Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

облицовка шамота

chbz

Рекомендовані повідомлення

Для того что бы было понятно о температурах . Эта облицовка выполнена мрамором

спасибо я и предполагал здесь такую температуру а внутри шамотного корпуса какая температура допускается чтобы ничего не порвало и в каком месте ее замерять

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

майстер вчора додивився що стяжка не альо, сьогодні знімають, і напевно в суботу залиють нову. Я коли кидав пінополістирол під теплу підлогу то не думав тоді про камін.

І стяжка ше якась не міцна вийшла, цемент насітльки може відрізнятись, стіни вийшли такі що ледве два ряда цегли збили на вікні, а стяжки так собі.

тепер коли до справи дійшло всі стали переживати) тому буду до чорнової пробиватись, армуватись і заливати все по новій.

по димоборотам, майстер не хоче робити так як я задумав, відповідальність на ньому, тому напевно будемо робити так як у ВАс, 65мм шамоту однією цеглиною на ребро, але ще думаю, дві стінки все таки краще ніж одна.

про жидкий камінь не думав, і зараз це теж нагальне питання бо треба лавочку думати, а я останній тиждень зліг зі спиною і плюс сантехінка меблі переїзд, хочеться пошвидше почати з каміном, тому що тримає закінчення вітальні. Але вже не загадую, як буде так буде

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

майстер вчора додивився що стяжка не альо, сьогодні знімають, і напевно в суботу залиють нову. Я коли кидав пінополістирол під теплу підлогу то не думав тоді про камін.

І стяжка ше якась не міцна вийшла, цемент насітльки може відрізнятись, стіни вийшли такі що ледве два ряда цегли збили на вікні, а стяжки так собі.

тепер коли до справи дійшло всі стали переживати) тому буду до чорнової пробиватись, армуватись і заливати все по новій.

по димоборотам, майстер не хоче робити так як я задумав, відповідальність на ньому, тому напевно будемо робити так як у ВАс, 65мм шамоту однією цеглиною на ребро, але ще думаю, дві стінки все таки краще ніж одна.

про жидкий камінь не думав, і зараз це теж нагальне питання бо треба лавочку думати, а я останній тиждень зліг зі спиною і плюс сантехінка меблі переїзд, хочеться пошвидше почати з каміном, тому що тримає закінчення вітальні. Але вже не загадую, як буде так буде

да з цементом я теж проколувався тепер беру тiльки провiрений

ну а з димовими трубами тож зрозумiло що в два ряди ложити в два рази важче i довше скiльки я натерпiвся з майстрами у них на все одна вiдповiдь -так буде краще

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ти сидиш 24 хв ждеш допомоги

Вы особо не надейтесь на то что кто то придёт и ответит на все Ваши вопросы. Просто таких спецов пока нет в принципе здесь.Тема новая, работ по этой теме пока нет, так что держитесь reslato, он более менее разобрался в вопросе и способен ответить на все Ваши вопросы. Я бы на Вашем месте взял бы его телефон и созвонился. От этого было бы больше пользы для Вас и время бы своё сэкономили бы. Что касается Вашей конструкции то она рабочая,но если хотите довести её до совершенства то вам придётся осилить базовые понятия по работе гипокаустов, а это в свою очередь потянет усложнение и удорожание.Как итог можно получить более равномерный прогрев облицовки по всей высоте.

ПС. По данным одного из дилеров хокстера,чехи на учёбе по этим топкам загружали разово в них что то около 20кг

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы особо не надейтесь на то что кто то придёт и ответит на все Ваши вопросы. Просто таких спецов пока нет в принципе здесь.Тема новая, работ по этой теме пока нет, так что держитесь reslato, он более менее разобрался в вопросе и способен ответить на все Ваши вопросы. Я бы на Вашем месте взял бы его телефон и созвонился. От этого было бы больше пользы для Вас и время бы своё сэкономили бы. Что касается Вашей конструкции то она рабочая,но если хотите довести её до совершенства то вам придётся осилить базовые понятия по работе гипокаустов, а это в свою очередь потянет усложнение и удорожание.Как итог можно получить более равномерный прогрев облицовки по всей высоте.

