Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Какой фирмы Металочерепицу купить?

xtrail

У кого какая металочерепица?  

599 користувачів проголосувало

У вас немає прав на голосування в цьому опитуванні, або на перегляд результатів опитування. Будь ласка, войдите или зареєструйтеся для голосування в опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

На Будсервісі і SSAB (7024) і Relief iceCrystal ThyssenKrupp (7024) з магній цинком. Можете і там поцікавитись, якщо той колір потрібен.

 

Командантэ, просто у тайла сейчас упор на вестальпин (нада объемы по нему делать и на рынке не так его много = легче продавать), поэтому другое возят реже.

SSAB (7024) реально много ввезено в этом году.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

SSAB (7024) реально много ввезено в этом году

Этот цвет последние два года достаточно популярным стал (9005 так же), красно коричневые цвета уже приелисьэ

 

 

 

(нада объемы по нему делать и на рынке не так его много = легче продавать)

Стратегия правильная.

No pasaran

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

який виробник окрім Ruukki працює з SSAB-ом в кольорі RR2H3 ?

RR это колировка руукки, по RAL колировке это цвет 7024. SSAB на Сталексе,Арсенале,Тайле, Будсервисе.... есть. Рал 7024 был на Сталексе и Будсервисе точно, у других ХЗ...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

RR это колировка руукки, по RAL колировке это цвет 7024. SSAB на Сталексе,Арсенале,Тайле, Будсервисе.... есть. Рал 7024 был на Сталексе и Будсервисе точно, у других ХЗ...

 

RR2Н3 = По РАЛ это цвет 7021. Его кроме Руукки нигде не найдете.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

RR2Н3 = По РАЛ это цвет 7021. Его кроме Руукки нигде не найдете.

Согласен, но это буквально полутона, поэтому разница не значительная имхо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Согласен, но это буквально полутона, поэтому разница не значительная имхо.

 

Ровно середина между черным и 7024 (имхо)

IMG_1582.thumb.JPG.a22db3e8da86b618bf3982a0607b9ad7.JPG

IMG_1583.thumb.JPG.8bdf6e12c4cf9b1e78e59717996ab90a.JPG

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...

Рынок меняется, много нюансов новых. Стоит вопрос замены старой кровли на металлочерепицу. Руккки как всегда вроде впереди всех (по бюджету 170-230 грн./кв.м.), но это 0.45мм и профиль Монтерей или Деккорей Гранд.

 

Смотрю на альтернативу: Тайл и Будсервис в профиле Модерн - металл Арцелор и толщина 0.5мм.

 

Киевские продавцы (компании умышленно не буду называть) советуют взять 0.45 рукки в мате, нежели Тайл или Будсервис 0.5 в мате с Арцелор металла.

 

Вопрос: ЧТО думает по сему поводу уважаемая и наученная на своих пробах и ошибках публика???

 

Разница в цене по металлу и комплектующих вцелом вроде порядка 500 у.е. (дороже руукии). Но не будет ли это переплата за имя и не больше?

 

Прошу совет. Хочется на лет 20-30 забыть о вопросе кровли.

 

Спасибо:beer::beer::beer::beer:!!!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25-30 лет, это вы уж слишком. И важнее не толщина металла, а реальное содержание цинка и толщина ЛКП.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25-30 лет, это вы уж слишком. И важнее не толщина металла, а реальное содержание цинка и толщина ЛКП.

 

Ну а тут одне за інше чіпляється. Відкрийте каталоги виробників металу. Не знайдете 225-275мг цинку в металах товщиною 0.45. Тільки 0.5. Тому і виходить, що якісний метал він і цинку більше має і товщину.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут и выбирать нечего, конечно же 0.5мм матовый или арселор или Тиссен. Даже если бы выбирали между 0.5мм руукки мат и немцем 0.5 мм разницы в качестве нет никакой, а в 0.45мм очевидно лучше 0.5мм. У руукки надо рассматривать эксклюзивные покрытия ими разработанные, в этом случае конечно же более предпочтительнее пурал или пурекс.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну а тут одне за інше чіпляється. Відкрийте каталоги виробників металу. Не знайдете 225-275мг цинку в металах товщиною 0.45. Тільки 0.5. Тому і виходить, що якісний метал він і цинку більше має і товщину.

