Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

2к в Івано-Франковську, новобудова

vadimv

Рекомендовані повідомлення

Почався новий етап у житті: продано 3к у Сумах (хрущоба, 1970 р, 49,2 кв.м) і куплено 2к в Івано-Франковську (новобудова, Пасічна, 59,1 кв.м).

Квартира тристороння, спальня на схід, вітальня на південь та захід і кухня на захід. Питань скоріше за все буде виникати багато, також буде багато фоток. Залишайтеся на зв'язку. Ж-)

1.thumb.jpg.c1740295a1a11d8696f8d676fa45a1ee.jpg

2.jpg.65c0471d58810be4260a6bf2bca927d6.jpg

  • Лайк 10
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну все, засосало :)

 

Добавлено через 1 минуту

vadimv вибачайте за офф, але якже берег океану, теплий регіон?

 

А чтоб выйти из зоны комфорта, надо в нее сначала войти, а на это у нас денег нет (с) Матроскин

  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

якже берег океану, теплий регіон?
На даний момент я не можу зовсім виїхати за межі України. Тому доводиться якось викручуватися. І до того часу, коли зможу, мені простіше залишити на пару тижнів/місяців/півроку квартиру в ІФ, ніж приватний будинок у Сумах. Це по перше.

 

По-друге: виявилося (зненацька :D), що дружина хоча і мріяла жити в приватному будинку, але за 5 років життя в ньому так і не змогла звикнути до особливостей такого життя. 15 соток ділянки зараз нікому не потрібні і висять на мені. А я особисто ніколи не був фанатом життя в будинку. Тому як тільки ремонт в квартирі буде зроблено, а в Сумах нічого не триматиме крім могилок на кладовищі - будинок буде продаватися (і аватарка зміниться Ж-)).

 

Третє: після 2014 східні регіони України для мене стали непридатними для подальшого життя. У 2015, 2016 і цим літом активно велися пошуки запасного аеродрому. І він був знайдений саме в ІФ, де є діючий військовий аеродром. До речі, хочу тут висловити подяку Кириллу с Днепра за пораду переїхати з Сум, та Потапапа за його досвід, яким я скористався.

 

Четверте: 2 години до Львова, 2 години до Чернівців, 1 година до Яремче, 4 години до Косино, 5 годин до Світязя і 1,5 до Борисполя - мене це влаштовує більше, ніж 5 годин до Києва і 9 годин до Арабатки.

 

От такі аргументи.

  • Лайк 15
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Отже, фотки з самого початку. Такий вигляд зараз будинок має ззовні (першу фотку зроблено з вікна потяга Київ-ІФ). Перший поверх над цокольним:

20190828_073714.thumb.jpg.542954f488aae92a491db4c5e0f0ee1f.jpg

20190828_093326.thumb.jpg.b3a606c5e2bc2bee16af8875ce839466.jpg

20190828_094000.thumb.jpg.f2d7efcb40d0ef8f2b8648ef6233fe0a.jpg

20190828_094905.thumb.jpg.6fdda9e8ebb730792c17fccf5e4f0c4c.jpg

20190828_094920.thumb.jpg.8e79d2608f93c3c132b799820553ca55.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин до Світязя і 1,5 до Борисполя

З Франківська ?Там що коротку дорогу зробили на Волинь ? :D.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З Франківська ?Там що коротку дорогу зробили на Волинь ? :D.
Ага, у повітрі Ж-). Ембрайер літає двічі на день.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Почався новий етап у житті: продано 3к у Сумах (хрущоба, 1970 р, 49,2 кв.м) і куплено 2к в Івано-Франковську (новобудова, Пасічна, 59,1 кв.м).

Квартира тристороння, спальня на схід, вітальня на південь та захід і кухня на захід. Питань скоріше за все буде виникати багато, також буде багато фоток. Залишайтеся на зв'язку. Ж-)

 

Расскажите, пожалуйста, как искали квартиру: сами или агенты, какой район лучше/хуже, уровень цен!

Чому не Львів? O:-)

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мне не дерого, я тут типа как живу

 

Я знаю!:beer:

Можно я спрошу? если Вадим не против?

Хотим посмотреть в сторону Львова... в сторону квартиры, невеличкої - одно- двокімнатної.

Есть какие-то районы города, которые бы вы не советовали бы для покупки жилья? новобудова? вторинне житло?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Расскажите, пожалуйста, как искали квартиру: сами или агенты, какой район лучше/хуже, уровень цен!

Чому не Львів? O:-)

Львов, как уже ответил Маэстро, сильно дорого, не по нашим деньгам за хрущобу в Сумах.

