Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Кріплення стропіл скруткою. Як правильно?

lesha4ever

Рекомендовані повідомлення

Добрий день,

 

Маю проект, в якому стропіла притягуються до мауерлату проволочною скруткою. Варіант хоч і не дуже росповсюджений, але вважається правильним. Думав замінити на скоби, але архітектор каже що для мого варіанту це краще підходить + глубина анкерів (250=150 мауерлат + 100 в моноліти) не найкраща. Якби шпільки на всю висоту армопоясу то ще можна було б скоби, але місцями анкера всього на 5-6см зайшли в моноліт, бо вперлись в каркас.

 

Тому прийняв рішення залишити скрутки. Питання як правильно зробити

1) Який правильний дріт підходить?

2) Як правильно скрутити і натягнути?

 

Дімаетр Ф3, наче можна крутити, але ж неправильно скручена і не дотягнута скрутка взагалі не буде працювати.

 

Роздивлючись креслення, в мене проволка без скрутки охоплює стропіло, потім нище його іде скруткою до анкера і накручується на нього і затягується.

 

Але бачив варіант де вся стропіла вже скруткою охоплена......

skrutka.jpg.a134d5a50c619952db617d6523c47372.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. Сдвоенная отожженая проволока d 5-6 мм. В простонародье - "катанка"

2. Вверху стропилины сделать канавку. Обернуть катанку вокруг стропилины. Связать их в любом месте. Вставить шквОрень (типа монтировки) между парами катанки и крутить (фото 0652). Не перетянуть!

894014390_.jpg.f17016043c1949329cda97ff62ec730a.jpg

2138693119_0652.thumb.jpg.ec0f03cc09c951ab9444c35a62e972e3.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. Сдвоенная отожженая проволока d 5-6 мм. В простонародье - "катанка"

2. Вверху стропилины сделать канавку. Обернуть катанку вокруг стропилины. Связать их в любом месте. Вставить шквОрень (типа монтировки) между парами катанки и крутить (фото 0652). Не перетянуть!

 

Дякую за наглядність.

 

Архітектор і прораб каже що достатньо d3мм проволки, мов 5-6 не скрутиш.... Але катанка э тыки выд 5мм

www.in-kor.com.ua/provoloka-termicheski-obrabotannaya.php а от така підійде. Я так розумію катанка - углеродистая, а ці низьковуглеродіста.

 

Правда дивлюся на фото і не можу зрозуміти де кінці проволки. На фото взагалі немає. В довільному місці між стропілом і анкером між собою скрутити?

 

Також цікаво, чи після того як витягнули шквОрень , не почне в зворотній бік розкручуватись скрутка? особливо якщо стропіла будуть тягнути в гору.

 

п.с: дивлюся на це все, і розумію чому скрутки не роблять - а ставлять скоби))))) Може і вправду навіть в моєму випадку на скобу перейти))

Змінено користувачем lesha4ever
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

крепление стропил через скрутку выполняеться как правило через одно стропило, ниже смотрите серийный узел и такое решение использовалось на холодных чердаках, всегда есть доступ к данному узлу. крепите стропила уголками к мауэрлату, что же касаеться анкеров которые крепят мауэрлат к армапоясу, если недостаточно тех что сделали то добавте еще распорных анкеров. не услажняйте себе жизнь скрутками если у вас вдруг мансарда. скобы я не использовал бы однозначно ибо это решение хорошо для бревенчатых стропил, но ни как для доски, ибо узел примыкания стропила-мауэрлат, может сильно ослабить скоба...

1145028497_.thumb.jpg.eda49b49afa7de52ae7f67a043d24601.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

крепление стропил через скрутку выполняеться как правило через одно стропило, ниже смотрите серийный узел и такое решение использовалось на холодных чердаках, всегда есть доступ к данному узлу. крепите стропила уголками к мауэрлату, что же касаеться анкеров которые крепят мауэрлат к армапоясу, если недостаточно тех что сделали то добавте еще распорных анкеров. не услажняйте себе жизнь скрутками если у вас вдруг мансарда. скобы я не использовал бы однозначно ибо это решение хорошо для бревенчатых стропил, но ни как для доски, ибо узел примыкания стропила-мауэрлат, может сильно ослабить скоба...

 

Ну, уголки на даному форумі не в почьоті і не вважаються правильними. Їх розглядають як монтажні елементи, для закріплення стропіл в монтажному положенні, а не як силовий елемент.

 

Так в мене мансарда. І так як по проекту маурлет в заподліцо з внутрішньою стіною, то незалежно від того, буде скрутка чи скоба - всю стіну доведеться підшивати гібсом - бо по лінії мауерлату штукатурка буде вічно тріщати.

 

Щодо скоба ослабить.... важко уявити як d8 скоба може ослабити брус 150х150 чи стропіло 80х200.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну, уголки на даному форумі не в почьоті і не вважаються правильними. Їх розглядають як монтажні елементи, для закріплення стропіл в монтажному положенні, а не як силовий елемент.

 

а на каком форуме в почете? если правильно надо расчитать "силовой элемент" то надо понимать усилия

 

буде скрутка чи скоба - всю стіну доведеться підшивати гібсом - бо по лінії мауерлату штукатурка буде вічно тріщати.

 

трещать как вырозиль будет на изломе не зависимо на стене ГКЛ или кирп стена, но сути это не меняет, я писал о доступе и визуальном осмотре к таким крепежным элементам как скрутка

 

 

Щодо скоба ослабить.... важко уявити як d8 скоба може ослабити брус 150х150 чи стропіло 80х200.

 

скобы очень прекрасно раскалывают стропила при монтаже, выше я и писал прекрасно использовалось при закреплении бревенчатых стропил или больших сечений.

 

вообщем все это лирика и не очем. главный вопрос, какая стропильная схема и какие усилия в узле опирания на мауэрлат

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а на каком форуме в почете? если правильно надо расчитать "силовой элемент" то надо понимать усилия

 

 

 

трещать как вырозиль будет на изломе не зависимо на стене ГКЛ или кирп стена, но сути это не меняет, я писал о доступе и визуальном осмотре к таким крепежным элементам как скрутка

 

 

 

 

скобы очень прекрасно раскалывают стропила при монтаже, выше я и писал прекрасно использовалось при закреплении бревенчатых стропил или больших сечений.

 

вообщем все это лирика и не очем. главный вопрос, какая стропильная схема и какие усилия в узле опирания на мауэрлат

 

Ну це все розраховувалось конструктором і він сказав скрутку. Тому в принципі основне завдання - правильно її зробити))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

якщо я не помеляюсь, стіни у вас з ГБ, то ваш вузол з проекту повна маячня і це не схоже на ріщення від конструктора, хоча різне буває...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

якщо я не помеляюсь, стіни у вас з ГБ, то ваш вузол з проекту повна маячня і це не схоже на ріщення від конструктора, хоча різне буває...

 

Я запитував його щодо кріплення в ГБ анкера і скрутки, на що він сказав що в даному випадку анкер працює на зріз і жодних проблем що це ГБ - немає

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...