Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Vaillant VU246 і Drazice 100л напольный. Воздух в системе?

sasko

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт.

 

Маю такий котел з таким бойлером. Встановив рік тому.

 

Є проблема при нагріві гарячої води чути булькотіння в трубках в котлові. Типу присутнє повітря.

 

Бойлер підєднано правильно. Подаючу і зворотку з бойлера поміняв місцями, тому що по конструкції теплообмінника бойлера повітря так виходить краще. Схематично показав на малюнку. До того було підключено подача зворотка згідно патрубків підключення на бойлері.

 

Автовідповітрювачі стоять на подачі і зворотці через трійник доверху. Підпаяний 22 мідною трубою.

 

Коротше котел на приготування гарячоі води булькотить. Коли трьоходовий перемикається на опалення - безшумна робота.

 

В чому собака може бути зарита???

 

Насос на котлові знімав. Автоспускник перевіряв чистий. Котел вісить по рівню у всі боки. Систему розповітрювання вмикав багато разів. З сервісантами балакав. Ніхто не знає в чому причина.

 

?????

14079.thumb.jpg.7b7cd3079a9e6270153fcc0a9f7a5dcb.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Потужність теплообмінника бойлера яка? Я так думаю, що проблема в тому, що котел видає потужності біля 24 квт, а бойлер може зняти з десяток квт в найкращому випадку. Тобто треба обмежувати потужність котла на нагрів бойлера.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Потужність теплообмінника бойлера яка? Я так думаю, що проблема в тому, що котел видає потужності біля 24 квт, а бойлер може зняти з десяток квт в найкращому випадку. Тобто треба обмежувати потужність котла на нагрів бойлера.

 

Да это слабый теплообменник бойлера.

Вот мощность на нагрев бойлера ограничить нельзя,можно только ограничить на отопление.

 

Добавлено через 3 минуты

Всім привіт.

 

Маю такий котел з таким бойлером. Встановив рік тому.

 

Є проблема при нагріві гарячої води чути булькотіння в трубках в котлові. Типу присутнє повітря.

 

Бойлер підєднано правильно. Подаючу і зворотку з бойлера поміняв місцями, тому що по конструкції теплообмінника бойлера повітря так виходить краще. Схематично показав на малюнку. До того було підключено подача зворотка згідно патрубків підключення на бойлері.

 

Автовідповітрювачі стоять на подачі і зворотці через трійник доверху. Підпаяний 22 мідною трубою.

 

Коротше котел на приготування гарячоі води булькотить. Коли трьоходовий перемикається на опалення - безшумна робота.

 

В чому собака може бути зарита???

 

Насос на котлові знімав. Автоспускник перевіряв чистий. Котел вісить по рівню у всі боки. Систему розповітрювання вмикав багато разів. З сервісантами балакав. Ніхто не знає в чому причина.

 

?????

В данном случае вы можете только перепроверить параметры давления газа на горелке.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да это слабый теплообменник бойлера.

Вот мощность на нагрев бойлера ограничить нельзя,можно только ограничить на отопление.

 

Добавлено через 3 минуты

 

В данном случае вы можете только перепроверить параметры давления газа на горелке.

 

Для чого їх перевіряти? А головне на якій стадії старт-робота?

На що впливає тиск газу?

 

Потужність котла на нагрів водонагрівача обмежена до 19 кВт. Код D.077

D.078 - виставив на 68"

 

D.020 - теж 68"

 

Температура води максимум 51 виставляю.

 

Потужність теплообмінника бойлера 1.08м2 - скільки кіловат?

До скількох обмежити?

 

Ще прикол - літом булькотіння не має. ?!

 

Добавлено через 4 минуты

Номиналь. отоп. мощность при температ. отоп. воды 80 °C и расходу 720 л/час [W] 24 000

 

Це дані с офсайту "Дражниці". Як розуміти це значення продуктивність чи потужність?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для чого їх перевіряти? А головне на якій стадії старт-робота?

На що впливає тиск газу?

 

Потужність котла на нагрів водонагрівача обмежена до 19 кВт. Код D.077

D.078 - виставив на 68"

 

D.020 - теж 68"

 

Температура води максимум 51 виставляю.

 

Потужність теплообмінника бойлера 1.08м2 - скільки кіловат?

До скількох обмежити?

 

Ще прикол - літом булькотіння не має. ?!

 

Добавлено через 4 минуты

Номиналь. отоп. мощность при температ. отоп. воды 80 °C и расходу 720 л/час [W] 24 000

 

Це дані с офсайту "Дражниці". Як розуміти це значення продуктивність чи потужність?

 

Не обратил внимания что есть настройка мощности на ГВС,но тем не менее такой звук говорит об излишке мощности и теплообменник бойлера не успевает её забрать.

Дело в том что у меня была такая же история но у меня мощность на ГВС изменить нельзя, только на отопление.

Решил вопрос уменьшением максимального давления газа на газовом клапане.

Вывод для себья сделал такой что для котла мощностью в 24 кВт, бойлер должен быть с теплообменником на 32 кВт.

