Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Куплю земельну ділянку: Броварський район: Зазим'я, Пухівка, Рожни

Grey Frukt

Рекомендовані повідомлення

Куплю для себе земельну ділянку, 5 - 8 сот. Не на перспективу, а для будівництва зараз.

 

Територіально: Зазим'я, Пухівка, Рожни.

 

Ідеальний варіант:

- піша доступність до Десни;

- інфраструктура;

- комунікації (вже існуючі, або поряд).

- ціна - індивідуально, залежить від ряду факторів самої ділянки.

Пропонуйте адекватні варіанти, не гайте ні мого, ні свого часу.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 5 місяців потому...
Є в Требухові декілька ділянок, комунікації поряд и річка також) якщо цікаво в ЛС кину фотки та кад номери)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Є в Требухові декілька ділянок, комунікації поряд и річка також) якщо цікаво в ЛС кину фотки та кад номери)

 

Дякую, але не той напрямок.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...
11 часов назад, leond сказал:

Продаю дом в Зазимье. Построй 2020 года. Строили для себя. Актуально?

потрібно більше інфо: розташування, площа ділянки, інфо про сам будинок і т.п. Або, киньте посилання на оголошення про продаж будинку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
В 17.08.2021 в 21:12, leond сказал:

Продаю дом в Зазимье. Построй 2020 года. Строили для себя. Актуально?

Нашли участок? Если предложат большой с возможностью разделить, готов поучаствовать на 10-12 соток для себя в Зазимье. Так же интересует для постройки дома в ближ. будущем.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 27.08.2021 в 14:06, Ford сказал:

Нашли участок? Если предложат большой с возможностью разделить, готов поучаствовать на 10-12 соток для себя в Зазимье. Так же интересует для постройки дома в ближ. будущем.

В процесі. Можливо, на зиму адекватність пропозиції стане кращою, побачимо...

Розподіл - то навряд чи. Розділити ділянку на 2 і більше частин - не так просто і це + 200 і до бескінечності дол. на сотку і витрачений час. Продавці на це не хочуть йти, а для покупця - це суттєво збільшує і так не адекватний цінник. Не даремно, куча пропозицій по 15-20 сот висять роками, а розділи їх на 6с з розумною ціною - з руками заберуть.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
В 30.08.2021 в 15:22, Grey Frukt сказал:

на 6с з розумною ціною - з руками заберуть.

Если не секрет, какую цену сейчас предлагают "что-бы отдать"?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 часов назад, megakot сказал:

Если не секрет, какую цену сейчас предлагают "что-бы отдать"?

Від 500 до 2500 дол. за сотку. Все індивідуально і залежить від багатьох факторів. В середньому +/- хороше місце - 1300 дол можна знайти

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

А хорошее место Зазимье считается где? Кроме ОЛХ и поездок по местности есть варианты поиска? Может в селищной раде могут порекомендовать участки? Смотрю, что земли нарезали море, обьявы одни и те же.  Десна речка стремная, бывает редко, но прилично выходит из берегов, близко к ней желания строить нет. Может попадется достойный участок и по соседству еще один, маякните, есть интерес, может скидку за мелкий опт землицы выйдет получить. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, Ford сказал:

А хорошее место Зазимье считается где? Кроме ОЛХ и поездок по местности есть варианты поиска? Может в селищной раде могут порекомендовать участки? Смотрю, что земли нарезали море, обьявы одни и те же.  Десна речка стремная, бывает редко, но прилично выходит из берегов, близко к ней желания строить нет. Может попадется достойный участок и по соседству еще один, маякните, есть интерес, может скидку за мелкий опт землицы выйдет получить. 

Для мене ідеальне місце - Сади (піша доступність до Десни, зручний під'їзд, комунікації). Саме село Зазам'я  так то на нормальній відстані від річки, пішки не походиш, а на авто - то вже не те. Але, вся територія від Троєщини і до Літок - потенційно небезпечна з точку зору підтоплення, так як низовина і грунтові води високо. Тобто, ділянка біля самої Десни і ділянка в селі за 5 км знаходяться на одному рівні і шанс бути підтопленими +/- однаковий що там, що там. Це в загальному

Але, за останні років 20 не було ні одного виходу води навіть на луга. Зараз вже навчилися контролювати рівень, + сама повноводність Десни падає з кожним роком (30 років жив на Десні, тому досвід є). Шанси бути підтопленим - нульові. Єдине, при виборі ділянки потрібно звертати, щоб вона не була в "ямі" по відношенню до місцевості - бо тоді підтоплення на весні цілком реальне.

