Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Будет ли дорожать земля и дальше?!

Taras

Рекомендовані повідомлення

малина на гурті була 13-18грн/кг...вже 2 роки як така ціна....

 

брат займається малиною..5гектарів...ледве цього ркоу кінці з кінцями звів...бо за збір менше ніж 8грн/кг люди не хотіли йти + полив + міндобрива, догляд...на виході вийшло чистими по 2грн/кг...явно машину не оновив...добре, що не продав ту, що мав

 

Добавлено через 1 минуту

от в мене..є трохи полів...все в ручному режимі обробка...скоро там свої руки/ноги спину і залишу...

 

думав якогось мінітрактора докупити..не виходить, не можу скласти...

 

напевно цього року повіддаю ті городи та і все

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня строители, мои, по 3га малины у каждого дома, - бросать не собираются, орехами занялись дополнительно. Жены курируют, в том году машину с малины купили и дом в райцентре одному из сыновей в позапрошлом году.

Если они так хорошо зарабатывают, непонятно зачем они тогда работают у вас??

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если они так хорошо зарабатывают, непонятно зачем они тогда работают у вас??

 

наверное, потому, что всю жизнь они так привыкли

 

слово "хорошо" для всех условно, свой пример я привела к тому, что Нобель про одни убытки сказал

у меня они тоже хорошо зарабатывают (умеют работать), малина - это пару мес в году, что нормальным мужика делать сидя дома в остальное время? :-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не буде

 

ще трохи позажимають законодавство стосовно оренди, і від того почнуть відмовлятися

 

с/г в нас збиткове..було є ..і буде

Не все.

Є напрямки в яких не кисло заробляють.

Правда все більше людей ці напрямки вираховують і збільшується конкуренція.

Звісно якщо взяти пшеницю і її сіяти то вихід не дуже, заробити можна виключно на валі.

Але якщо пошукати то є на чому заробити.

Хоча і тут не все так просто. Є в нас село колись там прочухали що часничок дорогий. Засадили все і вся. Заробили. Рік-два-три. А потім ще хтось виловив фішку і теж часничок посадив. А ціна бабааах і впала. Здавалось би люди мали б почати шукати інші ринки збуту (а не везти в Чернівці заготівельникам), або інші культури. Але ні миші плакали- кололись, але продовжували гризти кактус. Щороку знову його садять і так само щороку плачуться що ціни немає. Мало того перекупи вкурили що селяни не везуть нікуди окрім них і ще закупівельну ціну скинули.

І таких прикладів валом. Родич мав смородину, заробляв на ній, але щойно ціна впала, він безжально її викорчував і посадив грушки. Заманався чекати вихлопу, а ще й приколи з цінами в закупці на товар який без холодильника не лежить, посадив в іншому місці яблука 4 сорти, сливки і персики. Персики не поборов і зараз закладатиме новий сад з абрикосами, сливами (новіші сорти, так як старі вже не такі прибуткові) і черешнею.

Загалом на землі треба круто як руцями гарувати, так і головою. Постійно шукаючи нові культури, ринки збуту і так далі.

 

Добавлено через 1 минуту

я теж таких маю...мають дотації і по програмі допомоги від різних фондів працюють...

 

а дрібному фермеру (до 10гектарів ) скоро можна буде закриватися...і їхати на заробітку в Польщу

О в родича в акурат 9 га. Плюс зараз ще 4 га в оренду взяв, щоб сою сіяти, і мати обігові кошти на сади.

 

Добавлено через 2 минуты

от в мене..є трохи полів...все в ручному режимі обробка...скоро там свої руки/ноги спину і залишу...

 

думав якогось мінітрактора докупити..не виходить, не можу скласти...

 

напевно цього року повіддаю ті городи та і все

В мене проблема в іншому. Я б залюбки купив би 3-5 га але поблизу дому в парі км, щоб не їздити хто зна куди обробляти. Тільки от ціна землі під містом кінська. А в родича 1-2 кіло за га. Але туди ж 150 км їздити.;)

 

Добавлено через 1 минуту

Если они так хорошо зарабатывают, непонятно зачем они тогда работают у вас??

може тому що розуміють що два джерела прибутків всіляко краще ніж одне.

Тим більше що там

Жены курируют

Тобто одна робота не заважає іншій.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

просто цына на с/г продукцыю (особливо гурт) не окупить навыть банальну покупку китайського тракторця за 4тис .у.е. навыть за 7-8р...тому ы проблема

 

що вручну можна там і себе закопати на тому полі, а будь-яка механізація банально не окупає себе

 

часник я давно вже закинув, останні 2р картопля - приціні 2,5 за кг на гурті ..теж буде закинута

 

що далі вирощувати на малих ділянках - без поняття..враховуючи ручну працю...:o

 

Добавлено через 4 минуты

в дальньому селі маю 7гектарів паїв власних..правда всі в оернду здачі...