 

В вашем случае попробуйте ещё уменьшить мощность на нагрев бойлера ну и ещё поиграться d019 установить на 4.

 

Добавлено через 45 минут

Номиналь. отоп. мощность при температ. отоп. воды 80 °C и расходу 720 л/час [W] 24 000

 

Це дані с офсайту "Дражниці". Як розуміти це значення продуктивність чи потужність?

 

Если через теплообменник бойлера проганять теплоноситель 720 л/ч и с температурой 80°C то теплообменник выдаст мощность 24кВт/ч.

 

Стандартно 1м2 =24кВт

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Решил вопрос уменьшением максимального давления газа на газовом клапане.

 

На вході чи виході зменшити тиск?

 

Стартовий чи робочий?

 

Якщо 1м2 = 24 кВт то вес гуд. Площа теплообмінника 1,08м2 на бойлері.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На вході чи виході зменшити тиск?

 

Стартовий чи робочий?

 

Тиск зменшив на виході.

 

Якщо 1м2 = 24 кВт то вес гуд. Площа теплообмінника 1,08м2 на бойлері.

Та ні для мене це не гуд,для котла на 24 кВт потрібен теплообмінник 1,5м2,тоді буде гуд.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та ні для мене це не гуд,для котла на 24 кВт потрібен теплообмінник 1,5м2,тоді буде гуд.

 

Згідний з вами.

 

До початку написання теми в мене було обмеження 19 кВт на ГВС.

 

Зараз збавив до 15 кВт і вибіг насос змінив.

Автоматичні спускники позакручував ковпачки. Думаю з них теж трішки підтягувало. Але перевіряв вже два рази за вихідні - повітря трішки пшикало.

 

Загалом ситуація стабілізувалась, але ще є трошки легенького булькотіння.

 

Поки спостерігаємо. Відпишусь.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Значить єпопея продовжується.

 

Далі булькає - аж вже дістало. Розібрав і передивився вже всю гідравліку в котлі насос, трьохходовий і т.д. Все чисто. Перевірив воду на жорсткість - мягка. Тиск не падає і не росте, а булькотіння присутнє. Більше схоже на повітря в системі. P.00 кілька разів вмикав.

 

На вухо найбільше чути булькотіння в районі трубки від насоса до теплообмінника.

 

Де це повітря може братися якщо вода стала в системі?

 

Можливо відлив корпусу насоса не правильний?

 

HELP...

 

Добавлено через 5 минут

Можливо хтось подумає для чого мені ті заморочки!?

 

Присутнє повітря попадає в теплообмінник і проходить через нього, відповідно цей теплообмінник почне швидко підкипати. А коштує новий трохи дорого.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Значить єпопея продовжується.

 

Далі булькає - аж вже дістало. Розібрав і передивився вже всю гідравліку в котлі насос, трьохходовий і т.д. Все чисто. Перевірив воду на жорсткість - мягка. Тиск не падає і не росте, а булькотіння присутнє. Більше схоже на повітря в системі. P.00 кілька разів вмикав.

 

На вухо найбільше чути булькотіння в районі трубки від насоса до теплообмінника.

 

Де це повітря може братися якщо вода стала в системі?

 

Можливо відлив корпусу насоса не правильний?

 

HELP...

 

 

Давайте ка фото обвязки.

Добавьте давления в систему отопления.

 

В обычных котлах вайлант есть фильтр на подаче и он хитро спрятан, посмотрите в вашем может он тоже там есть.

1846964888_.thumb.png.6768f7e591416beea8d5d665e75c2899.png

Змінено користувачем Interso
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тиск на рівні 1,4.

 

Фото підключення подачі і зворотки імітував на бойлері звичайному.

Відповідно на мому є ще холодна-гаряча-рециркуляція.

Просто підключення самого бойлера сховано за шафою і не маю бажання розбирати.

Але трійники, крани і спускники анлогічно. Тільки труби мідь 22.

 

На одній фото перша підключка. На іншій фото друга - перехрестив труби для кращого відводу повітря, з врахуванням розміщення труб теплообмінника. Все під кутами до котла. Так званих контр уклонів не має.

4F16A23D-4195-46DD-A30C-C733DFD25D26.thumb.jpeg.dacadb0a70f7a8bebdb754c32991f311.jpeg

C8EBEADD-D855-4E50-99CF-6A4C37842DF8.thumb.jpeg.6803619fe35ca03b8f2ced7e67d23739.jpeg

82D76729-6E8F-4E9F-8371-78D4BAEF20B7.thumb.jpeg.ab595bc614e7f7283d0b9be112c2cf35.jpeg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тиск на рівні 1,4.

 

Фото підключення подачі і зворотки імітував на бойлері звичайному.

Відповідно на мому є ще холодна-гаряча-рециркуляція.

Просто підключення самого бойлера сховано за шафою і не маю бажання розбирати.

Але трійники, крани і спускники анлогічно. Тільки труби мідь 22.

 

На одній фото перша підключка. На іншій фото друга - перехрестив труби для кращого відводу повітря, з врахуванням розміщення труб теплообмінника. Все під кутами до котла. Так званих контр уклонів не має.