 

Не соглашусь.У Руукки в матовом полиестре и в толщине 0,5мм (Ruukki 30RM), и в толщине 0,45мм (Ruukki 20RM) содержание цинка 275г.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не соглашусь.У Руукки в матовом полиестре и в толщине 0,5мм (Ruukki 30RM), и в толщине 0,45мм (Ruukki 20RM) содержание цинка 275г.

 

Можливо це одне з небагатьох виключення.

Рууккі раніше була бомба. Але зараз вже кажуть не то... Стверджувати не буду, так як особисто з рууккі не працював вже років 6-7. Але колеги таке говорять.

Раніш рууккі була з ССАБА, а зараз з чого? Якщо з ссаба, то я не бачив ссаба 0,45 в продажу.

 

Я працював раніше з ДонгБу в основному. Кругом де робили вже 10+ років, політ нормальний, метал відмінний. Зараз в основному на Арселорі німецькому. Товщину менше 0,5 цих матеріалів не зустрічав.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можливо це одне з небагатьох виключення.

Рууккі раніше була бомба. Але зараз вже кажуть не то... Стверджувати не буду, так як особисто з рууккі не працював вже років 6-7. Але колеги таке говорять.

Раніш рууккі була з ССАБА, а зараз з чого? Якщо з ссаба, то я не бачив ссаба 0,45 в продажу.

 

Я працював раніше з ДонгБу в основному. Кругом де робили вже 10+ років, політ нормальний, метал відмінний. Зараз в основному на Арселорі німецькому. Товщину менше 0,5 цих матеріалів не зустрічав.

 

Откуда информация по минимальной толщине?

На официальном сайте SSAB минимальная толщина 0,45мм, цинк 275гр:

www.ssab.com/products/brands/greencoat/products/rough-matt-polyester

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Але колеги таке говорять..

 

Що саме говорять?

 

Бо коли я в майстрiв питав - сказали оцiнити якисть не можливо,

на зуб не пробували.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Откуда информация по минимальной толщине?

На официальном сайте SSAB минимальная толщина 0,45мм, цинк 275гр:

www.ssab.com/products/brands/greencoat/products/rough-matt-polyester

 

з прайсів в поставщиків в Україні.

Тому й кажу - що то скоріш виключення.

 

Добавлено через 5 минут

Що саме говорять?

 

Бо коли я в майстрiв питав - сказали оцiнити якисть не можливо,

на зуб не пробували.

 

Абсолютно вірно. На око якість металу не визначити, хіба що якість прокату, та й то не завжди.

 

Говорять, що начебто покраска металу не та що раніше. Рууккі раніше і те що зараз наче б то різний, зараз гірший. Повторюся - це слова не мої. За шо купив за те продав. Можливо то й триндьож...

 

Я особисто знаю що рууккі хвальона фірма, але коли з того ж ССаба рахував на сталексі чи арсеналі, то виходило на порядок дешевше. Представник рууккі підтверджува що метал той же, но в них краще :unknown::unknown:

 

Як це - я не розумі і коректних відповідей і пояснень не отримав.

 

Тому й відмовився від дорогого рууккі на користь дешевого арсенала

 

ПС: питання ще й територіальне - я не в києві і доставка рууккі коштувала кілька тисяч, а арсенала 100грн. Тому питання ціни визначалося не за м.кв., а в комплексі.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
  • 8 місяців потому...
з прайсів в поставщиків в Україні.

Тому й кажу - що то скоріш виключення.

 

Добавлено через 5 минут

 

 

Абсолютно вірно. На око якість металу не визначити, хіба що якість прокату, та й то не завжди.

 

Говорять, що начебто покраска металу не та що раніше. Рууккі раніше і те що зараз наче б то різний, зараз гірший. Повторюся - це слова не мої. За шо купив за те продав. Можливо то й триндьож...

