вистачає... Те що брав, не хоче працювати коректно навіть після калібровок по струму і вимагає обезточення :(

 

Із ваших відповідей зрозуміло, що робота проведена якісно і заслуговує поваги, та названої ціни питання. :)

 

 

t-bird, Якщо "дохлість" визначати не на око а тестером АКБ, а також підібрати АКБ по залишковій ємності та внутрішньому опору - жодних проблем немає. ;) Чітко відомо що є і як працюватиме.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наприклад ось. Плата універсальная на 3 або 4 послідовних літієві банки. Конкретна конфігурація залежить від положення одного резистора та однієї перемички - детальніше дивіться на в даташиті на контроллер. Або просто знайти в гуглі фото плати на 3S та 4S й порівняти - відмінності внизу плати під літерами VL. Або зразу купувати плату з потрібною конфігурацією.

Але я спочатку замовив плату 3S на 12 В шурік, але передумав й вирішив що від 14,4 В він крутити гірше не стане - тому після отримання перепаяв на конфігурацію 4S й поставив 4 банки літію - крутить чудово, не перегрівається. Да, шурік в мене китайський Hyundai A1201. В результаті на повністю розряджених акумуляторах шурік крутить ще на повню потужність!

Якщо РАПТОМ буде спрацьовувати захист від перевищення струму (дуже малоймовірно, але усяке буває) - треба зменшити опір токового шунта, допаявши в паралель ще резисторів 0,01 Ом.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

MaksymS, Шунт не варто чіпати. Даташит на контролер доступний: datasheet.sii-ic.com/en/battery_protection/S8254A_E.pdf

Надійніше перерехувати і задати потрібні параметри. Наприклад, затримку на спрацювання ітд, струп спрацювання ітд.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...