 

Те що ви поміняли місцями подачу і обратку воно нічого не дає так як підключення до змійовика з верху,одинаково що в лоб що по лбу.

Як би був бойлер з підключенням з боку тоді да можливо булоб краще.

Оті спускники повітря повикідайте від них толку ніякого,все повітря вийде через спускник котла.

До речі а спускник котла у вас відкритий????

 

Додайте тиску до 1,8 бар.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну я спускники викидати не буду - поки що... Я їх закрию ковпачками...

 

Автовідповітрювач відкритий точно... Навіть знімав думав що забруднився - все ідеально, протер серветкою...

 

Різниця в булькотінні дійсно не змінилася, але конструкція теплообмінника така, що зліва патрубок це кінець верхнього кільця т-ка. А з правої сторони де "по книжці" зворотка патрубок опускається на низ бойлера і починає перше кільце теплообмінника. По "правильному" такий нагрів є ефективний... Але по напрямку руху теплоносія при зміні подачи-зворотки на т-ку повітря вийде швидше.

 

Тиск спробую підняти до 1.8...

 

Питання для мене не зрозуміле - де береться повітря в воді з незмінним складом...???

 

П.С. Сьогодні відкрив котел EcoTec Pure - там конструктивно змінений автовідповітрювач відносно стандартного... Фотку додаю...

На що це повпливало не розумію.

45571A76-F5C3-44F5-ABFB-4D5B8C56CAD7.thumb.jpeg.a0523e8abe9c5a7181fffa658db32abc.jpeg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну я спускники викидати не буду - поки що... Я їх закрию ковпачками...

 

Автовідповітрювач відкритий точно... Навіть знімав думав що забруднився - все ідеально, протер серветкою...

 

Різниця в булькотінні дійсно не змінилася, але конструкція теплообмінника така, що зліва патрубок це кінець верхнього кільця т-ка. А з правої сторони де "по книжці" зворотка патрубок опускається на низ бойлера і починає перше кільце теплообмінника. По "правильному" такий нагрів є ефективний... Але по напрямку руху теплоносія при зміні подачи-зворотки на т-ку повітря вийде швидше.

 

Тиск спробую підняти до 1.8...

 

Питання для мене не зрозуміле - де береться повітря в воді з незмінним складом...???

 

П.С. Сьогодні відкрив котел EcoTec Pure - там конструктивно змінений автовідповітрювач відносно стандартного... Фотку додаю...

На що це повпливало не розумію.

Короче забийте ви на це булькотіня або викидайте котел і купуйте новий,тільки не вайлант бо вони за останній час дуже заангажовані і потенційно шкідливі для людей.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кому котел - ВИКИДАЮ.... :o:lol:

 

У мене десь 4 года так булькотів,на приготування води і на роботу котла це незавадило.

Якби цей котел десь стояв у другому приміщені то він би до сих пір собі там би булькотів потихеньку да і все.

Проблема в тому що вроді б то все правильно зроблено а працює воно якось не так і ламаєш голову щоб знайти пояснення.

Що ще можливо в цьому випадку?

Булькотіння виникає коли піднімається температура теплоносія і булькотить саме на обратці.Можливо при розриві струї обратного току теплоносія.

Чому це відбувається? Можливо десь поганий протік на обратці або несправляється розширітель котла при падінні тиску в обратці.

Спробуйте добавити тиску у розширітельний бак.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Есть вариант, что плохо уходит конденсат из котла. Вот он и булькотит при высоких оборотах вентилятора. Особенности конструкции конденсационников (некоторых).
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Есть вариант, что плохо уходит конденсат из котла. Вот он и булькотит при высоких оборотах вентилятора. Особенности конструкции конденсационников (некоторых).

 

Та ні в мене не з конденсатом все гуд...

 

Добавлено через 1 минуту

У мене десь 4 года так булькотів,на приготування води і на роботу котла це незавадило.

Якби цей котел десь стояв у другому приміщені то він би до сих пір собі там би булькотів потихеньку да і все.

Проблема в тому що вроді б то все правильно зроблено а працює воно якось не так і ламаєш голову щоб знайти пояснення.

Що ще можливо в цьому випадку?

Булькотіння виникає коли піднімається температура теплоносія і булькотить саме на обратці.Можливо при розриві струї обратного току теплоносія.

Чому це відбувається? Можливо десь поганий протік на обратці або несправляється розширітель котла при падінні тиску в обратці.

Спробуйте добавити тиску у розширітельний бак.

 

На це зверну увагу - але це .. :beer:

 

Будуть зміни відпишусь...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та ні в мене не з конденсатом...

 

... з конденсатом все гуд...

не зрозумів, котел конденсаційний, чи ні?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не зрозумів, котел конденсаційний, чи ні?

 

Вставку "НЕ" треба видалити...

 

Котел конденс, конденсат відходить норм.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пройшло трохи часу... Все "прапало"...

 

Дійшов висновку що насос затягував повітря з автоматичних спускників що стоять на бойлері...

 

Позакривав їх нафіг і все пройшло...

 

Уххх... :flag1:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...