 

за 7км від міста, де проживаю..понабирав городі по 10-15 соток...але не все так просто

 

садівництво - хіба в великих масштабах і з наперед підписаними договорами на поставку, бажано не швидкопсуючі культури :o

 

 

ну і будь-яке с/г це ризик..бо основний фактор - погода..нам не підконтрольні..

 

і банальний 5хв град чи один морозний ранок весною..і все...:o

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Є в нас село колись там прочухали що часничок дорогий. Засадили все і вся. Заробили. Рік-два-три. А потім ще хтось виловив фішку і теж часничок посадив. А ціна бабааах і впала.

Я от сельского хозяйста далек как от Марса, но вот эту "притчу" про чеснок я слышал еще лет 20 назад...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

та чого притчу...3-4-5р назад була ціна на часник..сам в той рік перед революцією з 5соток часника отримав непоганий кеш..а потім все...ціна впала..на опті взагалі до 25грн/кг...і так по нинішній час
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

просто цына на с/г продукцыю (особливо гурт) не окупить навыть банальну покупку китайського тракторця за 4тис .у.е. навыть за 7-8р...тому ы проблема

 

 

що далі вирощувати на малих ділянках - без поняття..враховуючи ручну працю...:o

 

Добавлено через 4 минуты

в дальньому селі маю 7гектарів паїв власних..правда всі в оернду здачі...

 

за 7км від міста, де проживаю..понабирав городі по 10-15 соток...але не все так просто

 

Так в тому то і проблема у Вас. Що купа городів. Мене цікавить в одному місці 3-5 га. А не кататись палячи соляру і тратячи час на переїзди між купою дрібних "угідь". Так і пальне розходиться тупо на переїзди і час тратиться. Якщо на 50 сотках можна весь день провести, то на 20 наприклад пів дня, а на другі 20 вже пізно їхати.

І ще момент не знаю скільки Ви там городів понабирали, але якщо 1 га, ну га з хвостиком, то максимум що треба то не тракторець за 4 000, а мотоблок за тисячу з хвостиком. За 4000 родич купив ЮМЗ собі голого без навісного. Але для нього треба ще більше землі понад 20га десь. Щоб його завантажити роботою.

Якщо б я таки знайшов землю в 10 км від дому то тоді частину пустив би під сад. Частину засіяв би чимось що швидко дає віддачу. Щоб на зароблені гроші далі закладати сад. Ну або якщо всього пару га то все в сад з різних культур, і вкладати гроші в скажімо так інтенсивну агротехніку, щоб отримати результат на на 4-5 рік, а на 3 вже хоч на сік здати.

Блін щось мене в офтоп понесло.:D

 

Добавлено через 2 минуты

та чого притчу...3-4-5р назад була ціна на часник..сам в той рік перед революцією з 5соток часника отримав непоганий кеш..а потім все...ціна впала..на опті взагалі до 25грн/кг...і так по нинішній час

ВиВсеВрети.

Не може такого бути.:lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

якщо за мотоблоком ходити..то таки краще то все повыддавати.здоровя дорожче...

 

мав то щастя..дякую...те саме що кынь, тыльки що кожного дня не треба гывно викидати ы годувати

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

якщо за мотоблоком ходити..то таки краще то все повыддавати.здоровя дорожче...

 

мав то щастя..дякую...те саме що кынь, тыльки що кожного дня не треба гывно викидати ы годувати

Вони є на шасі.;) Проста рама з кутика чи швелера.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ті іграшки з 1цил ремінцями і 1 точковою навіскою....ним і той гектар не обробиш..повірте мені :sorry:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 5 місяців потому...
Если они так хорошо зарабатывают, непонятно зачем они тогда работают у вас??

 

Это как в бородатом анекдоте.

"Приходит мужик к врачу, и говорит: доктор, у меня проблемы с потенцией.

-Так, так, а сколько вам лет?

77 скоро исполнится.

- Ну батенька, что ж вы хотите?!

Доктор, у меня товарищ есть, ему 85,а говорит что стоит, как у молодого.

-ну и вы тоже говорите".

 

Потоки сознания насчёт мена ценности земли, из той же серии, что акулы капитализма спят и видят, как по настраивать свои заводы в Украине...

Ага, сейчас прям и ломанутся...

Если даже завтра все законы примут, как нужно. То понадобится лет 8 пока хоть какой то процесс начнётся.

