Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Мисливський будиночок в Кодаках

talisman

Рекомендовані повідомлення

Ну наконец-то на форуме появился еще один домик из Кодак! Поздравляю с открытием ветки:beer:

А можно увидеть поэтажный план вашего домика?

На фотке вижу только первый этаж, а мансарду в этом году планируете?

Я конечно не сильна в пеноблочном строительстве, но что-то я не вижу "перемычку", так по-моему называется штуковина, что над окнами идет? или просто фотка такая? Также не видно качество кладки.

Вообщем будет время, пофотай в деталях, чтоб было что комментировать:)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Відверто кажучи... перемички не робили, так як вікна не велекі обійшлися просто арматурою, якою проложили перекриття. Навантаження на ці місця не велекі тому думаю що все буде Окей. Поверховий план відсканую виложу незабаром.. зараз трошки зайнятий... але скажу що будівництво в цьому році завершальну стадію отримала із за відсутності коштів. Та й погодні умови...!) Сподіваюсь будиночків з Кодак буде незабаром все більше і більше......тому як росте наше село! Все таки виношую ідею зробити якесь громадське утворення нових мешканців чи дачників, щоб разом робити село краще і привабливіше. Пропоную вам Ірино стати до лав цієї організації!))) Доречі крізь знайомих вибив ремонт Дороги по вул. Леніна, так що зустрінимо зиму з відремонтованою дорогою !)))
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Відверто кажучи... перемички не робили, так як вікна не велекі обійшлися просто арматурою, якою проложили перекриття. Навантаження на ці місця не велекі тому думаю що все буде Окей. Поверховий план відсканую виложу незабаром.. зараз трошки зайнятий... але скажу що будівництво в цьому році завершальну стадію отримала із за відсутності коштів. Та й погодні умови...!) Сподіваюсь будиночків з Кодак буде незабаром все більше і більше......тому як росте наше село! Все таки виношую ідею зробити якесь громадське утворення нових мешканців чи дачників, щоб разом робити село краще і привабливіше. Пропоную вам Ірино стати до лав цієї організації!))) Доречі крізь знайомих вибив ремонт Дороги по вул. Леніна, так що зустрінимо зиму з відремонтованою дорогою !)))

 

Ну по перемычкам я не спец. Может кто другой выскажется... Я почему-то думала, что без них вообще ниЗЗя:)

А чем планируете защитить Вашу коробку на зиму внутри. Воды нальет однако. У Вас там что внутри, просто земля? Или там монолит?

До "лав" статы готова разом з чоловиком ще и соседей подключим, если нада. Вы только хоть раз к нам в гости заедьте:)

Про дорогу новость СУПЕРРРР:beer: Вот это порадовали, так порадовали:cry: (плачу от счастья).

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

по поводу воды еще не думал. там залита стяжка так что будем посмотреть.

Заехать обязуюсь...в суботу буду в Комбинате помощь выбивать для проведения ремонта дороги.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шановня користувачі, питання такого характеру -

відповідно до мого проекту я маю заливати колони - планую це зробити засобом одноразової опалубки з пресованого картону. Поділіться у кого була практика використовування ціх конструкцій і які враження, які недоліки має ця технологія. Дякую заздалегідь.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...