Щодо вибору - да, ви праві, оголошення одні і ті ж, вибір не великий і ціна кусається. + поточний рівень цін на все вже не дозволяє купити ділянку в полі (яких більшість в продажі) і зробити все з 0 (підсипка, комунікації, дорога і т.п.) стає не реально. З приводу сільради - чесно, не знаю, але думаю там ловить нічого. Прикинувши бюджети, більше склоняюся купити готовий будинок, бажано дачний будинок і привести його з часом до ладу. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день! Скажите каким образом научились контролировать уровень Десны? 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 08.10.2021 в 10:18, Алекс 80 сказал:

Добрый день! Скажите каким образом научились контролировать уровень Десны? 

Добрий. Та просто спускають воду на дамбі Київського моря, коли це потрібно

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, Grey Frukt сказал:

Добрий. Та просто спускають воду на дамбі Київського моря, коли це потрібно

))))))))))))))))

если бы вы написали не спускают воду на дамбе

это хоть в малой мере но могло бы помочь и то наверно только осещине

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

На сколько я знаю р Десна не имеет  гидросооружений которые могут контролировать уровень воды в реке . Для понимания Десна не впадает в Киевское море .  

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, Алекс 80 сказал:

На сколько я знаю р Десна не имеет  гидросооружений которые могут контролировать уровень воды в реке . Для понимания Десна не впадает в Киевское море .  

В этом году разлив слабенький, но был. Прямо сейчас в России прошли дожди и уровень опять растет.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

56 минут назад, Алекс 80 сказал:

Думаю что большие разливы бывают раз в 30-40 лет . 

 

Предыдущий хоть какой-то был в 13м году. Но есть нюанс - из-за короны глобально стопорнулась промышленность, меньше выбросов. Если северных соседей нормально засыплет снегом-воды весной будет много  

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Алекс 80 сказал:

На сколько я знаю р Десна не имеет  гидросооружений которые могут контролировать уровень воды в реке . Для понимания Десна не впадает в Киевское море .  

В Росії є декілька ГЕС на Десні + Десна впадає в Дніпро буквально за 3 км до дамби і її вплив на рівень води в Десні суттєвий.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20.10.2021 в 14:45, Grey Frukt сказав:

В Росії є декілька ГЕС на Десні + Десна впадає в Дніпро буквально за 3 км до дамби і її вплив на рівень води в Десні суттєвий.

 Десна впадає в Дніпро нижче київського водосховища, тобто немає жодної дамби яка б її зупиняла. Якщо Ви не розбираєтесь в географії то хоча б відкрийте карту + Дніпро аж ні як не може вплинути на Десну так як вода рухається до екватора, а не навпаки це ж шкільна програма. Чи ви лише дитсадок закінчили!?

Змінено користувачем Олександр Радченко
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Олександр Радченко сказал:

 Десна впадає в Дніпро нижче київського водосховища, тобто немає жодної дамби яка б її зупиняла. Якщо Ви не розбираєтесь в географії то хоча б відкрийте карту + Дніпро аж ні як не може вплинути на Десну так як вода рухається до екватора, а не навпаки це ж шкільна програма. Чи ви лише дитсадок закінчили!?

А если скидывают воду с ГЭС, уровень поднимается на метр-два, почему бы ей не течь и в Десну?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 годин тому, unreal1975 сказав:

А если скидывают воду с ГЭС, уровень поднимается на метр-два, почему бы ей не течь и в Десну?

Тут Ви маєте рацію, але по перше я ще не бачив (і не чув) щоб течія на р. Десна міняла свій напрямок (хоча це можливо за певних умов). Наприклад якщо київське водосховище прорве (про що ще в школі нас вчили) то приблизно (дану інформацію я не перевіяв) за 21 хвилину в с.Зазим'я буде 7 метрова хвиля. А, що буде в Києві навіть уявити- страшно. Але для того і є шлюзи щоб цю воду безпечно спускати, а не створювати аварійну ситуацію. Тож ящо всього так боятися то мабуть потрібно десь на острові жити, хоча і там можуть бути вулкани, землетруси, цунамі......:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...