Как кстати и Черновцы, Мукачево и даже Берегово.

В ИФ уровень цен примерно как в Сумах, я б даже сказал - ниже.

Например, в Сумах самая дешевая новостройка стоит от 10500 за кв.м, а в ИФ - 7500. Причем в Сумах это будет эконом-вариант с потолками 2,5. :shock:

Искали сами, но процентов 80-90 номеров на сайтах - это агенты.

Оббегал с ними половину города - без толку. Такую извините хню предлагают...

Типа 2к без потолка под мансардной крышей со стенами от соседей из ГБ десятки. :shock: за 19500 :shock:

Или 2к с видом на автодром за 25000 :fool:

А еще два разных человека показывали одну и ту же квартиру по разной цене. :D

В общем, весело с ними.

В итоге таки найдена была компания-девелопер (из Львова, кстати), которая предложила неплохой вариант в неплохом месте за относительно вменяемые деньги (9000 грн за кв.м). С ними и подписал договор.

Районы обсмотрел почти все (кроме Каскада и Вовчинця): центр, Бам, Опришковцы, Микитинцы, Хриплин, Загвоздье, Пасечную.

На последнем варианте и остановились.

А первым вариантом была 2к типа хрущоба с неплохим ремонтом, автономным отоплением, с пластиковыми окнами но на северную сторону на заброшеную пожарку в Хриплине. Серед поля, в 15 минутах хотьбы от ближайшей остановки транспорта. :shock: Но за 17500. Танунафиг, сказал я.

Хотя еще наплохой район - Микитинцы. Речка, коттеджный поселок, но блин автодром, база дальнобойщиков и фуры по улице туда-сюда. Нафиг, нафиг.

А в Опришковцах нас на берегу речки встретила пара низколетящих истребителей на форсаже. Ото было весело, аж деревья качнуло. Ж-)

Еще прикольный новый дом в Загвоздье, на берегу речки, по цене 7500 за метр, но среди поля без коммуникаций.

 

Короче, есть такой сайт ЛУН (не реклама),, там есть раздел с новостройками и карта этих самых новостроек со ссылками на страничку застройщика.

 

А, кстати, искали мы 2к с автономным отоплением (намучились уже в хрущобе с центральным). Но на вторичке таких вариантов раз два и обчелся, а в основном совковое жилье в убитом состоянии. Встречаются даже раритеты в стиле "машина времени" - купи и перенесись год ээтак в 1984. Но в принципе такое счастье можно купить, даже продав бу-шный SX4 :D

 

Далі буде.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ИФ власти смогли еще на заре строительного бума так грамотно и четко выстроить взаимоотношения в области землеотведения, что по слухам коррупционная составляющая там очень смешная, потому себестоимость и цена жилья там самая наверное низкая во всей стране из новостроев.

 

Посему город активно строится, низкая цена квартир там - это уже притча во языцах.

 

Сам по себе город весьма неплох, логистически развит и относительно небольшой по габаритам. Историческая часть центра небольшая, окруженная новыми застройками.

 

Для тусняка и туризма не подходит, но для жизни - вполне, многие туда перебираются, это еще с 2007 заметно.

 

Добавлено через 4 минуты

Я знаю!:beer:

Можно я спрошу? если Вадим не против?

Хотим посмотреть в сторону Львова... в сторону квартиры, невеличкої - одно- двокімнатної.

Есть какие-то районы города, которые бы вы не советовали бы для покупки жилья? новобудова? вторинне житло?

 

Смотря для каких целей покупаете.

И бюджет какой.

 

Не понимая для чего она вам, сложно давать рекомендации по выбору места.

 

Однозначно новострой, вторичка не шибко дешевле. Но, такие мелкие квартиры в новостроях в ходовых районах уходят еще на котловане.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Продовжимо наші досліди. Ж-)

Тепер фотки зсередини, за годинниковою стрілкою від вхідних дверей до кухні. Перегородок поки що немає, тому розмірковую над варіантами перепланування, наприклад, щодо одного суміщеного санвузла, оскільки у стіні біля санвузлів тільки один отвір для витяжки.

