Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Ищу котел дровяной

lord

Рекомендовані повідомлення

Нужен котел дровяной под 130 мм трубу дымохода, 20-25 кВ,. Пожелание топка с немаленькой дверцей чтоб не щепками топить:)

Помогите, подскажите

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нужен котел дровяной под 130 мм трубу дымохода, 20-25 кВ,. Пожелание топка с немаленькой дверцей чтоб не щепками топить:)

Помогите, подскажите

На 130 токо пеллетник 24 кВт. А так нужно 180 лучше 200 и то если высота достаточная.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нужен котел дровяной под 130 мм трубу дымохода, 20-25 кВ

Посмотрите tt-kotel.com.ua/tverdotoplivnye-kotly-bts/kotly-pryamogo-goreniya-bts-komfort/. Там 160 патрубок. С помощью перехода 160/130 сможете перейти.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нужен котел дровяной под 130 мм трубу дымохода, 20-25 кВ,. Пожелание топка с немаленькой дверцей чтоб не щепками топить:)

Помогите, подскажите

 

Во-1-х, это нарушение. Во-2-х, на такой дымоход я бы не рискнул ставить котёл, который даёт сажу в товарных количествах (котёл по ссылке выше - классический представитель). И без того небольшое сечение будет ещё меньше, и будет катастрофически уменьшаться из-за придушенной работы котла.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Во-1-х, это нарушение.

Согласен. Диаметр дымохода не должен быть меньше диаметра патрубка котла. С другой стороны человек с 130 дымоходом, видимо, не имеет возможности поставить дымоход другого диаметра. С третьей стороны - почему производитель ставит 160мм на котлы 15-20-25-30 кВт, хотя мог бы видимо ставить и другие меньшие диаметры. Это видно по другим его аналогичным классическим котлам где он ставит 130, 145, 160. С четвертой стороны - предложенный котел имеет "немаленькую дверцу". и, да, чистка дымохода классического котла -актуальная задача.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Посмотрите tt-kotel.com.ua/tverdotoplivnye-kotly-bts/kotly-pryamogo-goreniya-bts-komfort/. Там 160 патрубок. С помощью перехода 160/130 сможете перейти.

 

А будет ли тяга, при усечении дымохода с 160 до 130, если его высота 7-8 метров?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А будет ли тяга, при усечении дымохода с 160 до 130, если его высота 7-8 метров?

Будет, но не достаточная для этого котла.

Т.Т. с диаметром 130 нет. То что Вы пишите выше начинается с 160 мм.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Будет, но не достаточная для этого котла.

А если наддувом?

максимальная тяга нужна только в момент разгорания?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А если наддувом?

максимальная тяга нужна только в момент разгорания?

На форуме у меня принцип, (не навреди), а это только стандартные проверенные решения.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
Нужен котел дровяной под 130 мм трубу дымохода, 20-25 кВ,. Пожелание топка с немаленькой дверцей чтоб не щепками топить:)

Помогите, подскажите

 

Котел "Кобзар" 25квт Діаметр димоходу Ф130. Вага 140кг. Обем камери згорання 75л. Габарити ш420 г660 в840. Вартість 12000грн.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Котел "Кобзар" 25квт Діаметр димоходу Ф130. Вага 140кг. Обем камери згорання 75л. Габарити ш420 г660 в840. Вартість 12000грн.

 

Все добре, але це не дров'яний котел, це котел під антрацит, а дрова там можна спалювати лише за умови якщо у вас їх чомусь виявилося забагато.

 

Якщо ви гадаєте інакше - запитайте у Канівського мехзаводу протокол випробувань цього котлу на дровах у сертифікованому випробувальному центрі, у якому зазначено ККД не менш 82%.

 

Хоча, я впевнений, що такого протоколу взагалі не існує, а цю конструкцію вони копіюють один в одного а ККД ставлять кому як заманеться, від 75 та аж до 85% (у цьому випадку зазначено 82%, але навіть Kalvis на свої котли дає ті самі 85%, а ви їх порівняйте один до одного).

 

Насправді ККД такого котла 75%, але за умови якщо спалювати антрацит, та не аби-як, а за інструкцією, з додержанням потрібної товщини шару вугілля, із вирівнюванням поверхні тощо. Тобто, за наявності оператора цього котла :) Інакше навіть на антрациті будуть великі втрати.

 

А на дровах розраховуйте на ККД 30-35%.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Все добре, але це не дров'яний котел, це котел під антрацит, а дрова там можна спалювати лише за умови якщо у вас їх чомусь виявилося забагато.

 

Якщо ви гадаєте інакше - запитайте у Канівського мехзаводу протокол випробувань цього котлу на дровах у сертифікованому випробувальному центрі, у якому зазначено ККД не менш 82%.

 

Хоча, я впевнений, що такого протоколу взагалі не існує, а цю конструкцію вони копіюють один в одного а ККД ставлять кому як заманеться, від 75 та аж до 85% (у цьому випадку зазначено 82%, але навіть Kalvis на свої котли дає ті самі 85%, а ви їх порівняйте один до одного).

 

Насправді ККД такого котла 75%, але за умови якщо спалювати антрацит, та не аби-як, а за інструкцією, з додержанням потрібної товщини шару вугілля, із вирівнюванням поверхні тощо. Тобто, за наявності оператора цього котла :) Інакше навіть на антрациті будуть великі втрати.

 

А на дровах розраховуйте на ККД 30-35%.

 

:beer:

Була умова задачі і я думаю впорався. В кобзаря по 30квт 130димоход. Реально ставляють на будинки 100 - 120м.кв. Дверки великі 24*30см. Глибина топки 45см. І навряд людині потрібні всі 25квт.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

:beer:

Була умова задачі і я думаю впорався. В кобзаря по 30квт 130димоход. Реально ставляють на будинки 100 - 120м.кв. Дверки великі 24*30см. Глибина топки 45см. І навряд людині потрібні всі 25квт.

 

Умова була "дров'яний". Якщо б мене спитали за дров'яний, то я би такий котел не порадив, а, навпаки, відмовляв. Бо це сором та діп фейспалм коли виробники пишуть "дрова" у описі таких котлів. Щоб вони усе життя топили такі котли дровами :-)

 

Добавлено через 14 минут

Більше того, дуже великі сумніви що він дасть на дровах хоча-б 15 кВт в середньому, а тут мова про 20-25 кВт.

 

Нагадую про те, що такі котли ніхто не випробує. Ці конструкції копіюють один в одного, вільно оперуючи такими "неважливими" умовами як-то "розрахункове паливо" та "ККД". Тобто, на антрациті цей котел можливо насправді буде давати 25 кВт з ККД 75% (не 82), але не на дровах. На дровах буде в середньому 8-10 кВт, максимально до 15-18 кВт, але не весь час горіння, а тіко після завершення фази активної газогенерації та початку переважного активного горіння деревинного вугілля, тобто лише 30-50 хвилин із 3-4 годин циклу спалювання дров.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...