ПС. По данным одного из дилеров хокстера,чехи на учёбе по этим топкам загружали разово в них что то около 20кг

спасибо я с вами согласен на все сто спасибо таким людям как reslato которые ценой своего времени докапываются до всех нюансов и благодаря их советам избегаеш ошибок я вот понадеялся на компетентность мастера и в итоге приходится исправлять

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

дякую за добрі відгуки, але я сам небагато знаю і досвіду немаю, тому експериментувати буду на собі)) якщо все вийде як задумав, тоді можна вже буде більш впевнено конкретніші поради давати а зараз я просто систематизую і розказую те, що прочитав в правилах чи чув від досвідчених майстрів
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Дима Мишко -предоставил схемку. Благодарю.

 

Ви як пімп з худа, який на FB постить фотки бех, щоб склеїти чіку:). Це стара-бородата схема з Брюнера з використанням пічних топок, до яких Ви ніколи не доростете, для клієнтів, з якими Ви ніколи не будете працювати. І зауважте, це за Вашими ж словами.

Хочете щось комусь довести - вперед і з прапором у гілку з Дверцятами і там покажіть клас.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
подвод воздуха снаружи

гипокауст шамотный кирпич толщина 3см (резка стандартного толщиной 6.5см)+суперизол

 

Добрый день.

Почему 3 см а не кирпич на ребро?

 

Уважаемые знатоки, внимание вопрос:

Если делать теплоемкий портал вокруг топки на 20кВт, с кирпича, то почему все берут шамотный, а именно ША-5 ? Как альтернатива есть Печной М-200, у которого высокие показатели теплоемкости и есть ПБ-5, который судя из статьи trivita.net.ua/kakimi-svoistvami-obladaiut-kirpichi-sha-5-m-200-pechnoi-i-pb-5-a-149 "быстро нагреваеться и медленно остывает". Сразу скажу, вариант черновой, он будет обкладіваться плиткой.

Какой порекомендуете?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

про 20 Квт мені теж цікаво

а 3 см це від товщини австрійських і німецьких плит, які в основному використовуються для закритих систем, щоб достатньо тепла проходило і топка не перегрівалась, якось так

а шамотний я особисто брав, тому що по теплопровідності і теплоємності схожі коефіцієнти з тими ж німецькими шамотними плитами. про м-200 і пб ніого не знаю. Вам під плитку треба подумати із розширеннями, сітку давати, напевно

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Звідки Ви взяли 20кВт?

Згідно характеристик данної моделі: kaminhouse.com.ua/kamin/item/%D0%BA%D0%B0%D0%BC%D0%B8%D0%BD%D0%BD%D0%B0%D1%8F-%D1%82%D0%BE%D0%BF%D0%BA%D0%B0-dovre-2180-cbs

15 номінальна, 20 максимальна, але я ще планую кинуть чугунний радіатор, який має добавити десь 5 кВт, тому думаю 20 буде номінальна.

Але хай там буде хоч і 10-12, суть не в цьому. Питання в тому, з якої цегли краще робити портал?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Питання в тому, з якої цегли краще робити портал?

Вогнистий мурує з будівельної, reslato взяв ША6 на закордонний мертель. Критеріїв якості немає. Тут кожен переконує, що якщо замінити дріт на нитку, а котушку замінити дерев'яною, то індуктивність не зміниться. Особисто я, враховуючи те, як Ви розраховуєте систему, вкотре не радив би цим маятись. Для початку візьміть і прочитайте той самий TR-OL 2006, який Вогнистий ніасіліл.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...
Подскажите хороший термостойкий клей для приклеивания рамки из мрамора вокруг топки.Поверхность оштукатуренный шамотный кирпич.Нужны ли зазоры между деталями мрамора?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...