20190828_093809.thumb.jpg.d079b5a76c57c3325ca8bd960555eb48.jpg

20190828_093810.thumb.jpg.9dbcdf967f23ce252a5bdd274b7b65bc.jpg

20190828_093811.thumb.jpg.0e7454a48186d6c01400b45817150349.jpg

20190828_093840.thumb.jpg.e7fbc93ea71212739e42b025205028c5.jpg

20190828_093841.thumb.jpg.1de8dba524be2b52a65379bfcb4adb0b.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Варіанти планування з меблями поки що виглядають таким чином:

2_0.jpg.41669721508a6d2d37f283c4e0c11b44.jpg

2_1.jpg.fd5cbb64f58b1c3501851545928d8745.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зараз перепад між рівнем підлоги у під'їзді та всередині становить десь сантиметрів 10 (+коробка дверей займе сантиметрів 5), отже на підлозі буде 5-7 (а може й 10) см екструдера + стяжка з трубами теплої підлоги.

 

attachment.php?attachmentid=669439&d=1567236159

 

І далі в мене починаются запитання:

 

1. Оскільки буде тепла підлога (панорамні вікна від підлоги до стелі), який котел ставити? Електричний чи газовий? Якої потужності на 60 кв.м площі? Потужність електрики пообіцяли 5 кВт.

 

2. Стояків холодної води буде 2: один у санвузлі, другий на кухні. Шось мені не дуже хочеться ставити двоконтурий котел і ганяти воду у санвузол з кухні через 15 метрів труби. Може краще поставити по одному бойлеру на кухні та в санвузлі?

 

3. На кухні ставити електричну індукційну варочну поверхню? (Духовка само собою буде електрична). А нафіга тоді взагалі "а у нас в квартире газ"?

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зараз перепад між рівнем підлоги у під'їзді та всередині становить десь сантиметрів 10 (+коробка дверей займе сантиметрів 5), отже на підлозі буде 5-7 (а може й 10) см екструдера + стяжка з трубами теплої підлоги.

 

attachment.php?attachmentid=669439&d=1567236159

 

І далі в мене починаются запитання:

 

1. Оскільки буде тепла підлога (панорамні вікна від підлоги до стелі), який котел ставити? Електричний чи газовий? Якої потужності на 60 кв.м площі? Потужність електрики пообіцяли 5 кВт.

 

 

 

3. На кухні ставити електричну індукційну варочну поверхню? (Духовка само собою буде електрична). А нафіга тоді взагалі "а у нас в квартире газ"?

 

Маю сумніви що 5 кВт достатньо для комфортного користування цим всім буде. А якщо ще й котел то тим більше. Тоді як варіанти ставити реле пріоритетів і ТД...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Маю сумніви що 5 кВт достатньо для комфортного користування цим всім буде. А якщо ще й котел то тим більше.
Ага, ще хотілося поставити кондиціонер і електричну сушку для рушників. Ж-)

Тобто газовий двоконтурний котел без варіантів?

Доведеться шукати з регулюванням потужності, бо таий який зараз у мене, перегріває 80 кв.м.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

vadimv не претендую на істину в останній інстанції, але про електрокотел можна забути.

Питання індукційної для мене теж відкрите, бо теж маю 5кВт, але в мене 4кім, поставив 4кондиціонера, трохи електропідігрівів підлоги, електрична духовка, мікрохвильовка, електрочайник - не знаю як то все буде тягнутися.

Може варто заморочитися і збільшити потужність? принаймі закласти більші кабелі як до лічильника так і до квартири.

Вивчав питання збільшення потужності на квартиру, можна було до 8кВт, треба трохи потратити грн, але вперлося в січення кабелів до квартири.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

поставив 4кондиціонера, трохи електропідігрівів підлоги, електрична духовка, мікрохвильовка, електрочайник - не знаю як то все буде тягнутися.
Ну якось жеж ставляють бойлери з кондиціонерами і в хрущобах і в панельках 80-х років.

Може варто заморочитися і збільшити потужність? принаймі закласти більші кабелі як до лічильника так і до квартири.

Вивчав питання збільшення потужності на квартиру, можна було до 8кВт, треба трохи потратити грн, але вперлося в січення кабелів до квартири.

Задавав це питання забудовнику, кажуть що нібито можна збільшити до 8. Електричний щиток у під'їзді якраз біля моїх дверей, там того кабелю - 1 метр. Ж-)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гарна країна. :flag1:

Вітаю з вирішенням питання еміграції!

Ви принципово проти об‘єднання кухні з вітальнею?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви принципово проти об‘єднання кухні з вітальнею?
З якою метою?

Якщо у хрущобі це могло б бути одним з варіантів уникнути прохідної кімнати, то навіщо це тут?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З якою метою?

Якщо у хрущобі це могло б бути одним з варіантів уникнути прохідної кімнати, то навіщо це тут?

 

Задля простору.

Задля того, щоб кухня не була місцем ізоляції.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...