 

Я особисто знаю що рууккі хвальона фірма, але коли з того ж ССаба рахував на сталексі чи арсеналі, то виходило на порядок дешевше. Представник рууккі підтверджува що метал той же, но в них краще :unknown::unknown:

 

Як це - я не розумі і коректних відповідей і пояснень не отримав.

 

Тому й відмовився від дорогого рууккі на користь дешевого арсенала

 

ПС: питання ще й територіальне - я не в києві і доставка рууккі коштувала кілька тисяч, а арсенала 100грн. Тому питання ціни визначалося не за м.кв., а в комплексі.

 

Качество металла на глаз не определить, но когда приходишь в офис руукки и тебе дают в руки кусок листа 17 летней давности снятый с крыши, а он по цвету как новый, то невольно начинаешь делать выводы, ну или когда остались у соседа обрезки от металоцерепицы которые 5 лет под забором провалялись и ни рыжиков, ни с цветом проблем нет...

на счёт качества покраски - на 100% согласен, мне партия металла от руукки пришла с браком по покраске (не могу фото загрузить)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Качество металла на глаз не определить, но когда приходишь в офис руукки и тебе дают в руки кусок листа 17 летней давности снятый с крыши, а он по цвету как новый, то невольно начинаешь делать выводы, ну или когда остались у соседа обрезки от металоцерепицы которые 5 лет под забором провалялись и ни рыжиков, ни с цветом проблем нет...

на счёт качества покраски - на 100% согласен, мне партия металла от руукки пришла с браком по покраске (не могу фото загрузить)

 

Мені в офіси ходити не треба, я й в себе маю шматки черепиці 10-15 літньої давності від арсенала і руукі. Арсенал тоді продавав ДонгБу, і товщина була не 0,5, а щось побільше - цифр вже не називатиму. Тоді донг бу мав 7 шарів покриття, в тч алюцинк під фарбою. Але нажаль всі ті куски хіба що в музей, бо вони не мають ніякого відношення до сьогодення. Зараз 0,5мм це шик, 7 покриттів навіть в того ж донгБу вже давно немає і тд і тп...

 

Собі накрив Арселором (вже не памятаю, но якийсь європейський, чи німці чи бельгія...) 0,5мм. мат 8017

 

Метал норм

 

а от прокатка від арсенала - то ще те гімно. Довжина тайла +/- 5мм, ледь зібрав до купи. Ну і як завжди, комусь прокатка нормальна, а мені попалося. Як я матюкався...

 

За кілька дворів від мене пан накрив сарай ще в ті часи донг бу самим дорогим, такий був колір, під золото, стояв дорожче за інші. А хату таким же донгБу но 8017мат.

Хата досі все ок, а сарай облізла фарба і блещить цинк.

Пару років війни з арсеналом, ледь отримав компенсацію за матеріал...:unknown:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

, мне партия металла от руукки пришла с браком по покраске (не могу фото загрузить)

 

и Вы оформили претензию?

 

Добавлено через 2 минуты

Пару років війни з арсеналом, ледь отримав компенсацію за матеріал...:unknown:

 

Вас надо в мэры Киева за такой подвиг....:hlop:

обычно народ через пол года сдается и покупает нормальную крышу

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 лет обсуждения, а ответа на вопрос какой же "металлочерепицей" накрываться нет.

 

А вообще, кто придумал профнастилом жилые дома накрывать? По 6-8 дырок на квадрат, листами по 3-5м? Неужели чем-то штучная бетонка либо керамика не угодила?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Неужели чем-то штучная бетонка либо керамика не угодила?

 

Вроде Ruuki как и было 11 лет назад в топе.

 

В нашем селе на 50 хат только одна керамикой, там где заборы по 5 метров.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
А кто в курсе, что там со Сталексом происходит. Говорят что все, накрылся.

 

Так посмотрите что на рынке строительном происходит, такими темпами все прокатчики скоро "накроются"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так посмотрите что на рынке строительном происходит, такими темпами все прокатчики скоро "накроются"

А что происходит?? Строительный рынок от пандемии пострадал менее всех других. Строительство идет, опять начали прилично строить коттеджные поселки и дома, в городах тоже высотки растут как на дрожжах.

А у Сталекса проблему уже года 3-4

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...