Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

А есть любители сериалов?

неблондинка

Рекомендовані повідомлення

По той бік життя/After life (2019)

Жанр:Комедія, драма.

Шикарний англійський серіал - в головній ролі та режисер Ріки Джервейс (сценарист, головний актор і режисер серіалу "Офіс").

Подивився перший сезон з українським перекладом (НеЗупиняйПродакшн). Чекаю коли зроблять переклад другого сезону, бо дуже вдалий переклад українською, хоча він вже є російською, але боюся зіпсувати враження.

 

Ще один непоганий англійський серіал, правда в українському перекладі не зустрічав: Заводчики/Родители года/Breeders (2020).

Десь в якійсь рецензії було попередження, що не варто дивитись тим, хто хоче завести дітей))

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Upload (Завантаження) (2020-....)

 

 

Випадково скачав, повівшись на високий рейтинг на IMDb (8.1) і зовсім не пожалкував. Кумедний і легкий серіал від Amazon, який легко можна продивитися за 2 вечори (10 серій-сумарно 5 з половиною годин). Суміш фантастики з комедією і елементами "детективу". Післясмак на кшталт "Силіконової долини"!:good:

 

У 2033 році люди мають можливість після смерті «завантажити» себе у віртуальний потойбічний світ. При цьому світ можна обрати на будь-який смак та гаманець. Програмісту Нейтану Брауну, який потрапив у ДТП, пропонують у лікарні завантажити себе у елітний сервіс «Lake View». Під тиском своєї дівчини Інґрід він погоджується на це. У цифровому світі Нейтан постійно спілкується зі спеціалісткою техпідтримки Норою, яка починає підозрювати, що смерть клієнта не була випадковою.

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
  • 2 тижні потому...

Ще один непоганий англійський серіал, правда в українському перекладі не зустрічав: Заводчики/Родители года/Breeders (2020).

Десь в якійсь рецензії було попередження, що не варто дивитись тим, хто хоче завести дітей))

 

 

Прям заинтриговали меня, посмотрю. Хотя если это английский сериал, то ясно что без черного юмора там не обошлись. Сегодня посмотрю обязательно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прям заинтриговали меня, посмотрю. Хотя если это английский сериал, то ясно что без черного юмора там не обошлись. Сегодня посмотрю обязательно.

Сейчас смотрим ещё один чем-то похожий:

Опять она/There She Goes

Может не такой весёлый, не такой лёгкий, в нем не поймёшь чего больше трагедии или комедии, но сериал очень сильный, можно сказать "задевает за живое".

Актеры шикарные и юмор тоже присутствует, не смотря ни на что)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Досмотрел сериал "Матрешка" Russian doll, тему Петли Времени уже конечно затерли до дыр, но тут как-то все оригинальненько вышло, ну и главная героиня конечно же с шармом.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

Для любителей фантастики и не против 'супергероев' отличные сериалы от Нетфликса - The Umbrella Academy, Sense 8.

 

У Нетфликса еще есть очень необычный сериал 'Criminal', интересный тем что там ничего не происходит - весь сериал это события в комнате для допросов т.е. никак флешбэков, событий, убийств, только диалоги, мне прям очень зашло.

 

Отличный полицейский ситком - Brooklyn Nine-Nine.

 

Из комедийного есть - The Good place (хотя после пары сезонов все слишком притянуто за уши), Sex education.

 

Для посмотреть отнечегоделать - How to get away with a murder:)

 

Единственное, я уверена что все названные сериалы доступны с переводами :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для любителей фантастики и не против 'супергероев' отличные сериалы от Нетфликса - The Umbrella Academy, Sense 8.

 

У Нетфликса еще есть очень необычный сериал 'Criminal', интересный тем что там ничего не происходит - весь сериал это события в комнате для допросов т.е. никак флешбэков, событий, убийств, только диалоги, мне прям очень зашло.

 

Отличный полицейский ситком - Brooklyn Nine-Nine.

 

Из комедийного есть - The Good place (хотя после пары сезонов все слишком притянуто за уши), Sex education.

 

Для посмотреть отнечегоделать - How to get away with a murder:)

 

Единственное, я уверена что все названные сериалы доступны с переводами :(

 

Криминал - очень добротный сериал !

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Воспитанные волками.

Это уже похоже на настоящую старую добрую фантастику.

Мне понравилось.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Кстати,второй сезон Пацаны (The Boys ) уже в эфире :good:

особливо в перекладі (дубляжі) Кубік в кубі!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сегодня Фарго, 4-й сезон стартует

 

Фарго - це прямо нямка. Кожна серія - шедевр. Кайфую від режисерської і операторської роботи, гри акторів, діалогів, сцен...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Мой последний сериал это " Половое воспитание" .

Сериал конечно про подростков, но затрагиваются там совсем даже не подростковые темы. Темы психологического здоровья, которые влияют на все сферы жизни человека. В том числе и интимную.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

только что закончила смотреть минисериал от Netflix

не прямо "вау", но очень достойно

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...