Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Сюда , Ровенчани!!!

shodyveletyk

Рекомендовані повідомлення

Всем ровенчанам привет! Рад что появилась наша ветка! Так как все мы что-то строим и реконструируем, то хотелось бы иметь общение с людьми живущими рядом . :smile: .Лично меня сейчас интересует все, что касается стройматериалов, работ и многого другого, связанного со строительством .

Все, кто с этого региона отмечайтесь тут. Будет интересно узнать РОВЕНСКУЮ диаспору на СТРОИМДОМе:smile:

И так,готов пообщаться с умными людьми. Думаю что тема будет развиваться! Всем удачи!

 

PS. Если кому нужен совет по лестницам , милости прошу . Рад буду помочь в етом нелегком вопросе.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Привіт сусідам.:) Раз між нами будинків ще немає, то ми чуть не найближчі сусіди.;)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всім привіт!!! Добренько... вже трохи сусідів назбирується... Вже буде хоть з кимось порадитись... На будівництві обовязково навідаю.. Сам щено збираюсь фундамент заливати... Ну після того звійсно як архітектор віддасть намальоване.. Всім удачі в будівництві!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всім привіт!!! Добренько... вже трохи сусідів назбирується... Вже буде хоть з кимось порадитись... На будівництві обовязково навідаю.. Сам щено збираюсь фундамент заливати... Ну після того звійсно як архітектор віддасть намальоване.. Всім удачі в будівництві!
А де саме в зоопарку плануєте будуватись ., на якій ділянці , може ми сусіди з вами :) .
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А де саме в зоопарку плануєте будуватись ., на якій ділянці , може ми сусіди з вами :) .

 

 

Як сказав Karalex : поки між нами немає будинків, ми всі сусіди.. ;-)

В мене 152 далянка а в тебе? може і геть зовсім сусіди..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як сказав Karalex : поки між нами немає будинків, ми всі сусіди.. ;-)

В мене 152 далянка а в тебе? може і геть зовсім сусіди..

В мене 210 ділянка.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а що там з комунікаціями ?
На даний час світло на участку є - 3 фази по 5 кВт. На тій неділі розпочинають везти централізоване водопостачання. По газу є преспектива підключитись до діючого газопроводу. Зараз син займається цим питанням. Так що можна жити.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене питаннячко до всіх форумчан...: Для фундаменту потрібна гідроізоляція чи ні?

Бо бачу по форумах мало хто гідроізоляцію використовує...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене питаннячко до всіх форумчан...: Для фундаменту потрібна гідроізоляція чи ні?

Бо бачу по форумах мало хто гідроізоляцію використовує...

Я в себе не робив. Поверх ленти дав Гидропояс (замість рубероида) , а під тересою (в мене погреб) давав шиповидну мембрану. Гідроізоляцію ніде не приміняв.

 

Її хіба доцільно робити як що є цоколь , а так то не треба.

 

Як там у вас діло з фундаментом. Коли розпочинаєте копати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене питаннячко до всіх форумчан...: Для фундаменту потрібна гідроізоляція чи ні?

Бо бачу по форумах мало хто гідроізоляцію використовує...

Це робиться, якщо хочеться використовувати цокольну територію. А так - обійдеться.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я в себе не робив. Поверх ленти дав Гидропояс (замість рубероида) , а під тересою (в мене погреб) давав шиповидну мембрану. Гідроізоляцію ніде не приміняв.

 

Її хіба доцільно робити як що є цоколь , а так то не треба.

 

Як там у вас діло з фундаментом. Коли розпочинаєте копати.

 

Кругом в інтернеті думки розходяться, одні кажуть треба, інші - ні, Ті що треба кажуть вологу буде вбирать та скоріше руйнуватись...

З фундаментом діла поки нема, але вже той час наближається, в понеділок заберу проект, понесу в архітектуру, тоді вже полізу в землю.. Кстаті скільки часу вони там погоджують це все...?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кругом в інтернеті думки розходяться, одні кажуть треба, інші - ні, Ті що треба кажуть вологу буде вбирать та скоріше руйнуватись...

З фундаментом діла поки нема, але вже той час наближається, в понеділок заберу проект, понесу в архітектуру, тоді вже полізу в землю.. Кстаті скільки часу вони там погоджують це все...?

В архітектурі пишете повідомлення про початок будівництва. Потім йдете писати заяву в пожежну службу і сільраду. Все це займає 10 днів. Але робити вже можна з того дня як написав заяву в архітектурі.

 

Добавлено через 37 секунд

Привіт з будівництва на садових ділянках в с. Нова Українка :D

І вам привіт. Успіхів в будівництві.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А в архітектурі скільки часу погоджують? І скільки там треба "тугріків"

Заяву про початок будівництва роблять за 10 днів. Роблять безкоштовно.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підскажіть будь-ласка де можна купити без накрутки( Термоблок разборной с изменяемой шириной)?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підскажіть будь-ласка де можна купити без накрутки( Термоблок разборной с изменяемой шириной)?

 

Знаю тільки цю фірму де продають такі блоки ПП "Сервис Дим" (0362)63-55-44 це дилери "Валькірії". Можливо ще є в Епіцентрі

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...