Земля уже лет 30 не имеет такой ценности, как раньше. Химия, и в хорошо смысле слова тоже, очень сильно прогрессирует.

Добавьте сюда стоимость рабочей силы, логистику, и национальные интересы (тех стран которые будут инвестировать).

Им в большинстве случаев интересней ничего не делать, зачем конкурентные рты поддерживать...

Вообщем тема разговора ни на один час. Кто захочет разберётся.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так вопрос о каких землях речь...

Если сельхоз это одно

Промышленного назначения другое

Под застройку и садоводство, ОСГ третье

 

Добавлено через 39 секунд

Тут обсуждаются тенденции

 

Добавлено через 3 минуты

Стартанула избирательная, усе никаких тенденций, выжидают...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не буде

 

ще трохи позажимають законодавство стосовно оренди, і від того почнуть відмовлятися

 

с/г в нас збиткове..було є ..і буде

І хто його дотує?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І хто його дотує?

В залежності про яке сг мова йде.

Якщо латифундисти, ті самі кого хоч можуть дотувати. Малі фермери самі крутяться як можуть. Коли в плюс, коли в нуль. Коли добре зароблять, а коли мало.

А от якщо мова про городи, то дотація то власна праця. Так як з пари соток багато не заробиш.;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а дрібному фермеру (до 10гектарів ) скоро можна буде закриватися.

Нобель, а чого не здаси ті 10 га в аренду? будуть платить кожен рік. й не треба горбатитись.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 га в оренді..платять небагато, але вибору немає. бо немає конкуренції саме в тих селах, де земля

 

все решта бло в оренді в мене..повіддавав назад людям..не варто воно того

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 га в оренді..платять небагато, але вибору немає. бо немає конкуренції саме в тих селах, де земля

 

все решта бло в оренді в мене..повіддавав назад людям..не варто воно того

Небагато, але й напрягатись не треба.

Варто, якщо є техніка.

А якщо з лопатою і сапою - то печалька.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Варто, якщо є техніка.

 

не варто..бо сам на ринку продавати не будеш..а гуртом з дому/поля наглотны перекупи беруть все за копыйки...

 

картоплю з поля он зараз по 1,5грн хочуть..так що толку з техніки, якщо собівартість тої картоплі більша ніж ціна продажі...

 

по пшениці (свати займаються) теж..змога закупівельників + намахують на класові пшениці, для зниження ціни..а куди ти ту пшеницю подінеш..мусиш здати за те, що дають

 

Добавлено через 1 минуту

було б здоровя..робив би так як більшість західноукр патріотів..-3-5міс в рік на заробітках, потім тут сидиш балду бєш і євро міняєш..

 

а ходити як раб тут за 4-5тис без вихідних - то ну його..життя надто коротке, щоб просидіти його від дзвінка до дзвінка на роботі і світа не бачити

 

Добавлено через 3 минуты

земля ще ціниться біля міст..попри трасу, біля виробництв..а проїхатися чуть в глубинку.то повний ппц

 

ми он зараз часто за грибами мотаємося в глушину..села за 50-80км від обл центрів..так повна печаль..все вимершо, садки повні фруктів, нікому не потрібних..ні маршруток, ні доріг..

 

з 50-100 хат живуть може в 10..і то доживають старі..молоді 0

 

купа оголошень біля напіврозвалених хат за продаж...біля хат по 50-70-100соток..ціни ..та навіть за 500-800 баксів разом з усім (там дров на таку суму, якщо вирізати ))) )

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А сколько сейчас стоит сдать в аренду? Есть 2га в Макаровском районе, Киевская обл.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в залежності від фермера і місцезнаходження..в дальніх глухих селах буває за щастя, якщо за 3гектари пай дадуть 1500грн в рік...а є що за пай 1,7 дають 4500грн (це в селі, де я побудований..але я тут землі сам орендував ))) колись )
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А сколько сейчас стоит сдать в аренду? Есть 2га в Макаровском районе, Киевская обл.

Паї в оренді.

8 600 грн. за 3.5 гектари.

6 000 грн. за 2 гектари.

Сумська обл.

інфо достовірна.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

за мої так не платять..Хмельництка обл..2 паї в сумі 7,6гектари

 

за обидва 5200 за рік і то тільки минулого року така ціна була, перед тим ще менше

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мені платили десь до тисячі гривень за гектар. Зараз з"явилися люди, які готові платити по 4,5 тисячі за гектар. Буду віддавати.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мені платили десь до тисячі гривень за гектар. Зараз з"явилися люди, які готові платити по 4,5 тисячі за гектар. Буду віддавати.

колись і по 2 мішки зерна давали на пай в 3.5 га.

але це було дуже давно.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...