Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Помощь военному госпиталю

Катерина Ш

Рекомендовані повідомлення

Дніпропетровчани!!!

У військовий шпиталь дуже потрібен клей для плитки. Потреба у 10-15 мішках. Я зранку завезла 2 мішки. Хто може - відгукніться, телефонуйте Світлані +380955527768, вона зкоординує.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в суботу син волонтерив - возив бійця на обстеження Госпіталь-Космічка. Звісно ж - без черги пройшли разом коридори лікарень, на зворотній дорозі макдональдс, бо проголодались. Розговорились, познайомився з бійцями в госпіталі.

Частково закрили замовні потреби: шапки, шкарпетки, цигарки (несказано раді були!), багато кави. Щось із ліків терміново треба було - довго шукали по аптекам - купили аж на Комунарі.

Тому відновлюю в"язання шапок. Вже 7 шт гріють світлі голови побратимів. Подруга сина в"яже теплі шкарпетки. І по вихідним вони відвідують госпіталь з домашніми пирогами і теплими речами.

Зараз знову багато нових бійців поступило. Потреби ті ж самі...

Розслаблятись рано.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так. Сьогодні багато поранених привезли в шпиталь, Швидку.... Всі хто мають змогу та бажання - допомога потрібна кругом. Зараз велика потреба у знеболювальних, одежі. Можу давати координати волонтерів для допомоги)))
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ми з сином через город.дп співпрацюмо з волонтерами, або напряму з Мисягіним. Спочатку з недовірою ставилась до всіх волонтерів. та з часом - стало видно: хто є хто.

Подруга купує вареники в Пузатій хаті й возить в ГБ№16...

Хто хоче - завжди знайте можливість стати корисним і внести свою часточку в загальну ПЕРЕМОГУ.

Тато відніс волонтерам білі простирадла на маскувальні сітки.

Є у чоловіка друг дитинства в росії. Оце двонив - вітіння з Новим роком. На запистання що тут у нас в Дніпрі, я йому розповіла, про швидкі в Дніпрі, про відносту тишу, але " майже всі жінки "розписані" по сотням - швейна, в"язальна, кулінарна, аптечна... для допомоги бійцям. Він замовк. А коли розмову закінчили - стало доходити що як там його скривлена уява може домалювати про "розписаних по сотням жінок"... Хоча він - чоловік розумний.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так. Сьогодні багато поранених привезли в шпиталь, Швидку.... Всі хто мають змогу та бажання - допомога потрібна кругом. Зараз велика потреба у знеболювальних, одежі. Можу давати координати волонтерів для допомоги)))

 

Координаты проверенных волонтеров в студию!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Координаты проверенных волонтеров в студию!

 

Даю!

Это мои проверенные волонтеры из госпиталя

Наташа (моя подруга) Киевстар 0673991529. Гречина Виктория (Вике сказать, что от Натальи Твердохлеб). МТС 0509788970

4405 8858 2384 0936 Гречина Виктория Валентиновна

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...