Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Чи треба акт під забудову щоб будувати будинок?

accident

Рекомендовані повідомлення

В мене є акт "для ведення сільського господарства" дозвіл сільради на зміну цільового призначення "під забудову", а також дозвіл сільради на будівництво будинку.

 

Чи треба робити акт "під забудову" щоб отримати в архітектурі дозвіл на будівництво?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
В мене є акт "для ведення сільського господарства" дозвіл сільради на зміну цільового призначення "під забудову", а також дозвіл сільради на будівництво будинку.

 

Чи треба робити акт "під забудову" щоб отримати в архітектурі дозвіл на будівництво?

 

так потрібно

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так потрібно

 

Але якщо вступив в силу закон, де сказано що

 

для засвідчення права власності на землю достатньо договору купівлі-продажу та старого акту(на ім'я першого власника) то логічно, що дозвіл на будівництво повинні давати без акту, але із всіма дозволами та довідками.

 

чи я щось не так зрозумів?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Але якщо вступив в силу закон, де сказано що

 

для засвідчення права власності на землю достатньо договору купівлі-продажу та старого акту(на ім'я першого власника) то логічно, що дозвіл на будівництво повинні давати без акту, але із всіма дозволами та довідками.

 

чи я щось не так зрозумів?

Неправильно. Почитайте весь документ. Вам потрібно оформити акт під забудову.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Неправильно. Почитайте весь документ. Вам потрібно оформити акт під забудову.

 

не так категорично )

 

раньше акт не нужен был(в некоторых районах его требовали, но эт было не совсем по з-ну). Сейчас меняют порядок, и новых данных нет, а архитектура документы с 14.04.09 не принимает

 

Если у вас решени до 14.04 бежите в архитектуру и договаривайтесь :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене є акт "для ведення сільського господарства" дозвіл сільради на зміну цільового призначення "під забудову", а також дозвіл сільради на будівництво будинку.

 

Чи треба робити акт "під забудову" щоб отримати в архітектурі дозвіл на будівництво?

Ну а як Ви вважаєте, Вам що мають дати дозвіл на будівництво будинку на землі призначення якої: "для ведення сільського господарства" ?

Ну й навіщо тоді взагалі цільове призначення ? Купіть земельний пай і будуйте седед поля.:) Зате сотка дешево буде.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну а як Ви вважаєте, Вам що мають дати дозвіл на будівництво будинку на землі призначення якої: "для ведення сільського господарства" ?

Ну й навіщо тоді взагалі цільове призначення ? Купіть земельний пай і будуйте седед поля.:) Зате сотка дешево буде.

 

Земля для ведення сільського господарства, але в мене є дозвіл про переведення під забудову, а також дозвіл на будівництво, довідки обмеження-обтяження і т.д. Немає просто акту "під забудову" а всі дозволи і довідки є

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Але якщо вступив в силу закон, де сказано що

 

для засвідчення права власності на землю достатньо договору купівлі-продажу та старого акту(на ім'я першого власника) то логічно, що дозвіл на будівництво повинні давати без акту, але із всіма дозволами та довідками.

 

чи я щось не так зрозумів?

Так, для подтверждения права собственности этого действительно достаточно. А вот чтобы в районной архитектуре вам сделали паспорт застройщика, надо иметь акт с надписью "для буд-ва та обслуг.жилого буд. і госп. будівль".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Земля для ведення сільського господарства, але в мене є дозвіл про переведення під забудову, а також дозвіл на будівництво, довідки обмеження-обтяження і т.д. Немає просто акту "під забудову" а всі дозволи і довідки є

 

Вот для того, чтобы изменить целевое назначение земли (из ОСГ в "под строительство") Вам в сельраде и дали разрешение на строительство. На его основании сначала надо изменить целевое назначение участка, потом получить акт под строительство, потом подать документы(акт, разрешение на строительство и т.п.) в райархитектуру. Там получите паспорт застройщика со схемами, где должен стоять туалет, дом, колодец и т.д.

И вперед, в дальнее плавание.....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сьогодні був в архітектурі. Сказали, що акт не обов'язково.

 

Достатньо будівельного паспорту, дозвіл з сільради на зміну цільового призначення, дозвіл на будівництво, обмеження-обтяження.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сьогодні був в архітектурі. Сказали, що акт не обов'язково.

 

Достатньо будівельного паспорту, дозвіл з сільради на зміну цільового призначення, дозвіл на будівництво, обмеження-обтяження.

 

+1

В очередной раз доказательство - чиновник ВЫШЕ закона :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сьогодні був в архітектурі. Сказали, що акт не обов'язково.

 

Достатньо будівельного паспорту, дозвіл з сільради на зміну цільового призначення, дозвіл на будівництво, обмеження-обтяження.

Когда я делал паспорт застройщика, то приносил в райархитектуру:

1. договор купли-продажи;

2.кадастровый план;

3.проект дома;

4.свой паспорт.

 

Кадастровый план делается на основании земельного акта. В кадастровом плане будет указано назначение земли, адрес участка, кадастровый номер, собственник участка.

А вот зачем им нужна справка обмеження-обтяження?......

То может Вам в архитектуре подсказали, какие документы надо нести для изменения целевого назначения земли. Только нести не им (в архитектуру), а в райотдел землересурсов.;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Передзвонив інспектору архітектурно-будівельного контролю, щоб впевнитись в достовірності інформації з архітектури, що акт не потрібен.

 

Сказали, що в архітектурі щось наплутали і акт під забудову все-таки треба :)

 

Жесть одним словом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Передзвонив інспектору архітектурно-будівельного контролю, щоб впевнитись в достовірності інформації з архітектури, що акт не потрібен.

 

Сказали, що в архітектурі щось наплутали і акт під забудову все-таки треба :)

 

Жесть одним словом.

 

Не жесть а бардак. Ну и желание чиновника заработать.............

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Передзвонив інспектору архітектурно-будівельного контролю, щоб впевнитись в достовірності інформації з архітектури, що акт не потрібен.

 

Сказали, що в архітектурі щось наплутали і акт під забудову все-таки треба :)

 

Жесть одним словом.

 

Вот и выяснилась истина. Подавайте документы в управление землересурсов на изменение назначения. Ничего там страшного нет... Главное начать :good:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...